Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Gears of War: Ultimate Edition Xbox One
302°

Gears of War: Ultimate Edition Xbox One

24,99zł 8,99zł
7
302°
Gears of War: Ultimate Edition Xbox One
wrz 26. 2020
Gears of War: Ultimate Edition - edycja pudełkowa Xbox One - odświeżona wersja futurystycznej trzecioosobowej strzelaniny z 2006 roku, która dała początek jednej z najpopularniejszych serii dostępnych na konsolach firmy Microsoft. Za przeniesienie kultowego klasyka z Xboxa 360 odpowiada studio The Coalition (znane wcześniej pod nazwą Black Tusk), na którego czele stanął Rod Fergusson – wieloletni producent serii.

Fabuła Gears of War: Ultimate Edition osadzona została na przypominającej Ziemię planecie Sera, wyniszczonej przez długoletnią wojnę o surowce. Wkrótce po odkryciu nowego źródła energii, które doprowadziło do czasowego zawieszenia broni, spod powierzchni planety wypełzły wrogie istoty nieznanej rasy, nazwane przez ludzi szarańczą.

W przeciągu kilku lat najeźdźcom udało się zabić blisko 80 procent populacji planety a ci, którym udało się przeżyć, znaleźli schronienie w podziemnych bunkrach. Akcja właściwa rozpoczyna się 14 lat po tzw. Dniu Wyjścia, a gracze wcielają się w postać skazanego za dezercję Marcusa Fenixa, który wraz ze swą drużyną zostaje wysłany, aby stawić czoła szarańczy.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Warto
Z przesyłką wychodzi 33,98
Jak się komuś nie spieszy - od tego samego sprzedawcy na alledrogo poleconym za 33,28
Dla kolekcjonarow pudełek. Pamiętam, że było po mniej niż 10zl za cyfrowa wersję.
Zajebista gierka, polecam. To w ogóle moja ulubiona seria na Xboxa, a co-op to sama przyjemność
Rozbił jedną okazję z ŁG na 3 na pepperze mistrz Gra do kupienia taniej i w pudełku i na cdkeys. Żadna okazja
Vip21827/09/2020 16:12

Rozbił jedną okazję z ŁG na 3 na pepperze mistrz Gra do kup …Rozbił jedną okazję z ŁG na 3 na pepperze mistrz Gra do kupienia taniej i w pudełku i na cdkeys. Żadna okazja


przecież ja dałem przed łowcami
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst