Niestety, ta okazja już wygasła
Ghostrunner (Xbox One & Series X|S) MS store Brazylia
1295° Zakończono

Ghostrunner (Xbox One & Series X|S) MS store Brazylia

55,50zł93zł-40%Microsoft Okazje
36
1295° Zakończono
Ghostrunner (Xbox One & Series X|S) MS store Brazylia
Zaktualizowano gru 15. 2020 (Opublikowano lis 25. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W grze Ghostrunner akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie zabawy przemierzamy ponure lokacje rozświetlane blaskiem kolorowych neonów. Eksplorację uatrakcyjnia możliwość wspinaczki na elementy otoczenia, przeskakiwania nad przepaściami, a nawet biegania po ścianach. Poza tym protagonista dysponuje swoistym „biczem energetycznym” pozwalającym mu na pokonywanie w powietrzu większych odległości oraz przydatnym w trakcie starć. Oponentów możemy eliminować z zaskoczenia bądź w otwartej walce, korzystając z broni białej. Co ciekawe, jeden celny atak wystarczy, by zabić przeciwnika – ale i nas. Ponadto twórcy pozwalają nam na spowalnianie czasu, na przykład po to, by w porę uniknąć ostrzału. Gra posiada polskie napisy.
327056.jpg
Instrukcja
1. Gra kosztuje 74,25 R$, więc kupujemy karty podarunkowe w kwocie 50 R$ i 25 R$.
Przed zakupem najlepiej wybrać walutę w dolarach, przejść do płatności i zapłacić kartą revolut (można też zwykłą). Kod przyjdzie na podanego maila oraz będzie można go znaleźć po zalogowaniu się na stronie. Na stronie kody z reguły pojawiają się o wiele szybciej, więc jeśli komuś na tym zależy to polecam się zarejestrować przed zakupem.

2. Na swoim koncie Microsoft wchodzimy w płatności i rozliczenia, wybieramy książkę adresową i dodajemy nowy adres np.
Av. Agostinho Leão Junior 234, 82590-300 Curitiba, Parana, Brazylia Tel: (27) 6719-3871(Ci którzy kupowali już wcześniej w Brazylii i mają przypisany adres mogą pominąć ten punkt).

3. Na brazylijskim MS Store kupujemy grę klikając "Comprar", następnie "Avançar" i na kolejnej stronie "Resgatar um cartão-presente" wpisujemy w okienko nasze kody z kart podarunkowych które dostaliśmy na maila jeden po drugim i potwierdzamy zakup gry.
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
Najlepsze komentarze
36 Komentarzy
Prześlij Komentarz