Niestety, ta okazja już wygasła
Ghost Stories (druga edycja) gra planszowa Rebel
182° Zakończono

Ghost Stories (druga edycja) gra planszowa Rebel

99,95zł114zł-12% 10zł Rebel Okazje
8
182° Zakończono
Ghost Stories (druga edycja) gra planszowa Rebel
sie 19. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przypadkowo się natknąłem i okazuje się że to najtańsza oferta na rynku (najprawdopodobniej). Porównano z Ceneo i allegro.Wielu poległo kładąc kres rządom Wu-Fenga, Władcy Dziewięciu Piekieł. Urna zawierająca jego prochy została pochowana na cmentarzu w niewielkiej wiosce w Środkowym Cesarstwie. Lata mijały, a przeklęte dziedzictwo popadło w zapomnienie pośród żywych. Ukryty w głębiach piekieł Wu-Feng nie zapomniał niczego. Niestrudzone poszukiwania w końcu doprowadziły go do miejsca, gdzie ukryto urnę. Cień jego poprzedniej inkarnacji już rozciąga się nad wieśniakami, nieświadomymi grożącego im niebezpieczeństwa.

Na szczęście Fat-Si (kapłani taoistyczni) trzymają straż, strzegąc granicy pomiędzy światami żywych i umarłych. Uzbrojeni w odwagę, wiarę i moce, spróbują odesłać reinkarnację Wu-Fenga z powrotem do piekła.

Ghost Stories to gra kooperacyjna. Gracze jako drużyna grają przeciwko grze. Spotka ich wspólne zwycięstwo bądź razem poniosą porażkę. W Ghost Stories można grać na czterech poziomach trudności: Początkowym, Normalnym, Koszmarnym i Piekielnym.

Dlaczego zachwyci Cię ta gra?
Wspaniała, klimatyczna szata graficzna szybko wprowadzi Cię w nastrój obleganej przez duchy chińskiej wioski. Każda karta jest warta uwagi również dzięki prezentacji widziadeł znanych nie z europejskich podań i legend, ale z chińskiej kultury.
Gra jest prawdziwie kooperacyjna. Trzeba ustalać który z graczy co zrobi, jak wykorzysta swoje moce, jak korzystać z możliwości jakie daje wioska oraz kto wyegzorcyzmuje jakiego ducha. Tylko wspólne działanie pozwoli Wam dotrwać do spotkania z Wu-Fengiem i odpowiednio się do niego przygotować!
Dzięki 8 dostępnym postaciom, dużej liczbie możliwych duchów i prostemu mechanizmowi ich wykładania oraz kilku dostępnym inkarnacjom Wu-Fenga każda rozgrywka będzie się znacząco różniła od poprzedniej. A jeśli to za mało - możecie przenieść rozgrywkę na kolejny poziom trudności! Na najwyższych gra jest piekielnie trudna.
Fakt iż gra nie zawiera żadnych elementów językowych i w całości opiera się na ikonkach sprawia, że rozgrywka przebiega płynnie.
Czym różni się druga edycja od pierwszej edycji?
Instrukcją - ta została na nowo przeredagowana, poprawiono w niej stylistykę i interpunkcję, co pozwala jeszcze łatwiej zapoznać się z zasadami i szybko zasiąść do gry. Mechanika i zawartość pozostała niezmieniona.

boardgamegeek.com/boa…ies

Gry nie posiadam, nie grałem, nie znam, więc się nie wypowiadam.
Aktualizacje społecznościowe
Rebel Okazje
8 Komentarzy
Bywało taniej.
Może się mylę ale na Rebel to nigdy chyba dobrej promki nie widziałem
pawel-t19/08/2020 23:41

Może się mylę ale na Rebel to nigdy chyba dobrej promki nie widziałem


Czasem się trafi, ale rzadko
Pani_Miskowa19/08/2020 23:40

Bywało taniej.


A może więcej szczegółów oprócz pustego nic nie wnoszącego komentarza?
Gra bardzo fajna ale na 2 graczy ciężko do wygranej, preferuje w pełnym składzie , jedna z lepszych gier kooperacyjnych w jakie grałem, a cena jak na rebel bardzo dobra
Edytowane przez: "Radek_tochowicz" sie 20.
Pani_Miskowa19/08/2020 23:40

Bywało taniej.


Szanowna Pani. Bywało, że chleb był tańszy. Będzie Pani czekać aż kiedyś być może jego cena spadnie czy umrze Pani z głodu?
rock7920/08/2020 10:56

Szanowna Pani. Bywało, że chleb był tańszy. Będzie Pani czekać aż kiedyś by …Szanowna Pani. Bywało, że chleb był tańszy. Będzie Pani czekać aż kiedyś być może jego cena spadnie czy umrze Pani z głodu?


Tydzień temu było taniej. wiem bo kupiłem. Jeszcze nie rozpakowane, liczę że sława ultratrudnej gry kooperacyjnej jest prawdziwa, nawet jeśli przyczyną jest zepsuta mechanika gry.
Siedlczanin20/08/2020 17:03

Tydzień temu było taniej. wiem bo kupiłem. Jeszcze nie rozpakowane, liczę ż …Tydzień temu było taniej. wiem bo kupiłem. Jeszcze nie rozpakowane, liczę że sława ultratrudnej gry kooperacyjnej jest prawdziwa, nawet jeśli przyczyną jest zepsuta mechanika gry.


Skoro było tydzień temu taniej to szkoda że nikt nie wrzucił tu okazji, może sam bym kupił.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst