Niestety, ta okazja już wygasła

Głośniki Logitech Z533 2.1 (980-001054) Czarne

lip 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moc szczytowa 120 W

Uwolnij niesamowity dźwięk, który całkowicie wypełnia pomieszczenie dzięki głośnikom zaprojektowanym w celu zapewnienia niesamowitych wrażeń podczas słuchania muzyki, grania w gry i oglądania filmów.

Głośniki komputerowe Z533 PC mają dwa 2,5-calowe membrany pełnozakresowe z wkładkami fazowymi i osiągają moc RMS 60 W.

Poczuj basy

Słuchaj głębokich, dynamicznych basów emitowanych przez skierowany do przodu subwoofer, aby poczuć każdy bit muzyki.

Dwucalowa tuba subwoofera z tunelem o dwóch końcach zapewnia lepsze przenoszenie niskich częstotliwości.

Podłączanie wielu urządzeń

Podłącz do trzech urządzeń jednocześnie. Używaj głośników z komputerem, a także z tabletem, smartfonem, konsolą do gier lub telewizorem przy użyciu złączy 3,5 mm lub wejścia RCA.

Jedno wejście 3,5 mm znajduje się na panelu sterowania i umożliwia podłączenie urządzeń mobilnych. Jedno wejście 3,5 mm i wejście RCA znajdują się z tyłu subwoofera, umożliwiając podłączenie komputera, telewizora albo konsoli PlayStation®3 lub Xbox 360®.

Kabel RCA nie znajduje się w zestawie.

Łatwo dostępny panel sterowania

Łatwo dostępne elementy sterujące umożliwiają wygodną obsługę głośników komputerowych. Umieść przewodowy panel sterowania tak, aby mieć łatwy dostęp do zasilania, głośności i basów.

Oprócz elementów sterujących, na panelu sterowania znajduje się złącze 3,5 mm do prostego podłączania smartfona, tabletu lub odtwarzacza MP3.

Prywatne słuchanie

Podłącz słuchawki do panelu sterowania, aby rozmawiać, grać lub słuchać muzyki bez przeszkadzania innym osobom w pobliżu.

Wygodne gniazdo słuchawkowe znajduje się na panelu sterowania.


Dodaj adapter Bluetooth Audio Adapter

Słuchaj muzyki z urządzeń bezprzewodowych Bluetooth® — smartfona lub tabletu — przez dodanie adaptera Logitech Bluetooth Audio Adapter, który jest sprzedawany oddzielnie
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy