Niestety, ta okazja już wygasła
GEARBEST bez VAT-u
434° Zakończono

GEARBEST bez VAT-u

AvatarUsunięty2060731
lis 19. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pojawiła się nowa opcja dostawy (Priority Line). Według sklepu unikniemy dzięki niej dodatkowych opłat (np. cła lub VATu). Paczkę do naszego domu dostarcza DPD. Duża część telefonów ma darmową dostawę przez "Priority Line".np:

gearbest.com/cel…tml

z kodem: XIAOMI4G

za 164,99$
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Ta forma wysyłki była dostępna już od dłuższego czasu, jednak tylko dla wybranych krajów, wśród których nie było jak dotąd Polski. W przeciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie zamawiałem przedmioty o większej wartości, takie jak telefony ,czy kamerki na mój niemiecki adres ( bo tu chwilowo mieszkam ) zawsze wybierając ten właśnie sposób wysyłki. I zawsze obywało się bez opłat celnych bowiem wysyłki nadawane są z Europy! Wygląda to mniej więcej tak,że Gearbest wysyła towar do UK, gdzie sam uiszcza opłaty celne w postaci ryczałtu od kontenera czy jego wagi, i dopiero stamtąd rozsyła takie przedmioty za pośrednictwem DPD. Tutaj informacja ( w języku niemieckim) jak to się odbywa z oficjalnego bloga Gearbest.
Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep odda pieniądze.
31 Komentarzy
Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep odda pieniądze.
Ciekawe jaki czas dostawy mniej wiecej
Kaban19/11/2016 23:06

Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep …Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep odda pieniądze.

​Ciekawe jaki byłby inny sens
Jeżeli płacić przez PayPal to można wtedy otworzyć spór i odzyskać pieniądze.
Avatar
Usunięty10507
Kabanlis 19. 2016

Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep …Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep odda pieniądze.

​ masz rację
Leonidas94lis 19. 2016

​Ciekawe jaki byłby inny sens


W tym wypadku może tylko oferują dostawę, która w teorii przed tym chroni w np. 90% - a jak wpadniesz, to klops. Płać i płacz.
tom.k19/11/2016 23:13

Jeżeli płacić przez PayPal to można wtedy otworzyć spór i odzyskać pienią …Jeżeli płacić przez PayPal to można wtedy otworzyć spór i odzyskać pieniądze.

nie, bo podatki to TWOJA dzialka. Paypal odrzuci takie roszczenie.
Może wysyłają paczki do jakiegoś magazynu w UE i dopiero stamtąd są wysyłane do kraju docelowego...
MarkXlis 20. 2016

Może wysyłają paczki do jakiegoś magazynu w UE i dopiero stamtąd są wysył …Może wysyłają paczki do jakiegoś magazynu w UE i dopiero stamtąd są wysyłane do kraju docelowego...

​i to jest pewnie wlasnie w taki sposob robione inaczej usluga nie mialaby sensu
@mamuts1 gdzie wyczytales o tej usludze dokladnie?

ps. na stronie jest zapis
About customs tax
Taxes may apply for imported goods/services and is regulated by the country law. GearBest is not responsible for any tax invoice charged on its products. Shipping rates are estimates and may depend on different policies and tax rates applied per country. Please contact local customs for clarity and information.

wiec jakby co sa czysci
Priority Line było już wcześniej dostępne, jednak do tej pory nie widać potwierdzenia skuteczności takiej wysyłki. Support raz udaje, że nic takiego nie ma miejsca(pic related), raz proponuje inne metody jako wolne od opłat celnych. Jedyny dowód na działanie Priority Line znajduje się tutaj: gearbestblog.de/faq…ss/122954-lby3O.jpg
A to nie geekbuying dało opcję bez vatu?
Edytowane przez: "Leonidas94" lis 20. 2016
geekbuying dało jako pierwsi taka przesyłkę prawie za darmo i tez z dpd i jeszcze nie wiadomo czy nie będzie z tym problemow, ale jeśli gearbest też daje taką opcję to coś musi być na rzeczy.
Kabanlis 19. 2016

Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep …Kwestia jest taka, czy jeśli na VAT nasza paczka się załapie, to czy sklep odda pieniądze.

​Może nie ma opcji żeby dostała się na VAT...
Geekbuying i Gearbest to jedno i to samo, więc pewnie testują ta wysyłkę, w geekbuying zniknęła już ta opcja z większości przedmiotów ale (podobno) ma wrócić.
g683977520/11/2016 00:17

nie, bo podatki to TWOJA dzialka. Paypal odrzuci takie roszczenie.

​Twoja ale jak sklep twierdzi że pokrywa to cie nie obchodzi już ten temat. Amazon też tak robi i masz sprawę zalatwioną, choć to inny kaliber całkowicie i sposób załatwienia sprawy.
moze i twierdzi ale na stronie maja jasno napisane, ze to bie ich brocha, wyzej wkleilem
Krzychu20/11/2016 09:39

moze i twierdzi ale na stronie maja jasno napisane, ze to bie ich brocha, …moze i twierdzi ale na stronie maja jasno napisane, ze to bie ich brocha, wyzej wkleilem

​ale ten zapus jest bardzo stary na ivh stronie, a wysylka bez Vat jest od 2 dni. Wczesniej byla opcja Priotity line ale dotyczyla tylko szybszej wysylki, teraz jest bez vat'u. Kupowalrm na GB wiele razy, i support jest na b. wysokim poziomie
Dzbanlis 20. 2016

​ale ten zapus jest bardzo stary na ivh stronie, a wysylka bez Vat jest od …​ale ten zapus jest bardzo stary na ivh stronie, a wysylka bez Vat jest od 2 dni. Wczesniej byla opcja Priotity line ale dotyczyla tylko szybszej wysylki, teraz jest bez vat'u. Kupowalrm na GB wiele razy, i support jest na b. wysokim poziomie

​Konsultanci online w odpowiedzi o VAT nadal wysyłają tamten zapis regulaminu.
tom.klis 20. 2016

​Twoja ale jak sklep twierdzi że pokrywa to cie nie obchodzi już ten tem …​Twoja ale jak sklep twierdzi że pokrywa to cie nie obchodzi już ten temat. Amazon też tak robi i masz sprawę zalatwioną, choć to inny kaliber całkowicie i sposób załatwienia sprawy.


Podaj mi, gdzie pisze, ze wybranie tej formy przesylki GWARANTUJE brak oplat celnych, bo takowe zostana uiszczone przez sklep.

Kupujac na Amazon czy nawet ebay (na wiekszosci aukcji z hAmeryki) oplacasz przy zakupie wszelkie podatki, ktore OD RAZU powiekszaja kwote do zaplaty. I te oplaty masz wprost podane przy "check out"cie. A nie ukryte jako "byc moze dzialajaca" opcja przesylki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst