Niestety, ta okazja już wygasła
Gimbal do smartfonów Zhiyun SMOOTH-X @Komputronik
513° Zakończono

Gimbal do smartfonów Zhiyun SMOOTH-X @Komputronik

149zł219zł-32% 12,90zł Komputronik Okazje
Edytor30
513° Zakończono
Gimbal do smartfonów Zhiyun SMOOTH-X @Komputronik
gru 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gimbal do smartfonów Zhiyun SMOOTH-X za 149 zł w Komputroniku.
Dostawa do salonów jest darmowa, natomiast paczkomat to koszt 12,90 zł.

Specyfikacja
  • Wygodny i kompaktowy, o masie zaledwie 246 g
  • Składany, łatwy do noszenia w kieszeni
  • Zwiększa zasięg nawet do 250 mm
  • Funkcja inteligentnej kontroli gestów
  • Nowa, dedykowana aplikacja z trybem do filmowania SMART
  • Łatwość zmiany z trybu krajobrazu do portretu

Odkryj nowe horyzonty ze składanym Smooth-X od Zhiyun
Smooth-X to nowy, stylizowany, składany gimbal, rozmiaru dłoni, o masie jedynie 246 g, który łatwo schować w torbie lub nawet w kieszeni. Do gimbala dołączana jest nowa aplikacja ZY Cami , która dedykowana jest do Smooth-X i posiada wszystko, co powinien mieć współczesny opowiadacz.

Moc w prostocie Smooth-X to składany, przegubowy gimbal do smartfonów, który na nowo definiuje konstrukcję gimbala jaką znamy. Przez obrót pionowego ramienia możesz zamienić swój gimbal w stylizowany gadżet rozmiaru dłoni, który jest tak mały, że możesz go wrzucić do plecaka, a nawet do kieszeni. Dzięki unikatowej konstrukcji oś nigdy nie blokuje widoku, nawet w ultraszerokokątnych ujęciach.

339268-GBVVZ.jpg
Smooth-X pozwala Ci odkrywać świat bardziej, z jeszcze szerszej perspektywy z wbudowanym, aluminiowym, teleskopowym uchwytem. Może on zwiększyć Twój zasięg do 250 mm. Teraz możesz zaprosić przyjaciół, mieć więcej odsłon i super zabawę!

Prostota to wszystko, a Smooth-X daje możliwość bezproblemowego użytkowania, ponieważ jest niewiarygodnie łatwy w użyciu. Możesz robić zdjęcia, filmować i sterować zoomem, a to wszystko przez poręczny panel. Wielofunkcyjny przycisk M pozwala Ci na uchwycenie chwil we wszechstronnych trybach i momentalnie przestawiać się z trybu krajobrazu na portret.

Smooth-X to gimbal odpowiedni dla początkujących, pozwalający na bezpośrednie sterowanie aparatem telefonu z połączeniem Bluetooth. 4-godzinny czas operowania i bezpośrednie ładowanie z powerbanku zapewni Ci energię na wszystkie przygody.

Inteligentne robienie zdjęć Nowa funkcja inteligentnej kontroli gestów sprawia, że Smooth-X to idealny kompan podróży solo, jak i zdjęć grupowych. Po prostu zrób gest litery V lub pomachaj do aparatu, aby zrobić zdjęcie lub film bez ustawiania żadnego timera.

339268-qD3Qf.jpg
Aktualizacje społecznościowe
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz