Niestety, ta okazja już wygasła
GEARS 5 WAWA XONE PL NOWA BLUEGAMES + GRATIS
214° Zakończono

GEARS 5 WAWA XONE PL NOWA BLUEGAMES + GRATIS

46,55zł49zł-5% 8,99zł Allegro Okazje
4
214° Zakończono
GEARS 5 WAWA XONE PL NOWA BLUEGAMES + GRATIS
Zaktualizowano wrz 28. (Opublikowano sie 21.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersja językowa: Polskie napisy

Nośnik: Blu-ray

Gears 5 to piąta (pomijając prequel zatytułowany Gears of War: Judgment) odsłona bestsellerowego cyklu Gears of War. Za opracowaniem tej produkcji stoi studio The Coalition, które od czwartej części opiekuje się tą serią (wcześniej pieczę nad nią sprawowała firma Epic Games).

Akcja Gears 5 toczy się po wydarzeniach przedstawionych w czwartej części serii. W roli głównej obsadzono Kait Diaz, która w towarzystwie Delmonta Walkera udaje się w długą podróż przez malownicze, ale i pełne niebezpieczeństw zakątki planety Sera. Protagonistka zamierza dowiedzieć się więcej na temat pochodzenia Szarańczy (ang. Locust) i odkryć źródło trapiących ją koszmarów, w których, jak wierzy, kryje się jakaś wiadomość.

W Gears 5 akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy odwiedzamy zróżnicowane lokacje – od terenów pustynnych, przez zatopione ruiny, skończywszy na powierzchni olbrzymiego lodowca. Po raz kolejny nadrzędnym elementem rozgrywki są starcia z przeciwnikami (mowa tak o szeregowych oponentach, jak i o potężnych bossach), których eliminujemy przy pomocy rozbudowanego arsenału broni i gadżetów; oprócz będącego ikoną serii Lancera stanowiącego hybrydę karabinu maszynowego i piły łańcuchowej, możemy skorzystać między innymi z shotgunów, granatników czy karabinów snajperskich. W trakcie potyczek równie ważne, co umiejętne żonglowanie dostępnym uzbrojeniem, jest korzystanie z systemu osłon – nasze zdrowie regeneruje się bowiem automatycznie, gdy nie jesteśmy trafiani przez wrogów.

Filarem Gears 5 jest kampania fabularna, którą można ukończyć zarówno w pojedynkę, jak i w trybie współpracy dla maksymalnie dwójki graczy; co ciekawe, w tym wypadku jeden z uczestników zmagań może się wcielić w Jacka, czyli unoszącego się w powietrzu bota chroniącego sojuszników i zadającego obrażenia wrogom.

Poza tym tytuł posiada rozbudowany moduł multiplayer. Na sprawdzenie czekają takie warianty rozgrywki polegające na kooperacji, jak Escape (zadaniem trzech osób jest tutaj przekradnięcie się do leża wrogów, podłożenie ładunków wybuchowych oraz ucieczka przed eksplozją) i doskonale znany Horde (w którym gracze wspólnie bronią się przed następującymi po sobie falami przeciwników, a pomiędzy kolejnymi atakami budują umocnienia zwiększające ich szanse na przetrwanie). Dopełnieniem tego wszystkiego są tryby oparte na zasadach PvP, na czele z dynamicznym Arcade i opracowanym z myślą o esportowych rozgrywkach Escalation 2.0.

Listę atrakcji zamyka natomiast Map Builder, czyli kreator pozwalający na tworzenie własnych aren, którymi następnie możemy się dzielić z innymi graczami.

Gears 5 korzysta z technologii Unreal Engine 4 i należycie wykorzystuje jej możliwości. Trójwymiarowa grafika tej produkcji prezentuje wysoką jakość, a dodatkowo gra działa na Xboksie One X oraz odpowiednio mocnych komputerach w rozdzielczości 4K i sześćdziesięciu klatkach na sekundę.

+GRATIS!> Kolor nakładek na analogi do wyboru (2szt.) :

różowe, czerwone, czarne, żółte, niebieskie, szare, przeźroczyste, białe, tęczowe, zielone, pomarańczowe.

291704.jpg291704.jpg291704.jpg291704.jpg291704.jpg291704.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
4 Komentarze
Cena może być, za nówkę myślę, że warto. Sam kupiłem ostatnio w Euro za 34,99 zł
a_team21/08/2020 17:06

Cena może być, za nówkę myślę, że warto. Sam kupiłem ostatnio w Euro za 34, …Cena może być, za nówkę myślę, że warto. Sam kupiłem ostatnio w Euro za 34,99 zł


za pudło warto dać tyle cena zeszła w dół bo było 59 zł
a_team21/08/2020 17:06

Cena może być, za nówkę myślę, że warto. Sam kupiłem ostatnio w Euro za 34, …Cena może być, za nówkę myślę, że warto. Sam kupiłem ostatnio w Euro za 34,99 zł


W Neonecie za 25 kupione parę dni temu
@Pepper podbij nowa cena. @szaq@Almane@Musiol
Edytowane przez: "megalodon" wrz 28.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst