Niestety, ta okazja już wygasła

Głośnik bluetooth Philips TAS5505 (USB-C, 12h grania, BT 5.0, IPX7, 20W, mikrofon) @ Amazon

maj 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Głośnik Philips TASS5505/00 na Amazonie za 249,57zł.

  • Poprzednia cena w amazonie to 399zł, natomiast aktualnie w innych sklepach to nawet 448złzł

  • Dostawa jest darmowa  • Przenośny głośnik Bluetooth jest wyposażony w wyraźne przyciski, za pomocą których można łatwo sterować głośnością, odtwarzaniem, parowaniem stereo i Bluetooth.
  • Dzięki przenośnemu głośnikowi możesz cieszyć się muzyką nawet do 12 godzin przy jednym naładowaniu. Pełne ładowanie przez kabel USB-C trwa 3,5 godziny. Zasięg wynosi 20 m.
  • Głośnik Bluetooth jest pokryty wysokiej jakości materiałem głośnikowym producenta Kvadrat i jest akustycznie przezroczysty dzięki czemu dźwięk może swobodnie rozwinąć się w pomieszczeniu.
  • Niezależnie od tego, czy na plaży, w parku lub w domu – dzięki wodoszczelnemu głośnikowi z Bluetooth możesz zabrać swoją muzykę wszędzie ze sobą. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń.
  • Zakres dostawy: Philips przenośny głośnik Bluetooth S5505/00, kabel do ładowania USB, krótka instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim), karta gwarancyjna; kompatybilny z systemem Android 2.1 i Bluetooth 2.1 lub nowszym
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz