Niestety, ta okazja już wygasła
Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 40 ml (2.1904) w militaria.pl
428° Zakończono

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 40 ml (2.1904) w militaria.pl

9,99zł15zł-33%Militaria Okazje
40
lip 15.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Podręczny zasobnik gazu obronnego o silnym stężeniu kapsaicyny alkalidowej pozwalający skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.

Pojemnik zawiera 10% środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum). Wersja z dyszą wyrzucającą substancję drażniącą w formie stożka (chmury), co ułatwia trafienie poruszającego się celu. Dodatkową zaletą takiej formy wyrzutu jest wnikanie rozpylonej substancji do dróg oddechowych napastnika, co potęguje efekt obezwładniający.

Sposób użycia: w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut. Składniki gazu powodują czasowe osłabienie wzroku spowodowane mimowolnym zamknięciem oczu oraz podrażnieniem spojówek. Drugorzędnym efektem użycia gazu jest podrażnienie układu oddechowego.

Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego - dostępne bez zezwolenia.

Dane techniczne
Skład: 10% OC
Pojemność: 40 ml
Wysokość pojemnika: 85 mm
Skuteczny zasięg: do 4 metrów
Waga: 50 g
Producent: Umarex, Niemcy

Samoobrona - warto wiedzieć:
Aktualizacje społecznościowe
Militaria OkazjeMilitaria outlet

Grupy

Najlepsze komentarze
muchozol na pijokòw
RickyMP15/07/2019 08:48

Jak to się ma do Red Peppera albo Sabre Magnum? (confused)Wziąć ten czy je …Jak to się ma do Red Peppera albo Sabre Magnum? (confused)Wziąć ten czy jednak zainwestować w któryś z powyższych?


odważniej byłoby w jakiś ciekawy startup ;p
Z własnego doświadczenia polecam taki gaz
2569073.jpgNiestety, musiałem go użyć na pijanym napastniku. Zdołałem oddalić się w bezpieczne miejsce. Wycelowalem w jego stronę bez specjalnego mierzenia, jedno naciśnięcie przez ok 2 sekundy. Od razu obezwladnil (oczy i kaszel). Gaz ma przycisk bezpieczeństwa, trzeba przekręcić w bok i dopiero wcisnąć, oraz gumowa nakladke w celu lepszego chwytu czy szybszego wyjęcia. Na pewno jest wielokrotnego użytku myślę że 2-3 razy można użyć.
Kupiłem w Militarii za 25zl. Data waznosci do 2022
Edytowane przez: "Krzychuu" lip 15.
40 Komentarzy
muchozol na pijokòw
To jest jednorazowe?
Jaka jest data ważności ?
Jak to się ma do Red Peppera albo Sabre Magnum?
Wziąć ten czy jednak zainwestować w któryś z powyższych?
RickyMP15/07/2019 08:48

Jak to się ma do Red Peppera albo Sabre Magnum? (confused)Wziąć ten czy je …Jak to się ma do Red Peppera albo Sabre Magnum? (confused)Wziąć ten czy jednak zainwestować w któryś z powyższych?


odważniej byłoby w jakiś ciekawy startup ;p
Ciekawe do kiedy termin ważności. Ostatnio jak kupowałem gaz w militaria z odbiorem osobistym, 60 zł za 2 szt, to na miejscu panowie chcieli mi wcisnąć 2 szt z terminem ważności 3 miesiące.
Plus za przytoczone artykuły
Zawsze jedne lepiej mieć
radzio2k15/07/2019 11:59

Teoretycznie- niePraktycznie- tak


Wytłumaczy ktos czemu nie można wiele razy?
Odstraszy to psa bez robienia mu krzywdy?
ahjo_ahjo15/07/2019 13:31

Odstraszy to psa bez robienia mu krzywdy?Przeważnie jak zobaczą gaz to uciekają.
Rafx15/07/2019 13:30

Wytłumaczy ktos czemu nie można wiele razy?


Ze względu na pojemność. ilość środka jaki musisz użyć na osobnika aby skutecznie zagamować jego zamiary zwykle jest równa albo przekracza ilość w takim zbiorniczku. Dodajmy do tego działanie w stresie i brak doświadczenia użytkownika i okazuje się, że mniej niż połowa środka trafi do celu.

Bo jest tego bardzo mało, nie starczy na "wiele razy"
tedeo15/07/2019 13:39

Ze względu na pojemność. ilość środka jaki musisz użyć na osobnika aby skut …Ze względu na pojemność. ilość środka jaki musisz użyć na osobnika aby skutecznie zagamować jego zamiary zwykle jest równa albo przekracza ilość w takim zbiorniczku. Dodajmy do tego działanie w stresie i brak doświadczenia użytkownika i okazuje się, że mniej niż połowa środka trafi do celu.


W opisie jest ze nawet 1 sekunda kontaktu wystarczy, eh
Tak czy siak lepszy gaz za 10 zł niż mieć zęby wybite i być okradzionym przez jakiegos dresa
ahjo_ahjo15/07/2019 13:31

Odstraszy to psa bez robienia mu krzywdy?


Są specjalne na psy o mniejszym stężeniu, tym możesz mu jednak krzywdę zrobić. Ceny podobne, i w tym sklepie też dostępne
Nie wiadomo jak silny \ słaby jest ten gaz bo nie podają ilości SHU, pewnie nie bez powodu. Darował bym go sobie raczej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst