Goclever Navio 430 FEU + mapa Europy + gratisy @x-kom
57°Zakończono

Goclever Navio 430 FEU + mapa Europy + gratisy @x-kom

8
mar 4. 2016
Specyfikacja Mapy Europa
Pamięć wbudowana 4 GB
Typ wyświetlacza Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza 4.3"
Rozdzielczość wyświetlacza 480 x 272 px
Moduł Bluetooth Brak
Rodzaje wyjść / wejść Mini USB - 1szt.
Wyjście słuchawkowe (3,5 mm) - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Wysokość 80 mm
Szerokość 120 mm
Grubość 12 mm
Dodatkowe informacje Możliwość odtwarzania multimediów
Akcesoria w zestawie Uchwyt do zamontowania na szybie
Kabel USB
Ładowarka samochodowa
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Autor
radzę się pospieszyć, bo w miarę szybko schodzą
Nie rozumiem fenomenu tych gorących strzałów, nagle przecena o kilka złotych i się rzucają ludzie, w tym przypadku normalna cena to 169zł ale na gorący strzał dodali gadżety warte 5 zł i cenę niby regularną podnieśli do 239zł, po czym obniżyli do 129zł i nagle w ciągu godziny 75 sprzedanych sztuk. wartość/jakość tej mapy jest pewnie o wiele niższa niż darmowej googlowej albo HERE którą każdy ma w telefonie, urządzenie jest na basie nawigacji z 2007 roku więc zabytek...
Autor
FotXmar 4. 2016

Nie rozumiem fenomenu tych gorących strzałów, nagle przecena o kilka zł …Nie rozumiem fenomenu tych gorących strzałów, nagle przecena o kilka złotych i się rzucają ludzie, w tym przypadku normalna cena to 169zł ale na gorący strzał dodali gadżety warte 5 zł i cenę niby regularną podnieśli do 239zł, po czym obniżyli do 129zł i nagle w ciągu godziny 75 sprzedanych sztuk. wartość/jakość tej mapy jest pewnie o wiele niższa niż darmowej googlowej albo HERE którą każdy ma w telefonie, urządzenie jest na basie nawigacji z 2007 roku więc zabytek...nie każdy ma wykupiony internet w roamingu żeby jeździć na mapach google'a lub chce korzystać z komórki podczas jazdy i/lub ma na tyle miejsca w telefonie na wszystkie mapy Europy w here maps (~10 giga miejsca jest potrzebne)
mysiormar 4. 2016

nie każdy ma wykupiony internet w roamingu żeby jeździć na mapach goo … nie każdy ma wykupiony internet w roamingu żeby jeździć na mapach google'a lub chce korzystać z komórki podczas jazdy i/lub ma na tyle miejsca w telefonie na wszystkie mapy Europy w here maps (~10 giga miejsca jest potrzebne)to jedna kwestia, ale chodziło mi głównie o fenomeny obniżki o kilka złotych i nagle tylu chętnych, aktualnie 122 sprzedane, często tam minimalna realna obniżka skutkuje setkami kupionych rzeczy, ale są tam oczywiście i prawdziwe okazje, sam kilka rzeczy kupiłem.
Autor
FotXmar 4. 2016

to jedna kwestia, ale chodziło mi głównie o fenomeny obniżki o kilka zło … to jedna kwestia, ale chodziło mi głównie o fenomeny obniżki o kilka złotych i nagle tylu chętnych, aktualnie 122 sprzedane, często tam minimalna realna obniżka skutkuje setkami kupionych rzeczy, ale są tam oczywiście i prawdziwe okazje, sam kilka rzeczy kupiłem.a to tak.. to już zupełnie inna bajka :-) i tu się z Tobą zgadzam w 100%
x-kom nie jest w takich praktykach odosobniony więc pozostaje zachować rozsądek.
już nie ma?
mysiormar 4. 2016

a to tak.. to już zupełnie inna bajka :-) i tu się z Tobą zgadzam w 100 … a to tak.. to już zupełnie inna bajka :-) i tu się z Tobą zgadzam w 100%x-kom nie jest w takich praktykach odosobniony więc pozostaje zachować rozsądek.Jedna z lepszych promocji x-kom to była wyprzedaż Lenovo, ale na Gorącym Strzale też czasem jest coś fajnego w dobrej cenie.
Akurat nad tym GPS myślałem, ale widocznie za długo heh

bla107mar 4. 2016

już nie ma?Niestety już się skończyła, może następna promocja za 2h będzie też ciekawa
Autor
No już niezła chwile temu się skończyło
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy