Niestety, ta okazja już wygasła
Garmin Vivoactive 3
-72° Zakończono

Garmin Vivoactive 3

899zł1.099zł-18% Darmowa dostawa DarmowaKomputronik Okazje
16
lut 12. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Decathlon za 999, więc nadal 100 taniej 😁


Garmin Vivoactive 3 to odpowiedni zegarek dla aktywnego trybu życia - od sportu i rozrywki po dokonywanie płatności. Pozwala na łatwe dokonywanie płatności mobilnych bezpośrednio z zegarka, a dzięki 15 fabrycznie załadowanym aplikacjom sportowym możesz wybrać w jaki sposób chcesz zwiększyć swoją sprawność. Wbudowany moduł GPS umożliwia rejestrowanie dystansu, tempa, lokalizacji i innych danych dotyczących aktywności na świeżym powietrzu.

Specyfikacja i dane techniczne.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

16 Komentarzy
Coś link nie działa "Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria."
zbynio.tomala2 min

Coś link nie działa "Nie znaleziono produktów spełniających podane kryt …Coś link nie działa "Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria."


Poprawione, dzięki!
Z Amazona często się zdarza za około 750 zł.
Dokładnie, jak się komuś nie spieszy to lepiej wyczaić z Amazona. Sam mam wersję music od listopada i jestem bardzo zadowolony
Ile płaciles za wersję Music?
Edytowane przez: "zadaniel" lut 12. 2019
Co do Amazona - ostatnio kupiłem ten zegarek u nich (trochę taniej niż w tej ofercie) i okazało się, że nie ma w menu języka polskiego...
Niby dogranie to nie jakieś 'rocket science', ale jak się kupuje na prezent dla kogoś nie znającego obcych języków, to trochę słabo.
zadaniel1 g, 37 min

Ile płaciles za wersję Music?


Kilka dni przed black friday na włoskim amazonie wyrwałem za ok. 890 zł z przesyłką.
Bossu12/02/2019 10:51

Dokładnie, jak się komuś nie spieszy to lepiej wyczaić z Amazona. Sam mam w …Dokładnie, jak się komuś nie spieszy to lepiej wyczaić z Amazona. Sam mam wersję music od listopada i jestem bardzo zadowolony


Dograłeś język polski? Bardzo to skomplikowane? I jak wygląda kwestia aktualizacji po takim dograniu języka? Po każdej aktualizacji znowu go usuwa, czy jest już na stałe? Sam się zastanawiam nad wersją Music, i jedyne co mnie powstrzymywało to właśnie te problemy z dograniem języka.
bilinio12/02/2019 13:09

Dograłeś język polski? Bardzo to skomplikowane? I jak wygląda kwestia akt …Dograłeś język polski? Bardzo to skomplikowane? I jak wygląda kwestia aktualizacji po takim dograniu języka? Po każdej aktualizacji znowu go usuwa, czy jest już na stałe? Sam się zastanawiam nad wersją Music, i jedyne co mnie powstrzymywało to właśnie te problemy z dograniem języka.


Podmieniłem pliczek z językiem portugalskim na plik z językiem polskim w jednym z folderów na zegarku (tj. plik z językiem polskim, który dostałem mailem od innego pepperowicza, nazwałem portugeese i potem w zegarku wybrałem język portugalski. Całość zajęła mi minutę . Nie pamiętam, czy później miałem jakieś aktualizacje, ale do tej pory mam język polski i nie było z nim problemów.
Bossu12/02/2019 13:27

Podmieniłem pliczek z językiem portugalskim na plik z językiem polskim w je …Podmieniłem pliczek z językiem portugalskim na plik z językiem polskim w jednym z folderów na zegarku (tj. plik z językiem polskim, który dostałem mailem od innego pepperowicza, nazwałem portugeese i potem w zegarku wybrałem język portugalski. Całość zajęła mi minutę . Nie pamiętam, czy później miałem jakieś aktualizacje, ale do tej pory mam język polski i nie było z nim problemów.


Aktywności mają poprawne nazwy? Robiłem tak jak piszesz i klops z nazwami aktywności.
rafal.r12/02/2019 13:29

Aktywności mają poprawne nazwy? Robiłem tak jak piszesz i klops z nazwami a …Aktywności mają poprawne nazwy? Robiłem tak jak piszesz i klops z nazwami aktywności.


U mnie jest wszystko ok. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Daj jakiś przykład to sprawdzę.
Bossu12/02/2019 13:33

U mnie jest wszystko ok. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Daj jakiś …U mnie jest wszystko ok. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Daj jakiś przykład to sprawdzę.


Zegarek żonie kupiłem. Jak chce włączyć bieganie czy basen to jakieś dziwne nazwy. W fenixie mam bieg to bieg, basen to basen itd. Masz może link do pliku z językiem polskim. Jak tak proszę na priv
rafal.r1 min

Zegarek żonie kupiłem. Jak chce włączyć bieganie czy basen to jakieś dziwn …Zegarek żonie kupiłem. Jak chce włączyć bieganie czy basen to jakieś dziwne nazwy. W fenixie mam bieg to bieg, basen to basen itd. Masz może link do pliku z językiem polskim. Jak tak proszę na priv


U mnie też bieg to bieg, a basen to basen. Zaraz podeślę priv jak znajdę.
Wiecie może czy ma możliwość ustawiania własnych zakresów tętna?
eax31 min

Wiecie może czy ma możliwość ustawiania własnych zakresów tętna?


Tak ma możliwość. Ustawiasz w aplikacji
artur5272lut 21.

Komentarz usunięty


Powinien posiadać język polski skoro jest sprzedawany w Polsce. Zapytałbym sklep i się upewnił.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst