Niestety, ta okazja już wygasła
Giveaway: CoinDeal rozdaje swoje tokeny
92° Zakończono

Giveaway: CoinDeal rozdaje swoje tokeny

21
lis 7. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Założona przez Polaków giełda kryptowalut CoinDeal rozdaje swoim użytkownikom tokeny. Każdy zarejestrowany i zweryfikowany użytkownik otrzymuje CO NAJMNIEJ 100 CDL tokenów - choć najprawdopodobniej cała suma tokenów przypadających na jednego użytkownika zakręci się w okolicach 350 - 400. Giveaway kończy się już 12 listopada, a zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Coindeal, jeżeli nie rozdadzą wszystkich tokenów do tego dnia, to reszta zostanie równo podzielona między tych, co już sobie je zaklepali.

Dlaczego 350 - 400? Zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie CDL Token, około 26% wszystkich tokenów zostało już rozdanych. Patrząc na to, że akcja trwa już od paru tygodni, a za parę dni się kończy, raczej wątpliwym jest że uda się im rozdać wszystko, więc na głowę przypadnie więcej tokenów.

CDL Tokenów nie można na razie kupić, nie znana jest jeszcze ich cena. Rynek startuje 12 listopada i wtedy się dowiemy ile dokładnie będą one warte.

"Uwaga: tokenów CDL nie można kupić. Rozdajemy je całkowicie ZA DARMO!

Każdy użytkownik CoinDeal, który jest w pełni zweryfikowany (łącznie z potwierdzeniem adresu zamieszkania - level 3), może otrzymać 100 CDL zupełnie za darmo. Pamiętajcie jednak, że pula tokenów jest ograniczona. Tokeny sprezentujemy pierwszym 450 000 użytkownikom, którzy potwierdzą chęć ich otrzymania na naszej stronie.

Z tokenami możecie zrobić, co tylko chcecie - sprzedać je, zachować, albo korzystać z ich funkcjonalności. Po tym, jak wszystkie tokeny zostaną rozdane, utworzymy rynek i będziecie mogli nimi trade'ować." - info z ich oficjalnego wątku na Polskim Forum Bitcoin.

CDL tokeny są dość funkcjonalne zwłaszcza dla użytkowników giełdy - za ich pomocą, można sobie np. obniżyć prowizje na giełdzie, więc dla zagorzałych trader'ów będzie to na pewno przydatne. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby tokeny zgarnąć, sprzedać je i pieniądze wypłacić.

Czym jest sam CoinDeal? To giełda kryptowalut, gdzie można handlować wieloma kryptowalutami (nie tylko Bitcoinem) korzystając także ze zwykłych walut (FIAT). Platforma ruszyła w 2018 roku i z każdym miesiącem się rozwija - sam giveaway jest zorganizowany głównie z myślą o nowych użytkownikach ze Stanów Zjednoczonych, gdyż Coindeal właśnie wchodzi na rynek amerykański.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Jak na razie to ta akcja powinna się raczej nazywać "Podaj nam swoje dane osobowe za darmo"
Polska pod tym względem jest tak zacofana, że większość ludzi nie wie co to BTC i wierzy ślepo TV, że to ściema itp. Prawda jest taka, że świat dąży do technologii blockchain, a papierowe pieniądze idą do lamusa tak samo konta oszczędnościowe są bez sensu bo całość zjada inflacja. Taka jest u nas słaba wiedza o tym, że szok w porównaniu do USA czy całej Azji jesteśmy daleko w tyle. Bo ktoś stracił itp. to wynika tylko z niewiedzy i trzymaniu krypto na giełdach bo jeśli ktoś jest obeznany w temacie to trzyma to na sprzętowym portfelu lub w takim gdzie ma pełną kontrole nad kluczami prywatnymi itp. W takim wypadku nie ma praktycznie szans stracić tych środków bo ze sprzętowego portfela nie spotkałem się jeszcze z osobą, której coś ukradziono, a wręcz jest to najbezpieczniejszy sejf dla naszych środków.
21 Komentarzy
jesli ktos wierzy w przyszłość tych tokenow to robic zdjecia dowodów, nagrywac film i jazda. Wiara czyni cuda:)
Jak na razie to ta akcja powinna się raczej nazywać "Podaj nam swoje dane osobowe za darmo"
Za dużo tych giełd, ja korzystam z Bitbay niegdyś była polska, na szczęście dalej złotówkami można krypto kupować
Polska pod tym względem jest tak zacofana, że większość ludzi nie wie co to BTC i wierzy ślepo TV, że to ściema itp. Prawda jest taka, że świat dąży do technologii blockchain, a papierowe pieniądze idą do lamusa tak samo konta oszczędnościowe są bez sensu bo całość zjada inflacja. Taka jest u nas słaba wiedza o tym, że szok w porównaniu do USA czy całej Azji jesteśmy daleko w tyle. Bo ktoś stracił itp. to wynika tylko z niewiedzy i trzymaniu krypto na giełdach bo jeśli ktoś jest obeznany w temacie to trzyma to na sprzętowym portfelu lub w takim gdzie ma pełną kontrole nad kluczami prywatnymi itp. W takim wypadku nie ma praktycznie szans stracić tych środków bo ze sprzętowego portfela nie spotkałem się jeszcze z osobą, której coś ukradziono, a wręcz jest to najbezpieczniejszy sejf dla naszych środków.
ollek2207/11/2019 12:46

Polska pod tym względem jest tak zacofana, że większość ludzi nie wie co to …Polska pod tym względem jest tak zacofana, że większość ludzi nie wie co to BTC i wierzy ślepo TV, że to ściema itp. Prawda jest taka, że świat dąży do technologii blockchain, a papierowe pieniądze idą do lamusa tak samo konta oszczędnościowe są bez sensu bo całość zjada inflacja. Taka jest u nas słaba wiedza o tym, że szok w porównaniu do USA czy całej Azji jesteśmy daleko w tyle. Bo ktoś stracił itp. to wynika tylko z niewiedzy i trzymaniu krypto na giełdach bo jeśli ktoś jest obeznany w temacie to trzyma to na sprzętowym portfelu lub w takim gdzie ma pełną kontrole nad kluczami prywatnymi itp. W takim wypadku nie ma praktycznie szans stracić tych środków bo ze sprzętowego portfela nie spotkałem się jeszcze z osobą, której coś ukradziono, a wręcz jest to najbezpieczniejszy sejf dla naszych środków.


No tak i nie, od pieniądza papierowego wszyscy już uciekają - karty, bliki, nfc... W Polsce weszli w krypto już wszyscy co mieli wejsc (bogaci i ci którzy mogli zamrozić swoje złotówki, i ci którzy powoli sobie handlują dla zarobku) dla przeciętnego mieszkańca polski to za dużo (portfele dla krypto, klucze pamiętać, giełda, wymiana, za mała płynność w czasie/zyciu rzeczywistym...) w krypto pitolenia jest, dodatkowo jesteśmy społeczeństwem starzejącym się... Blockchain zostanie instytucjonalny, a kryptowaluty znikną poza kilkoma które zostaną dla WIELKICH
sory, ale ja nie jestem tak nastawiony negatywnie do tych tokenów. fajna akcja ze strony CoinDeal'a, że dali możliwość pozyskania ich za darmo. jak ktoś w pełni korzysta z tej giełdy to i tak ma tam już wprowadzone wszystkie dane wrażliwe. z resztą... co się tak uparliście na tą prywatność? w sieci i tak nigdy nie jesteście anonimowi...
Ja mam 1,5mln GTA$ wartość podoba;)
apaczesobie07/11/2019 13:15

No tak i nie, od pieniądza papierowego wszyscy już uciekają - karty, bl …No tak i nie, od pieniądza papierowego wszyscy już uciekają - karty, bliki, nfc... W Polsce weszli w krypto już wszyscy co mieli wejsc (bogaci i ci którzy mogli zamrozić swoje złotówki, i ci którzy powoli sobie handlują dla zarobku) dla przeciętnego mieszkańca polski to za dużo (portfele dla krypto, klucze pamiętać, giełda, wymiana, za mała płynność w czasie/zyciu rzeczywistym...) w krypto pitolenia jest, dodatkowo jesteśmy społeczeństwem starzejącym się... Blockchain zostanie instytucjonalny, a kryptowaluty znikną poza kilkoma które zostaną dla WIELKICHPo części się z Tobą zgodzę, a co do przyszłości kryptowalut zależy od regulacji itp. Ciężko przewidzieć tutaj przyszłość w 2017 r BTC miało upaść jak cała reszta kryptowalut wtedy spadł kurs z ponad 20 tys $ na poniżej 1 tys $, a dziś znowu powstaje i prawdopodobnie urośnie wiele czynników na to wskazuje maj 2020r. będzie znowu prawdopodobnie duży skok kto siedzi w temacie ten wie o co chodzi i wie co to za data. Być może to będzie ostatni taki duży skok i potem będą pewnie starać się to ustabilizować lub państwa całkowicie zakażą tego choć to też nie jest tak do końca łatwe jak się wydaje. Gdyby tak było już dawno BTC by zniknął lub dalej upadał jak w 2017 r.
apaczesobie07/11/2019 13:15

No tak i nie, od pieniądza papierowego wszyscy już uciekają - karty, bl …No tak i nie, od pieniądza papierowego wszyscy już uciekają - karty, bliki, nfc... W Polsce weszli w krypto już wszyscy co mieli wejsc (bogaci i ci którzy mogli zamrozić swoje złotówki, i ci którzy powoli sobie handlują dla zarobku) dla przeciętnego mieszkańca polski to za dużo (portfele dla krypto, klucze pamiętać, giełda, wymiana, za mała płynność w czasie/zyciu rzeczywistym...) w krypto pitolenia jest, dodatkowo jesteśmy społeczeństwem starzejącym się... Blockchain zostanie instytucjonalny, a kryptowaluty znikną poza kilkoma które zostaną dla WIELKICH


rządy EU/USA (nwo?) dążą do wprowadzenia obrotu bezgotówkowego. Nadchodzi era pełnej transparentności. Pieniędzy w formie fizycznej (fiatów) nie uświadczymy za ok 10-15 lat (moim zdaniem). Pan Heniek nie zrobi nam już płotu bez faktury, bo nikt za niego nie zapłaci gotówką, bo jej najzwyczajniej w świecie nie będzie. Każdy przychód będzie musiał być potwierdzony transakcją, inaczej US, IRS, HM i uj wie jeszcze kto zapuka do Ciebie i zapyta skąd taka i taka kwota wpłaty na koncie. No chyba, że zapłacisz Panu Heniowi złotem albo innymi gruszkami, jabłkami i Pan Heniu zrobi Tobie płot. Problem pojawi się jednak, gdy przyjdą do Pana Henia, aby się zapytać po co kupował materiały na płot skoro mieszka na łodzi na środku jeziora, hmm. Wszystko wydaje się mocno przejaskrawione w roku 2019... ale za 10-15 lat będzie to już oczywiste.

Polecam zapoznać się z AMLD5, w której jest dużo napisane m.in. o jednostkach analityki finansowej.

Obecnie mamy wyścig zbrojeń jeśli chodzi o waluty cyfrowe patrz. Chiny; oświadczenie banków niemieckich; Libra wałkowana przez kongres. Wszystkim dotychczas pasowało drukowanie pieniędzy... szczególnie kiedy ich brakuje, ale świat i technologie idą do przodu. Waluty cyfrowe dadzą pełną transparentność i możliwość śledzenia. Nie wykluczone, że drukowanie pieniędzy odbywać się teraz będzie na poziomie cyfrowym (a czemu mieliby tego nie zrobić?). Tylko nijak nie ma się do BTC, którego ilość została ograniczona do 21 mln (chociaż i to jest dyskusyjne, bo bankierzy zawsze coś wymyślą - kontrakty future, handel z dźwignią itd.)
Czytam wasze przemyślenia i całym sercem jestem za, Blockchain jest bardzo dobry do kontroli obywatela, więc najpierw instytucje rzadowe w to wejdą bo Kowalski lubi być zabezpieczany przez wladze, coiny które są obecnie są THETER i wszystko powinno być jasne.
apaczesobie07/11/2019 14:50

Czytam wasze przemyślenia i całym sercem jestem za, Blockchain jest bardzo …Czytam wasze przemyślenia i całym sercem jestem za, Blockchain jest bardzo dobry do kontroli obywatela, więc najpierw instytucje rzadowe w to wejdą bo Kowalski lubi być zabezpieczany przez wladze, coiny które są obecnie są THETER i wszystko powinno być jasne.


tak, człowiek musi mieć bata nad sobą
Handluję trochę i giełdę odradzam, BitBay wielokrotnie przyjemniejszy i bezpieczniejszy Zagraniczne też są spoko jak Binance lub Bittrex. Tokeny niby za darmo można wziąć, ale za dużo pewnie warte nie będą - są bardziej dochodowe sposoby na sprzedanie swoich danych osobowych
ollek2207/11/2019 12:46

Polska pod tym względem jest tak zacofana, że większość ludzi nie wie co to …Polska pod tym względem jest tak zacofana, że większość ludzi nie wie co to BTC i wierzy ślepo TV, że to ściema itp. Prawda jest taka, że świat dąży do technologii blockchain, a papierowe pieniądze idą do lamusa tak samo konta oszczędnościowe są bez sensu bo całość zjada inflacja. Taka jest u nas słaba wiedza o tym, że szok w porównaniu do USA czy całej Azji jesteśmy daleko w tyle. Bo ktoś stracił itp. to wynika tylko z niewiedzy i trzymaniu krypto na giełdach bo jeśli ktoś jest obeznany w temacie to trzyma to na sprzętowym portfelu lub w takim gdzie ma pełną kontrole nad kluczami prywatnymi itp. W takim wypadku nie ma praktycznie szans stracić tych środków bo ze sprzętowego portfela nie spotkałem się jeszcze z osobą, której coś ukradziono, a wręcz jest to najbezpieczniejszy sejf dla naszych środków.


Enjoy twoja spekulacja i rollercoaster cenowy.
Nie ma to jak za frajer oddać swoje dane osobowe
kwach200007/11/2019 16:03

Handluję trochę i giełdę odradzam, BitBay wielokrotnie przyjemniejszy i bez …Handluję trochę i giełdę odradzam, BitBay wielokrotnie przyjemniejszy i bezpieczniejszy Zagraniczne też są spoko jak Binance lub Bittrex. Tokeny niby za darmo można wziąć, ale za dużo pewnie warte nie będą - są bardziej dochodowe sposoby na sprzedanie swoich danych osobowych


Biorąc pod uwagę poczynania BB sprzed ostatnich paru miesięcy stwierdzenie, że jest on przyjemniejszy i pewniejszy mnie troche bawi. Skoro już tradujesz na jakiejś giełdzie to już 'sprzedałeś swoje dane osobowe'. Poza tym nawet jeśli tokeny nie będą wiele warte, to jednak fajnie obniżyć swoje prowizje na giełdzie w tak prosty sposób
giveaway zakończony i szczerze mówiąc to się nie spodziewałem, że będzie warto a jest całkiem nieźle xd

3166377-r4obE.jpg
dopelemon12/11/2019 19:46

giveaway zakończony i szczerze mówiąc to się nie spodziewałem, że będzie wa …giveaway zakończony i szczerze mówiąc to się nie spodziewałem, że będzie warto a jest całkiem nieźle xd[Obrazek]


Tak średnio bym powiedział. W revolucie można szybko zgarnąć 400 i tam zdecydowanie warto
Rob1N12/11/2019 21:34

Tak średnio bym powiedział. W revolucie można szybko zgarnąć 400 i tam zdec …Tak średnio bym powiedział. W revolucie można szybko zgarnąć 400 i tam zdecydowanie warto


Możesz coś więcej napisać?
Roswell12/11/2019 22:27

Możesz coś więcej napisać?


Wpisz w szukajce revolut for business
Rob1N12/11/2019 22:45

Wpisz w szukajce revolut for business


Ok myślałem że o jakieś kryptowaluty chodzi
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od dopelemon. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst