Niestety, ta okazja już wygasła
GOG: Heretic + Hexen Collection
471° Zakończono

GOG: Heretic + Hexen Collection

13,49zł44,99zł-70% Darmowa dostawa DarmowaGOG Okazje
18
471° Zakończono
GOG: Heretic + Hexen Collection
gru 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kto pamięta?


Heretic + Hexen Collection zawiera:

  • Heretic: Shadow of the Serpent Riders
  • HeXen: Beyond Heretic
  • HeXen: Deathkings of the Dark Citadel
  • HeXen IIHeretic


Gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez firmę Raven Software i wydana przez id Software w 1994 roku.

Gracz wciela się w postać Corvusa – elfa, który musi bronić swego świata przed jednym z trzech Wężowych Jeźdżców – D'Sparilem. Bohater posługuje się różnoraką bronią: magicznymi wyrzutniami, różdżkami i kuszą. Heretic był pierwszą grą FPS, w której gracz mógł w dogodnej chwili używać zebranych przez siebie przedmiotów (m.in. skrzydeł gniewu, mikstur leczniczych, magicznych ksiąg, zwiększających siłę rażenia broni bohatera czy bomb, zmieniających przeciwników w kurczaki).

Heretic bazuje na zmodyfikowanym silniku pierwszego Dooma.


Hexen: Beyond Heretic

Gra FPS wydana 30 marca 1995 roku. Producentem gry jest Raven Software, a wydawcą id Software. Jest to sequel gry Heretic. Hexen wykorzystuje zmodyfikowany silnik gry Doom (jest to m.in. jedna z pierwszych gier FPS, w której można skakać). W 1996 roku ukazał się dodatek Deathkings of the Dark Citadel.

Głównym celem jest pokonanie jeźdźca wężowego Koraxa. Do wyboru jest trójka postaci: mag, wojownik i duchowny; różnią się one między sobą statystykami oraz posiadają inną broń.

Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz