Niestety, ta okazja już wygasła
Generator pary Tefal Effectis Anti-Calc GV6839 AntiCalc
155° Zakończono

Generator pary Tefal Effectis Anti-Calc GV6839 AntiCalc

625,95zł1.290zł-51% 29,95zł iBOOD Okazje
8
155° Zakończono
Generator pary Tefal Effectis Anti-Calc GV6839 AntiCalc
gru 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

343435-SV8zP.jpg
Generator pary z bojlerem Tefal Effectis AntiCalc z uderzeniem pary 290g/min i szufladką antywapienną Anti Calc Collector GV6839

Generator pary pod wysokim ciśnieniem Effectis Anti-Calc łączy moc pary pod ciśnieniem z łatwą obsługą i kompaktowym rozmiarem. Oszczędność czasu prasowania do 50% dzięki parze pod wysokim ciśnieniem z dodatkowym uderzeniem pary 290 g/min, która wnika w głąb tkaniny i z łatwością rozprasowuje zagniecenia.

Funkcja Smart Technology z 1 inteligentnym ustawieniem, która za jednym dotknięciem przycisku automatycznie dobiera optymalną kombinację pary i temperatury dla bezpiecznego prasowania wszystkich tkanin. Unikalna szufladka antywapienna Calc Collector zapewnia łatwe usuwanie gromadzącego się kamienia i gwarantuje dłuższą żywotność generatora.

Stopa Durilium AirGlide Autoclean oferuje zawsze łatwe prowadzenie żelazka po tkaninie., System blokujący i system pozwalający owinąć przewód parowy wokół podstawy generatora zapewniają łatwe przechowywanie i wygodne użytkowanie. Effectis Anti-Calc: doskonałe rezultaty prasowania każdego dnia.
Aktualizacje społecznościowe
IBOOD OkazjeIBOOD okazja
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz