Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Głośnik INTELIGENTNY ASYSTENT GOOGLE Home Mini
772°

Głośnik INTELIGENTNY ASYSTENT GOOGLE Home Mini

69zł109zł-37% 9,99zł Neonet Okazje
33
772°
Głośnik INTELIGENTNY ASYSTENT GOOGLE Home Mini
lis 5. 2020
Najmniejszy inteligentny głośnk-asystent, który zapewni ci pełną kontrolę nad Twoimi multimedia oraz systemami inteligentnego domu.
Mimo niepozornego wyglądu zwykłego głośnika Bluetooth, Google Home Mini to technologiczne wyżyn.Nie musisz już wpisywać zapytań w wyszukiwarce, wystarczy, że zwrócisz się do głośnika, a on wyszuka wybraną przez Ciebie treść.Zintegrowana łączność Wi-Fi, rozpoznawanie głosu.
Bezprzewodowy głośnik Google Home Mini połączy się z siecią bezprzewodową, aby zapewnić kontrolę i dostęp do praktycznie wszystkich inteligentnych urządzeń.Może odtwarzać muzykę, sprawdzać pogodę i natężenie ruchu, informować o wynikach sportowych i więcej.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi umożliwiającemu rozpoznawanie głosu w dalekim polu i Asystentowi Google, Google Home Mini rozpozna Twój głos i natychmiast wykona żądane zadanie.
Może rozróżnić do sześciu różnych głosów, aby zapewnić kontrolę całej rodzinie. Wbudowane funkcje Chromecasta i Chromecasta Audio zapewniają dodatkowe opcje łączności bezprzewodowej.Oryginalne głośnik Google Home Mini nie obsługują języka polskiego
Aktualizacje społecznościowe
Neonet OkazjeNeonet neonet gazetka
Najlepsze komentarze
33 Komentarze
Prześlij Komentarz