Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

GC Rieber - Racja żywnościowa Seven Oceans - Zestaw 24 sztuki

cze 21. 2022
Najtaniej poza tą ofertą znalazłem tutaj
sklep.gadowskiksiegarnia.pl/Rac…78/

Zestaw 24 sztuki racji żywnościowej Seven Oceans 2450 kcl GC Rieber

Racja żywnościowa Seven Oceans to wysokoenergetyczny posiłek dostarczający aż 2450 kcal i będący w stanie zaspokoić dzienne zapotrzebowanie energetyczne osoby podczas aktywności fizycznej. Na całym świecie wykorzystywane są na jachtach, łodziach i tratwach ratunkowych jako żywność awaryjna w sytuacji kryzysowej. Niewielkie gabaryty ułatwiają transport i magazynowanie posiłków awaryjnych. Racja żywnościowa Seven Oceans to doskonały wybór dla miłośników survivalu, żeglarzy, podróżników i wszystkie osoby aktywne, które potrzebują mieć w swoim plecaku turystycznym awaryjny, wysokoenergetyczny posiłek.

Wysokiej jakości racja żywnościowa w hermetycznym opakowaniu
Produkt dostarczany jest w opakowaniu 500 g, w którym znajduje się 9 porcji w formie tabliczek, które dzielą się na 2 kostki, dzięki czemu użytkownik jest je w stanie bardzo łatwo podzielić. Każda tabliczka zamknięta jest próżniowo hermetyczną i wodoodporną folią, składającą się z trzech warstw. Tak szczelnie zapakowane tabliczki są przystosowane do magazynowania i wykorzystywania w najtrudniejszych warunkach. Racje Seven Oceans powstają w Norwegii pod ścisłym nadzorem Norweskiego Ministerstwa Zdrowia, a ich jakość wykracza ponad rygorystyczne wymogi konwencji SOLAS (międzynarodowa konwencja o bezpieczeństwie życia na morzu).

Odpowiednio zbilansowany skład
Racja żywnościowo Seven Oceans może być spożywana na sucho lub zalaną wodą, mlekiem czy też jogurtem owocowym. Cukry proste zapewnią szybki dostęp do energii, węglowodany złożone uwalniają swój potencjał w ciągu 2-3 godzin, natomiast tłuszcze stanowią długotrwały proces uwalniania energii, dzięki czemu utrzymają Cię na wysokich obrotach przez dłuższy czas. Produkt posiada ważność aż 5 lat od daty wyprodukowania.

Cechy:
Wysokoenergetyczna racja żywnościowa dostarczająca 2450 kcal
Racja żywnościowa podzielona na 9 porcji w formie tabliczek
Odpowiednio zbilansowany skład posiłku
Zapakowany próżniowo hermetyczną i wodoodporną folią
Jakość produktu wykracza ponad wymogi konwencji SOLAS
Wyprodukowano w Norwegii pod nadzorem Norweskiego Ministerstwa Zdrowia

Dane techniczne
Składniki: Mąka pszenna, Tłuszcz roślinny, Dekstroza, Słód, Cukier Witaminy
Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna: 490 kcal / 2050 kJ, Węglowodany: 66,8 g (w tym cukry: 11,4 g), Tłuszcze: 19,9 g (w tym nasycone: 11,9 g ), Białko: 9,4 g, Witamina: C, B1, B6
Alergeny: Soja, Mleko
Normy: SOLAS/ISO 18813:2006, Dyrektywa U.E. 98/83, NATO STOCK NUMBER: 8970-25-145-1140
Ilość: 24 opakowania (1 opakowanie - 9 tabliczek po 2 kostki)
Waga: 12 kg (24 x 500 g)
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy