Niestety, ta okazja już wygasła

Garmin vivoactive 4 –smartwatch GPS z plany treningowe i animowanymi ćwiczeniami, 20 aplikacji sportowych, 5 dni pracy baterii, 45mm

Zaktualizowano kwi 20. (Opublikowano kwi 7.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sprzedaż i wysyłka Amazon.frBrutto z polskim VAT 203,97 EUR( z kuponem w aplikacji 193,97 EUR) + wysyłka 4,41 EUR
522042_1.jpgW bardzo dobrej cenie jeszcze model Garmin - Vívoactive 4S brutto z polskim VAT 193,73 EUR około 898 zł( z kuponem w aplikacji 183,73 EUR około 851 zł) + wysyłka 4,39 EUR.
Garmin - Vívoactive 4S

Użyj kodu promocyjnego i uzyskaj 10 € zniżki na pierwszy kwalifikujący się zakup w aplikacjiWykorzystaj kod w aplikacji Amazon przed 12 kwietnia 2022 r. Całkowita kwota zakupu musi wynosić co najmniej 30 EUR i musi obejmować produkty sprzedane i wysłane przez Amazon. Oferta z zastrzeżeniem warunków.Twój kod rabatowy 10€ na pierwszy zakup w aplikacji Amazon to: PROMO10 Klik=>
Marka GarminKolor Shadow Gray/SrebrnyFunkcja specjalna Monitor oddechu, Krokomierz, GPS, Odtwarzacz muzyki, Monitor snuKompatybilnośćSmartfon, Oświetlenie Varia UT800, Pulsometr HRM-Dual, Oświetlenie Varia RTL510, Inteligentna waga IndexSmartfon, Oświetlenie Varia UT800, Pulsometr HRM-Dual, Oświetlenie Varia RTL510, Inteligent…Rozmiar ekranu 1.3 CaleStyl Vívoactive 4Technologia łączności Bluetooth, Wi-Fi, ANT+, GpsKształt OkrągłyObsługiwana aplikacja Monitor tętna, Znajdź mój telefon, GPS, Monitor snu, WiadomościStandard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth

SMARTWATCH GPS STWORZONY DLA AKTYWNYCHWsłuchaj się w swoje ciało i wzmocnij je dzięki zegarkowi, który umożliwia monitorowanie wielu różnych parametrów i może pomóc w osiągnięciu celów związanych ze zdrowiem i kondycją.
Za dużo statystyk zdrowia? Nie dla tego zegarkaNie musisz zabierać ze sobą telefonu — przenieś przygotowane do treningów listy odtwarzania na zegarekDzięki ponad 20 zainstalowanym aplikacjom sportowym nigdy nie zabraknie Ci aktywnościNie musisz już sprawdzać, jak wykonać przysiad z obciążeniem. Korzystaj z animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na nadgarstkuZostaw portfel w domu i zapłać za pomocą zegarkaNawet 8 dni pracy baterii — możesz zająć się sobą zamiast martwić się o ładowanie
FUNKCJA ŚLEDZENIA CYKLU MENSTRUACYJNEGOUżywaj aplikacji Garmin Connect, aby śledzić cykl, rejestrować objawy fizyczne i emocjonalne, a także uzyskiwać informacje o treningach i odżywianiu podczas każdej fazy cyklu. Informacje dotyczące cyklu są teraz dostępne na Twoim nadgarstku.
MONITOR ENERGII BODY BATTERYSprawdzaj poziom energii w organizmie przez cały dzień i znajdź najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.PULSOKSYMETRPulsoksymetr mierzy natlenienie krwi w ciągu dnia i w trakcie snu, aby sprawdzić, jak organizm wchłania tlen.
POMIAR STRESUSprawdź, czy Twój dzień jest spokojny, czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych, kiedy dopada Cię stres.
MONITOROWANIE NAWODNIENIARejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Możesz nawet wyznaczyć sobie cel nawodnienia, który będzie się dostosowywał zależnie od tego, ile potu tracisz podczas ćwiczeń.
WYTRZYMAŁY WYŚWIETLACZZawsze włączony, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz z technologią Garmin Chroma Display jest chroniony bardzo wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass 3.
MONITOROWANIE ODDECHUMonitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE SNUMonitoruj jakość snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego oraz snu REM, danych z pulsoksymetru i informacji o oddychaniu.
ŚWIADOME ODDYCHANIEGdy chcesz się zrelaksować lub skupić, możesz wykonać ćwiczenia oddechowe, a zegarek będzie śledzić stres i oddech, pokazując, w jaki sposób oddychasz.
ANIMOWANE WSKAZÓWKI TRENINGOWEW zegarku zainstalowano łatwe do powtórzenia animowane wskazówki dotyczące treningów wydolnościowych, siłowych, jogi i pilatesu. Aplikacja Garmin Connect pozwala pobrać ich jeszcze więcej.WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWEŚledź każdy swój ruch z pomocą ponad 20 wgranych aplikacji sportowych GPS i aplikacji do aktywności w pomieszczeniach — obejmuje to m.in. spacery, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie w basenie i golf.
GARMIN COACHPomocny darmowy trener osobisty na Twoim nadgarstku pomoże Ci w treningu przed następnym biegiem na 5 km, 10 km lub półmaratonem.
POWIADOMIENIA Z TELEFONUWiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym smartfonem. Możesz nawet odpowiadać na wiadomości tekstowe, jeśli masz telefon z systemem Android.
MUZYKAPobieraj utwory i listy odtwarzania ze zgodnych kont w serwisach muzycznych (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.
FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIAPo sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów — ręcznie lub automatycznie — podczas aktywności na powietrzu. To możliwe dzięki funkcji wykrywania zdarzeń.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
38 Komentarzy
Prześlij Komentarz