Niestety, ta okazja już wygasła

Gears of War 4 XBOX One / Windows 10 CD Key

lip 9. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Następny rozdział sagi Gears of War jest już prawie dostępny! Gears 4 oferuje to samo surowe, intensywne doświadczenie bojowe, które definiowało serię od lat. Walcz w kampanii dla jednego gracza jako JD Fenix; możesz nawet zaprosić znajomego do udziału w kampanii w trybie współpracy online lub na podzielonym ekranie. Gra rankingowa kontra multiplayer online, tryb przetrwania dla 4 graczy i mnóstwo nowych treści do odkrycia. Gears of War 4 to także tytuł Xbox Play Anywhere, co oznacza, że gracze mogą grać zarówno na konsoli Xbox, jak i na komputerze PC za pomocą jednego konta.

funkcje

  • Nowe wyposażenie - Gears of War 4 oferuje kilka nowych, uroczych dodatków do znanego arsenału. Jest nowa broń z poważnym stylem i słodki nóż bojowy, który umożliwia wykonywanie różnych egzekucji z bliska. Walka jest ulepszana dzięki kilku nowym ciosom i atakom z bliska, które wprowadzają nową strategię do znanej gry Gears. Aha, a kiedy znudzą ci się podstawowi bohaterowie, możesz grać jako El-P. oraz Killer Mike z Run The Jewels. #łup
  • Horde 3.0 Enabled - Jedną z najbardziej chorych funkcji Gears 4 jest odnowiony tryb Hordy. Horde 3.0 pozwala graczom dostosować swoją bazę za pomocą materiałów z Fabrykatora. Powinno to dodać poważny element strategiczny do podstawowej rozgrywki survivalowej. Do wyboru jest pięć unikalnych klas, a ich wyrównywanie zapewnia dostęp do większej liczby umiejętności i ulepszeń. Ponadto możesz odebrać potężne karty w kasie lub podczas gry.
  • Rank It Up! - Po opanowaniu nowej rozgrywki w Gears 4 w trybie dla jednego gracza, udaj się do trybu online, aby sprawdzić nową grę w trybie dla wielu graczy. Istnieją stare ulubione i kilka nowych dodatków do konkurencyjnych typów gier. Cała rozgrywka online odbywa się w 60 klatkach na sekundę i pozwala rywalizującym, swobodnym i profesjonalnym graczom rywalizować w ramach wizualnego, sprawiedliwego systemu rankingowego. Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem PC, czy zagorzałym graczem konsolowym, w Gears of War 4 dostępna jest poważna rywalizacja.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze