Niestety, ta okazja już wygasła
Glukometr z 100 paskami testowymi
-101° Zakończono

Glukometr z 100 paskami testowymi

58,01zł88,13zł-34% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
23
wrz 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zakres testowy: 20-600mg/dLCzas testu: 5sGłos: w języku angielskimObjętość krwi: 0.6ulHCT: 30-60%Data ważności: 24 miesiącePamięć: 10 wyników testu

Cena 15,41$ uwzględnia kod 5STEST na 7$ oraz kupon stoiska 1/1,01$
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Glukometr dostajesz przeważnie od lekarza za free. Paski jak masz wskazania masz z refundacją
A jak jest stan przedcukrzycowy (info np. mojacukrzyca.pl/sta…ny/) to wg tego co wiem nie dostanie się za free ani glukometru, ani pasków. Ewentualnie w aptece może dadzą coś na start za free - ale to raczej już przeszłość.
23 Komentarze
Jakiś cukrzyk się wypowie?
Glukometr dostajesz przeważnie od lekarza za free. Paski jak masz wskazania masz z refundacją
po co to komu? jak ktoś jest chory glukometry dostaje za free
Nawet jak ktoś jest pozornie zdrowy to też ma za free w aptece można dostać.
A jak jest stan przedcukrzycowy (info np. mojacukrzyca.pl/sta…ny/) to wg tego co wiem nie dostanie się za free ani glukometru, ani pasków. Ewentualnie w aptece może dadzą coś na start za free - ale to raczej już przeszłość.
BePower05/09/2020 13:25

Jakiś cukrzyk się wypowie?


Mam cukrzycę koło 10 lat. Kilka różnych glukometrów miałem. Teraz czas na taki z BT.

O tej marce 1 słyszę. Więc się nie wypowiem. Chociaż z tego co widzę w żadnym diabetyk24 nie widzę nawet wzmianki o tej firmie.

Sam bym go nie kupił.


Co do glukometrów. Moje już nie używane - wymieniam baterie i daję starszym osobą w rodzinie/znajomym.

Co do pasków - bez ref jest to koszt ok 50PLN za 50 pasków. Z ref ok 5PLN za 50 pasków
U4just05/09/2020 13:28

po co to komu? jak ktoś jest chory glukometry dostaje za free


Jak ktoś jest chory. Dobrze powiedziane.

Ale czasem warto mieć. Żeby się raz na jakiś czas skontrolować a wtedy za darmo nie dostaniesz (nawet jak jesteś narażony bo masz w rodzinie)
fanfan05/09/2020 13:34

A jak jest stan przedcukrzycowy (info np. …A jak jest stan przedcukrzycowy (info np. http://mojacukrzyca.pl/stan-przedcukrzycowy-prediabetes-temat-ciagle-aktualny/) to wg tego co wiem nie dostanie się za free ani glukometru, ani pasków. Ewentualnie w aptece może dadzą coś na start za free - ale to raczej już przeszłość.


Obecnie w aptekach tylko jeżeli masz receptę na paski od lekarza
Glukometry w każdej aptece dostajesz na free, paski bez recept za około 38zl a na receptę ok 12 lub 3zl zależy od zniżki
obeliksgall05/09/2020 13:35

Jak ktoś jest chory. Dobrze powiedziane. Ale czasem warto mieć. Żeby się ra …Jak ktoś jest chory. Dobrze powiedziane. Ale czasem warto mieć. Żeby się raz na jakiś czas skontrolować a wtedy za darmo nie dostaniesz (nawet jak jesteś narażony bo masz w rodzinie)


Żeby się raz na jakiś czas skontrolować, to taniej wyjdzie pójść do laboratorium i sobie oznaczyć glukozę we krwi żylnej na czczo nie mówiąc już o tym, że ze skierowaniem od lekarza rodzinnego robi się to za darmo. Glukometr - nawet najlepszy - zakłamuje wyniki o +/-20%, a nieraz nawet nieco więcej.

Co do okazji - taki sprzęt ma sens tylko wtedy, gdy można do niego bez problemu dokupić akcesoria - w tym przypadku paski. Tych na miejscu nie ma, wobec czego glukometr jest bezużyteczny.
marcinn2505/09/2020 14:54

Żeby się raz na jakiś czas skontrolować, to taniej wyjdzie pójść do labora …Żeby się raz na jakiś czas skontrolować, to taniej wyjdzie pójść do laboratorium i sobie oznaczyć glukozę we krwi żylnej na czczo nie mówiąc już o tym, że ze skierowaniem od lekarza rodzinnego robi się to za darmo. Glukometr - nawet najlepszy - zakłamuje wyniki o +/-20%, a nieraz nawet nieco więcej. Co do okazji - taki sprzęt ma sens tylko wtedy, gdy można do niego bez problemu dokupić akcesoria - w tym przypadku paski. Tych na miejscu nie ma, wobec czego glukometr jest bezużyteczny.


Może tak ale ja też wolę mieć sprzęt w domu zmierzyć raz na jakiś czas a nie marnować go w kolejkach między chorymi. Przesuwać pracę i organizować cały dzień pod głupie badanie krwi (w tym przypadku).
obeliksgall05/09/2020 13:36

Obecnie w aptekach tylko jeżeli masz receptę na paski od lekarza


Nie prawda to wewnętrzna zasada danej apteki czy dają do recepty czy do zwykłego zakupy tez
Rozczochrany05/09/2020 15:32

https://polszczyzna.pl/osoba-czy-osobom/


Jestem z osobą.
Daję osobom.
AniaPiasecka05/09/2020 13:28

Glukometry w każdej aptece dostajesz na free, paski bez recept za około 3 …Glukometry w każdej aptece dostajesz na free, paski bez recept za około 38zl a na receptę ok 12 lub 3zl zależy od zniżkinie jest prawdą, że w każdej aptece, 365 dni w roku, rozdają ot tak glukometry - stan na 08.2020 - wyjątkowo może się dostanie w niektórych bez żadnego zakupu jakiś model glukometru, częściej trzeba kupić paski (z receptą lub bez) i wtedy jest łatwiej dostać za free albo za dane osobowe (które mogą być zmyślone)
Edytowane przez: "fanfan" wrz 5.
Duchh05/09/2020 14:57

Może tak ale ja też wolę mieć sprzęt w domu zmierzyć raz na jakiś czas a ni …Może tak ale ja też wolę mieć sprzęt w domu zmierzyć raz na jakiś czas a nie marnować go w kolejkach między chorymi. Przesuwać pracę i organizować cały dzień pod głupie badanie krwi (w tym przypadku).


I ten sprzęt który ma decydować o Twoim zdrowiu zamierzasz kupić w promocji od nieznanego producenta za pośrednictwem chińskiego AliExpress?

Brzmi logicznie
JareckiP05/09/2020 15:36

Jestem z osobą.Daję osobom.


Przeczytałeś wypowiedź z jakiej to wyjąłem?
Rozczochrany05/09/2020 16:07

Przeczytałeś wypowiedź z jakiej to wyjąłem?


Przeczytałem ale nie zrobiłem tego prześmiewczo lecz informacyjnie
JareckiP05/09/2020 16:13

Przeczytałem ale nie zrobiłem tego prześmiewczo lecz informacyjnie


Ja też. Emota w Twoim poście jest jednoznaczna.
nizios05/09/2020 15:47

I ten sprzęt który ma decydować o Twoim zdrowiu zamierzasz kupić w pro …I ten sprzęt który ma decydować o Twoim zdrowiu zamierzasz kupić w promocji od nieznanego producenta za pośrednictwem chińskiego AliExpress? Brzmi logicznie


Nie, tego napewno nie kupię chodzilo o to że wolę mieć sprzęt w domu (ale jaki to druga sprawa) obecnie wszystko jest ok więc nie czuje żebym musiał lecieć do lekarza i sprawdzać czy mam cukrzycę poprzez badanie krwi, wolę co jakiś czas sprawdzić w domu a jak coś wyjdzie niepokojącego to i tak czeka mnie wizyta u lekarza.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst