Niestety, ta okazja już wygasła

Glitchpunk na Steam

kwi 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rozgrywka

Rozgrywka w grze Glitchpunk to istna uczta dla miłośników ostrej akcji, wybuchowej strzelaniny i cyberpunkowej atmosfery. To zainspirowana klasyką gatunku gra akcji z widokiem z góry w futurystycznej, neonowej oprawie. Do wyboru jest tam mnóstwo broni palnej, broni białej i pojazdów, którymi możesz siać zniszczenie. Wczuwaj się w szaloną akcję i pościgi policyjne, słuchając futurystycznych kawałków w radiu w skradzionym samochodzie.

Dołącz do kryminalnego półświatka przyszłości, biegając, dźgając, kradnąc, jeżdżąc, strzelając i wysadzając, co się da. Zdobądź paru przyjaciół i dużo więcej wrogów. Zabijaj i nie daj się zabić, nawet jeśli będzie to oznaczać śmierć wszystkiego, co kochasz.

Świat i fabuła

To jeszcze nie wszystko: dystopijne ulice, boczne zaułki i wieżowce w grze Glitchpunk to również miejsca, w których rozgrywają się zdarzenia związane z transhumanizmem, ksenofobią i religią, a także aż nadto ludzka opowieść o uczuciach, odkrywaniu samego siebie i zdradzie. Pełen seksu i przemocy świat przyszłości skłania do wielu pytań. Tylko jedno jest pewne: humanizm zależy od punktu widzenia.

Jesteś androidem obdarzonym szczególną umiejętnością o nazwie „glitch”, która pozwala ci postępować niezgodnie z programem. Masz za zadanie zdestabilizować tyrańskie rządy postnuklearnego świata. To ty zdecydujesz, jak przeprowadzisz swój plan. Będziesz przyjmować zlecenia, zarabiać pieniądze i ulepszać siebie w czterech wyjątkowych lokacjach, rojących się od odurzonych technologią oraz narkotykami gangów i rządzonych przez wszechobecne megakorporacje.

Wpływaj na decyzje o tym, czy przywódca gangu pozostanie na szczycie łańcucha pokarmowego, czy potoczą się głowy. Do zyskania możesz mieć coś więcej niż pieniądze: sojusznika, a może przyjaciela? Może nawet ukochaną osobę.

Główne cechy
  • Brutalna gra akcji w widoku z góry z wielkim arsenałem broni do wyboru
  • Wiele sposobów poruszania się, takich jak pociągi, czołgi, motocykle, autobusy, ciężarówki i oczywiście przeróżne samochody
  • Szaleńcze pościgi policyjne i nawet 10 zróżnicowanych poziomów złej sławy
  • 12 gangów, z których każdy ma odrębną historię i kulturę oraz misje
  • 4 różne miasta – od pustynnych zgliszczy Stanów Zjednoczonych po cyberpunkową Rosję Radziecką w czasach postnuklearnej zimy
  • (Wczesny dostęp zaczniemy z jednym miastem. Drugie miasto zostanie udostępnione po czterech tygodniach, a miasta trzecie i czwarte zostaną dodane w czasie trwania wczesnego dostępu.)
  • Dojrzała fabuła z kilkoma zakończeniami
  • Nietypowe połączenie stylów graficznych – bitmapy 2D w środowisku 3D
  • Stacje radiowe w grze z muzyką wykonawców z całego świata oraz programami informacyjnymi i absurdalnymi reklamami
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz