Niestety, ta okazja już wygasła
God of War 3 Remastered PL Dubbing PS4
69° Zakończono

God of War 3 Remastered PL Dubbing PS4

47,90zł54,74zł-12%Allegro Okazje
8
69° Zakończono
God of War 3 Remastered PL Dubbing PS4
lis 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Stan: Nowy w folii
  • Platforma: Playstation 4
  • Język w grze: polski dubbing
  • Napisy w grze: polskie
  • Język okładki: polski

Prawa pomsta może należeć do ciebie. Prowadź legendarnego „Ducha Sparty”, Kratosa, który sieje rzeź i zniszczenie wśród bogów, którzy go zdradzili.

Uzbrojony w zabójcze podwójne ostrza Kratosa, przedzieraj się przez stada najbardziej okrutnych mitologicznych stworzeń, niszcząc wszystko, co stanie Ci na drodze do unicestwienia Olimpu i samego potężnego Zeusa.

Tocząca się w fantastycznym królestwie greckiej mitologii gra God of War III Remastered to ceniona przez krytyków wersja przygody z PS3, która dostała nowe życie w systemie PlayStation 4. Powstań z najmroczniejszych otchłani Hadesu, by wspiąć się na sam szczyt Olimpu w oszałamiającej grafice 1080p działającej z prędkością 60 klatek na sekundę.

Główne cechy:

Walcz w samym centrum niezwykle szczegółowych i unikalnych światów 3D, z fakturami graficznymi o czterokrotnie większej rozdzielczości niż oryginał na PS3.

Niszcz wszystkich rywali, korzystając z pomocy przerażających stworów, na których możesz jeździć, i zabójczych broni, takich jak Cestus, potężne, metalowe rękawice o niszczycielskiej mocy.

Zarejestruj każdą chwilę, korzystając z trybu fotograficznego, który pozwala na uchwycenie, wyedytowanie i podzielenie się wszystkimi zaskakującymi popisami Kratosa.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz