Głośnik Bluetooth Vifa City i Vifa Reykjavik (dwudrożne Hi-Fi w kieszeni) @ebay
415°

Głośnik Bluetooth Vifa City i Vifa Reykjavik (dwudrożne Hi-Fi w kieszeni) @ebay

233zł399zł-42%eBay Okazje
56
415°
Głośnik Bluetooth Vifa City i Vifa Reykjavik (dwudrożne Hi-Fi w kieszeni) @ebay
Zaktualizowano lis 27. (Opublikowano lis 22.)
EDIT. 27.11. Ku mojemu zaskoczeniu Vifa City spadła jeszcze o dodatkowe kilka euro bezpośrednio w sklepie cyberport i do akcji promocyjnej dołączyła także większa Vifa Reykjavik za 69,90€ (u nas 444-500 zł w promocjach).
vifa-china.com/pro…vik

Końcówka roku, okres czarnopiątkowy i jak zwykle można znaleźć wyjątkowo dużo ciekawych ofert na elektronikę, w tym głośniki przenośne. Od dawna dopominacie się o powrót zestawień tego segmentu, więc to dobry moment na jego przygotowanie - właśnie do tego siadam, ale część rodzynków opublikuję chyba oddzielnie, aby nie umknęły zainteresowanym.

Na pierwszy ogień idzie najmniejszy model jednej z najbardziej (o ile nie rzeczywiście najbardziej) cenionej marki tej części rynku, czyli Vifa City w najniższej historycznie cenie 52€ (cena regularna 129 GBP/599 zł, obecnie w promocji 399 zł) z pewnego sklepu, cyberport. Reprezentuje on jeden z najwyższych poziomów jakości dźwięku w tej kategorii rozmiarowej, o czym można się przekonać choćby odsłuch.ując recenzji guru, Olafa:

Krótka specka:
- 2x 15 mm tweeter;
- 1x 65 mm woofer;
- zakres częstotliwości: 78Hz – 20kHz;
- Bluetooth 5.0, NFC, funkcja TWS;
- IPX4;
- USB-C; odtwarzanie po USB;
- wymiary: 39 mm x 105 mm;
- waga: 300 g.
Strona producenta:vifa-china.com/pro…ity

Cena ostateczna to 52€ z darmową wysyłką do pośrednika na terenie Niemiec i dla nowo zarejestrowanych kont na eshopwedrop również do Polski. Znaną alternatywą jest oczywiście Mailboxde, gdzie koszt wysyłki do naszego kraju z reguły wynosi ok. 12€.

P.S. Dla Mailboxde proponuję dopiero w drugiej linijce adresu podawać nazwę tego przewoźnika, bo cyberport jest jednym ze sklepów, które niechętnie do nich wysyłają.
Aktualizacje społecznościowe
EBay OkazjeEBay kody rabatowe
56 Komentarzy
Prześlij Komentarz