Niestety, ta okazja już wygasła
God of War PS4
-13° Zakończono

God of War PS4

99,99zł219,99zł-55%PerfectBlue Okazje
4
wrz 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kratos powrócił z Wielkim ToporemGdy Kratos wywarł już swą zemstę na bogach Olimpu, zamieszkał w świecie norweskich bóstw i potworów.

W tym okrutnym świecie, który nie zna przebaczenia, będzie musiał walczyć o przetrwanie i nie tylko nauczyć swego syna, jak to robić, ale także uchronić go przed popełnieniem błędów Ducha Sparty.

Ta nowa odsłona serii God of War posiada wszystkie jej cechy charakterystyczne: brutalną walkę, niesamowite starcia z bossami i olbrzymi rozmach – i łączy je z nową formą narracji, która opisuje świat Kratosa.

Mroczny świat

Przemierzaj lasy, góry i światy z nordyckiej mitologii. Przygotuj się na zupełnie nowe niebezpieczeństwa w postaci całego panteonu stworzeń, potworów i bogów.

Brutalna walka

Dzięki umieszczonej bliżej kamerze znajdziesz się w samym środku gorączkowej, bezlitosnej walki. Potężny magiczny topór Kratosa to okrutna broń, która przydaje się także podczas eksploracji. Zawsze miej się na baczności.

Zupełnie nowa narracja

Kratos, jako mentor i obrońca swojego syna pragnącego zdobyć szacunek ojca, stoi przed szansą na okiełznanie szału, który od dawna kierował jego życiem. Kwestionując dziedzictwo, które mógł przekazać synowi, ma nadzieję, że uda mu się naprawić swoje błędy i uniknąć konsekwencji koszmarnych wydarzeń z przeszłości.
Aktualizacje społecznościowe
PerfectBlue Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Niedługo będzie za 79zl
4 Komentarze
Niedługo będzie za 79zl
Od 4 października więc lepiej się wstrzymać.
I stara cena też kosmos chyba dnia premiery
Niedługo będzie za 79zl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst