Niestety, ta okazja już wygasła

Głośniki Komputerowe 2.1 60W, Bluetooth, Vakoss SP-2626DK. AUCHAN.

lis 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam.
Cały czas szukam jakiegoś zestawu budżetowego do swojej domowej mini siłowni. Aktualnie w promocji jest zestaw, który jakiś czas temu już napotkałem w Auchan i prezentuje się ciekawie. A więc...

Zestaw typu 2.1
Zestaw składa się z dwóch głośników satelitarnych oraz subfoowera, który odpowiada za emisję niskich tonów. Użytkownicy mogą więc liczyć na dźwięk pierwszorzędnej jakości z mocnymi basami. To znakomita propozycja dla wszystkich entuzjastów muzyki, miłośników kina, a także graczy. Niekwestionowanym atutem takiego rozwiązania jest również kompaktowy rozmiar. Głośniki bez trudu umieścimy na każdym biurku tuż obok monitora. Te uniwersalne, a zarazem funkcjonalne urządzenia znalazły wiele zastosowań.

Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo
Głośniki wyposażone w funkcję Bluetooth mogą łączyć się bezprzewodowo z przeróżnymi urządzeniami, które również obsługują ten standard komunikacji. To idealna propozycja dla klientów, którzy w sposób szczególny cenią komfort użytkowania. Wystarczy sparować głośniki z laptopem, telewizorem czy smartfonem, aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Postaw na to wygodne rozwiązanie i zapomnij o jakichkolwiek przewodach.

Pilot do zdalnego sterowania
Głośniki z pilotem bezprzewodowym sprawdzą się idealnie wśród klientów, dla których komfort użytkowania stanowi aspekt priorytetowy. Wygodne i proste w użyciu narzędzie pozwoli na zdalne sterowanie parametrami odtwarzania. Dzięki temu nie musisz już przerywać zabawy przy ulubionej grze czy seansu z kinowym hitem. Pilot zawsze będzie w zasięgu ręki, abyś mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Wybierz ponadprzeciętną ergonomię i funkcjonalność.

Wejście RCA
To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy pragną wykorzystywać głośniki na przeróżne sposoby. Kabel ze złączami RCA umożliwia podłączenie głośników do sprzętów audio-video, które nie zawsze dysponują bardziej popularnym złączem mini jack, takich jak telewizory, odtwarzacze DVD/Blu-ray, wzmacniacze czy karty dźwiękowe. Klienci, którzy dysponują wysokiej jakości przewodami, mogą liczyć na czysty dźwięk bez znacznych szumów czy zniekształceń.


Pasmo przenoszenia głośników: 100Hz - 20kHz
Kolor obudowy: CZARNY
Liczba głośników: 2.1
Głośnik niskotonowy: Tak
Moc głośnika niskotonowego (RMS): 40.0 W
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 0.0 W
Moc głośników satelitarnych (RMS, łącznie): 20.0 W (2 x 10W)
Wbudowany zasilacz: Tak
Gniazda / komunikacja: 2 x RCA
Gniazda / komunikacja: Bluetooth
Wymiary [G x S x W] (mm): 210x315x220
Waga (kg): 2.090
Informacje dodatkowe: Liczba kanałów 2.1
Informacje dodatkowe: Całkowita moc RMS 60W
Informacje dodatkowe: Regulacja niskich i wysokich tonów
Informacje dodatkowe: Wielofunkcyjny głośnik 5 trybów pracy
Informacje dodatkowe: Złącza: AUX/ USB/ SD
Informacje dodatkowe: Bluetooth 4.2
Informacje dodatkowe: Wbudowane radio FM z anteną
Informacje dodatkowe: Zasilanie sieciowe
Informacje dodatkowe: W zestawie: pilot, kabel audio


Chciałem je kupić kiedy były jeszcze w promocji ze 180 albo 190zł na 150 w Auchan na Jubilerskiej w Warszawie, ale już wtedy jedyna sztuka była to wystawowa. Cena/moc, ogromny plus, fajnie grają, a jeśli chodzi o markę Vakoss, mam kilka akcesoriów i nie narzekam. Ja pedantycznie niestety nie kupuję sprzętu z wystaw, także będę szukał aktualnie w następnych Auchan chyba, że była jeszcze jakaś dostawa, jutro sprawdzę 😄
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
28 Komentarzy
Prześlij Komentarz