Niestety, ta okazja już wygasła
Gitara basowa. Szybki start - Phelippe Bassatti. Podręcznik nauki gry na gitarze basowej. Odbiór w sklepie free
378° Zakończono

Gitara basowa. Szybki start - Phelippe Bassatti. Podręcznik nauki gry na gitarze basowej. Odbiór w sklepie free

4,99zł15zł-67%Media Markt Okazje
12
378° Zakończono
Gitara basowa. Szybki start - Phelippe Bassatti. Podręcznik nauki gry na gitarze basowej. Odbiór w sklepie free
Zaktualizowano lip 30. (Opublikowano lip 13.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Książka-podręcznik nauki gry na basówce.
Gitara basowa. Szybki start to podręcznik dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tym instrumentem.
Phelippe Bassatti nie tylko uczy gry na gitarze basowej, ale przede wszystkim uczy gry na tym instrumencie w zespole.
Bas jest nieodzownym elementem każdej grupy muzycznej, stanowi wraz z perkusją sekcję rytmiczną, budującą fundament zespołu.
Dzięki temu kursowi ktoś, kto bierze gitarę basową do ręki pierwszy raz, nauczy się nie tylko samej techniki gry, ale będzie mógł od razu dołączyć do zespołu i grać w nim w sposób świadomy.
Już od pierwszych lekcji uczący się gra z 'żywym“ akompaniamentem perkusji, gitary i innych instrumentów w utworach reprezentujących takie gatunki jak rock, jazz, pop, hip hop, metal.
Dzięki temu poznaje specyfikę gry na gitarze basowej właściwą różnym stylom muzycznym.
W podręczniku objaśnione zostały wszystkie najpopularniejsze techniki gry na gitarze basowej: gra palcami, gra kostką, klang, slap, legato, flażolety, slide.
Do podręcznika powinna być również załączona płyta DVD.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
a chyba się skusze
Do zamknięcia
Gram na basie ponad 10 lat już. Jednak na sam początek polecam lekcje z kimś. Książka to jednak nie to samo. Nauczyciel od razu wychwyci źle nawyki i powie jak ćwiczyć żeny było dobrze i był progress. Wiadomo złe nawyki potem ciężko zniwelować. No i jak grasz z kimś to jest ciekawiej.
mikedd30/07/2020 23:32

Gram na basie ponad 10 lat już. Jednak na sam początek polecam lekcje z k …Gram na basie ponad 10 lat już. Jednak na sam początek polecam lekcje z kimś. Książka to jednak nie to samo. Nauczyciel od razu wychwyci źle nawyki i powie jak ćwiczyć żeny było dobrze i był progress. Wiadomo złe nawyki potem ciężko zniwelować. No i jak grasz z kimś to jest ciekawiej.


Zapewne.

Była promocja programu do gry, który korygował zle nawyki. Miałeś styczność?
inotel30/07/2020 23:43

Zapewne.Była promocja programu do gry, który korygował zle nawyki. Miałeś s …Zapewne.Była promocja programu do gry, który korygował zle nawyki. Miałeś styczność?


Nie ale jak to działa? Program wychwycie zle ułożenie ręki albo technikę palcow prawej dłoni?
Na sam początek to najlepsze są filmiki na YT. Można śmiało małpować nauczycieli. Są za darmo i każdy może ocenić, czy instrument jest dla niego, i nie wyda na to ani złotówki.
Potem może być lekcja z kimś i weryfikacja podstaw. A książki to jako dodatek, teorią można się wspierać na każdym etapie nauki.
Na sam poczatek najlepszy jest rocksmith. Pozwala bezboleśnie przejść pierwszy etap gdy nic się nie umie i nie da rady nic zagrać co dla wielu jest zniechęcające. Jak się człowiek wkręci to sam będzie starał się zlikwidować źle nawyki... Albo nie, bo nie każdy chce tworzyć muzykę i wystarczy mu "jako-taka" gra.
Coolek31/07/2020 03:23

Na sam poczatek najlepszy jest rocksmith. Pozwala bezboleśnie przejść pi …Na sam poczatek najlepszy jest rocksmith. Pozwala bezboleśnie przejść pierwszy etap gdy nic się nie umie i nie da rady nic zagrać co dla wielu jest zniechęcające. Jak się człowiek wkręci to sam będzie starał się zlikwidować źle nawyki... Albo nie, bo nie każdy chce tworzyć muzykę i wystarczy mu "jako-taka" gra.


Warto wspomnieć, że rocksmith potrafi być droższy niż gitara, w końcu to dzieło ubisoftu
Biorę, dzięki
kwitnaca_cebula31/07/2020 05:22

Warto wspomnieć, że rocksmith potrafi być droższy niż gitara, w końcu to dz …Warto wspomnieć, że rocksmith potrafi być droższy niż gitara, w końcu to dzieło ubisoftu


Gitara elektryczna+ piec, jeśli jest tańszy od rocksmith, to nie warto brać :P
Zamówienie anulowane przez MM
Zamówienie zostało anulowane. Mediamarkt-sklep dla idiotów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst