Niestety, ta okazja już wygasła

Garmin instinct solar tactical

mar 18. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Wersja Tactical w dobrej cenie. Wysyłka i sprzedaż przez polski Amazon.

Informacje o tym produkcie
DO OPERACJI TAKTYCZNYCH: Ukryj swoją pozycję GPS w trybie ukrycia, korzystaj z profili aktywności taktycznej i zmniejsz podświetlenie do obsługi gogli noktowizyjnych. Przewidywane punkty orientacyjne, Jumpmaster i wiele więcej.
DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ BATERII DZIĘKI ENERGII SŁONECZNEJ: Ten smartwatch GPS jest taki jak Ty – bez końca na zewnątrz! Najnowsza technologia solarna sprawia, że jesteś niezależny: bateria działa do 54 dni w trybie smartwatcha i jeszcze dłużej w trybie oszczędzania baterii. Z regulowanym zużyciem baterii.
WYTRZYMUJE WSZYSTKO: Bez względu na to, co masz na myśli, Instinct Tactical może to wytrzymać. Jego odporność na temperaturę, wstrząsy i wodę spełnia amerykańską normę wojskową 810G. Wyświetlacz jest wzmocniony chemicznie i odporny na zarysowania. Bardzo czytelny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
Dzięki temu zegarkowi outdoorowemu zawsze wiesz, gdzie jesteś - dzięki odbiorowi wielu satelitów (GPS, GLONASS, Galileo), kompasowi i wysokościomierzowi. Dzięki nawigacji po punktach orientacyjnych znajdziesz każdy cel, a dzięki funkcji TracBack możesz również znaleźć drogę powrotną.
NA KAŻDĄ AKTYWNOŚĆ: Użyj tego sportowego zegarka GPS jako zegarka do biegania lub smartwatcha do użytku na zewnątrz. Zainstalowane fabrycznie aplikacje sportowe i outdoorowe, w tym do biegania, jazdy na rowerze i pływania, sprawiają, że ten Garmin to idealny zegarek multisportowy z GPS. Po prostu kliknij i zacznij.
INTELIGENTNY W AKCJI: Twój inteligentny towarzysz siedzi na Twoim nadgarstku. Otrzymuj powiadomienia o połączeniach, spotkaniach i nie tylko bezpośrednio na smartwatchu Bluetooth. Załaduj plany treningowe i aplikacje do zegarka sportowego — dzięki GARMIN CONNECT.
ZAKRES DOSTAWY: Dostawa obejmuje Instinct Solar Tactical (45 x 45 x 15,3 mm) z silikonową opaską na nadgarstek (szerokość 22 mm), kabel do ładowania/danych oraz dokumentację.

Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz