Niestety, ta okazja już wygasła
Gdańsk - Toruń - Lekko nie będzie - spektakl
-118° Zakończono

Gdańsk - Toruń - Lekko nie będzie - spektakl

80zł100zł-20% Darmowa dostawa Darmowa
9
sie 9.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak - to sztuka rozbawi Was do łez i pokarze, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki. "Lekko nie będzie " autorstwa Jean-Claude Islert'a to niezwykle zabawa komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wyborów i hipokryzji w ocenianiu innych.

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że ... Lekko nie będzie !
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Na stronie jest "pokaże" to nie wiem jak kopiuj-wklej mogło zmienić na "pokarze"
Za co i dlaczego ta sztuka nas pokarze?
Jak zawsze nie mogło zabraknąć narzekających
Ten spektakl będzie na A1?
EMPOWER09/08/2019 16:20

Jak zawsze nie mogło zabraknąć narzekającychZawsze mnie zadziwia taki brak samokrytyki. Można było po prostu napisać: "macie rację, mój błąd, zaraz poprawię opis" i by było po temacie. Tymczasem błąd dalej wisi, a Ty tylko dajesz pożywkę do dalszego narzekania.
kreve09/08/2019 17:05

Zawsze mnie zadziwia taki brak samokrytyki. Można było po prostu napisać: " …Zawsze mnie zadziwia taki brak samokrytyki. Można było po prostu napisać: "macie rację, mój błąd, zaraz poprawię opis" i by było po temacie. Tymczasem błąd dalej wisi, a Ty tylko dajesz pożywkę do dalszego narzekania.


Postępowy analfabetyzm w natarciu. Jaka szkoła, taki uczeń.
Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak - to sztuka rozbawi Was do łez

Czyli mnie nie rozbawi.
Edytowane przez: "K-K-K" sie 9.
Same 5-gwiazdkowe komenty na stronie sugeruja ze to lipny spektakl. Szkoda se Karolaka nie ma.
Shadowpl09/08/2019 20:44

Same 5-gwiazdkowe komenty na stronie sugeruja ze to lipny spektakl. Szkoda …Same 5-gwiazdkowe komenty na stronie sugeruja ze to lipny spektakl. Szkoda se Karolaka nie ma.Wiwat teorie spiskowe .
"se Karolak" (tak, ten "gupi" T9 w telefonie) pewnie gra gdzie indziej.
I nie, nie bronię ani autora ani spektaklu bo go nie widziałem i bym się z ciekawości czystej wybrał, lecz niestety "za daleko" grają.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst