Gigabyte G1 GTX 1070 8GB  OC+ darmowy kurier  @ZADOWOLENIE
26°Zakończono

Gigabyte G1 GTX 1070 8GB OC+ darmowy kurier @ZADOWOLENIE

16
lip 13. 2016
Cena jest średnio 100-200zl tańsza niż w innych sklepach, plus darmowy kurier

Na ten moment oferta bardzo dobra gdyż nie zanosi się na obniżenie cen tych kart więc brać!
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Czemu zminusowane i zakończone?

Dla niektórych to może być zaskakujące, ale ta oferta prezentuje w tym momencie najlepszą relację ceny do wydajności w kartach graficznych.
Edytowane przez: "puexam" lip 13. 2016
Cena jak za Xbox One S 2TB z padem i paroma grami w zestawie
puexamlip 13. 2016

ta oferta prezentuje w tym momencie najlepszą relację ceny do wydajności w …ta oferta prezentuje w tym momencie najlepszą relację ceny do wydajności w kartach graficznych.


Może cię to zdziwi, ale karty z górnej półki nigdy nie brylują w zestawieniach najlepszej relacji ceny do wydajności. Jakieś GTX-y 750 czy podobna półka od AMD to tak.
MolibdenowyMateuszlip 13. 2016

Może cię to zdziwi, ale karty z górnej półki nigdy nie brylują w zesta … Może cię to zdziwi, ale karty z górnej półki nigdy nie brylują w zestawieniach najlepszej relacji ceny do wydajności. Jakieś GTX-y 750 czy podobna półka od AMD to tak.


Przeczytaj komentarz Puexama raz jeszcze, tym razem postaraj się zrozumieć co czytasz.

rbblip 13. 2016

Przeczytaj komentarz Puexama raz jeszcze, tym razem postaraj się … Przeczytaj komentarz Puexama raz jeszcze, tym razem postaraj się zrozumieć co czytasz.


Możesz rozwinąć? Bo JEŻELI zdanie o nieprawdziwości stosunku ceny do wydajności jest nieprawdziwe, to oferta z ww. jest nieprawdziwa.
MolibdenowyMateuszlip 13. 2016

Może cię to zdziwi, ale karty z górnej półki nigdy nie brylują w zesta … Może cię to zdziwi, ale karty z górnej półki nigdy nie brylują w zestawieniach najlepszej relacji ceny do wydajności. Jakieś GTX-y 750 czy podobna półka od AMD to tak.


Może powinienem dopisać wydajnych kartach graficznych. Bo tak to najlepiej kupić jakiegoś 10-letniego lowenda i cieszyć się że w sumie też widzisz jakiś obraz za 50zł i do biura/internetu też całkowicie wystarczy.

MSI Gaming X jest porównywalny z G1 z tej oferty.
75150-k5zS0.jpg
RBiniulip 13. 2016

Cena jak za Xbox One S 2TB z padem i paroma grami w zestawie
A ile cebuli można kupić w tej cenie...
G1 jest głośny ale cena najlepsza w Polsce.
Ja jednak wybrałbym Palita Jetstream jak będzie dostępny w techplanet kulturą pracy jak na razie załatwił wszystko.
Gainward Phoenix to jego klon ale gwarancja 24 miesiące 2119zł.
Był za 2139zł i też 3 lata gwarancji.
Edytowane przez: "kurczak80" lip 13. 2016
Geraldlip 13. 2016

A ile cebuli można kupić w tej cenie...Na cebuli nie pogram
puexamlip 13. 2016

Czemu zminusowane i zakończone?Dla niektórych to może być zaskakujące, ale …Czemu zminusowane i zakończone?Dla niektórych to może być zaskakujące, ale ta oferta prezentuje w tym momencie najlepszą relację ceny do wydajności w kartach graficznych.


Najlepsza relacja ceny do wydajności. Tako rzecze puexam. A co na ten temat twierdzą fachowcy? Np. z game-debate.com? Porównajmy może tę kartę z niedawną ofertą na GTX 960 od MSI (wersja z tygrysem) za 799zł:

game-debate.com/gpu…ion

skok wydajności o 29%. Skok ceny o 167%. Fanboyom nowości dziękujemy za uwagę
o_retylip 13. 2016

Najlepsza relacja ceny do wydajności. Tako rzecze puexam. A co na ten … Najlepsza relacja ceny do wydajności. Tako rzecze puexam. A co na ten temat twierdzą fachowcy? Np. z game-debate.com? Porównajmy może tę kartę z niedawną ofertą na GTX 960 od MSI (wersja z tygrysem) za 799zł: http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3583&gid2=3403&compare=geforce-gtx-1070-gigabyte-g1-gaming-8gb-edition-vs-geforce-gtx-960-msi-tiger-oc-4gb-editionskok wydajności o 29%. Skok ceny o 167%. Fanboyom nowości dziękujemy za uwagę


LOL :-)
(a) game-debate jest umiarkowanym źródłem jeśli chodzi o takie porównania, a nawet jeśli - w Twoim linku jest napisane nie 29, a 129%, no i (b) tamta cena była bardzo dobrą ofertą... myślę że to kończy dyskusję, szczególnie że 960 niekiedy nie jest w stanie zapewnić płynnej rozgrywki w fullhd... wiem, bo mam teraz wg przytoczonego przez Ciebie game-debate 11% lepszego 7970 GHz edition ;-)
nie wiem o co sie sprzeczacie, na ceneo karta jest 2156pln, a od innych producentow w podobnej cenie. jak ktos planuje kupic karte za 2k+ to wydaje mi sie ze 100zl wiecej czy mniej nie zrobi roznicy. moim zdaniem zadna promocja
puexamlip 13. 2016

LOL :-)(a) game-debate jest umiarkowanym źródłem jeśli chodzi o takie por … LOL :-)(a) game-debate jest umiarkowanym źródłem jeśli chodzi o takie porównania, a nawet jeśli - w Twoim linku jest napisane nie 29, a 129%, no i (b) tamta cena była bardzo dobrą ofertą... myślę że to kończy dyskusję, szczególnie że 960 niekiedy nie jest w stanie zapewnić płynnej rozgrywki w fullhd... wiem, bo mam teraz wg przytoczonego przez Ciebie game-debate 11% lepszego 7970 GHz edition ;-)Jak coś ma 129% wydajności czegoś innego, to jest to skok o ile? O 129%? Nie kompromituj. Słyszałem, że era gimnazjum nie zapisała się złotymi zgłoskami w nauce matematyki, ale wygląda na to że jest jeszcze gorzej niż myślałem .

Jak game-debate.com jest "umiarkowanym źródłem jeśli chodzi o takie porównania", to podaj lepsze. Pośmiejmy się jeszcze.
Edytowane przez: "o_rety" lip 15. 2016
Autor
Ja kupiłem,
o_retylip 15. 2016

Jak coś ma 129% wydajności czegoś innego, to jest to skok o ile? O 129%? N … Jak coś ma 129% wydajności czegoś innego, to jest to skok o ile? O 129%? Nie kompromituj. Słyszałem, że era gimnazjum nie zapisała się złotymi zgłoskami w nauce matematyki, ale wygląda na to że jest jeszcze gorzej niż myślałem . Jak game-debate.com jest "umiarkowanym źródłem jeśli chodzi o takie porównania", to podaj lepsze. Pośmiejmy się jeszcze.


:-) teraz już nie wiem czy trolujesz czy ty tak na prawdę... w każym razie game-debate podaje właśnie różnicę "o 129%", a nie "129% wydajności". Porównaj sobie np. przez ciebie cenioną 960 msi do zwykłej 960 i nagle się okaże że ta z msi ma 2% wydajności w porównaniu ze zwykła? ...YMMD, pogrążając się
puexamlip 15. 2016

:-) teraz już nie wiem czy trolujesz czy ty tak na prawdę... w każym ra … :-) teraz już nie wiem czy trolujesz czy ty tak na prawdę... w każym razie game-debate podaje właśnie różnicę "o 129%", a nie "129% wydajności". Porównaj sobie np. przez ciebie cenioną 960 msi do zwykłej 960 i nagle się okaże że ta z msi ma 2% wydajności w porównaniu ze zwykła? ...YMMD, pogrążając się


Bije się w piersi i przepraszam za pochopne teksty o gimnazjum :). Rzeczywiście źle odczytałem procenty, które podaje GD. Jest różnica procentowa a nie relacja. No ale 129% to dalej mniej niż 167-procentowy skok ceny. Z tym że to już blisko i przy takiej relacji można się zastanawiać nad zakupem.

Chodziło mi o polecenie korzystania z takiego zajebistego narzędzia jak game-debate w takich sytuacjach i tego się dalej trzymam :>
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy