Niestety, ta okazja już wygasła

Garmin Fenix 6 smartwatch GPS Multisport z pomiarem tętna na nadgarstku, wodoszczelny zegarek sportowy (odnowiony)

Zaktualizowano cze 22. (Opublikowano cze 11.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

22.06.2022: Nowa cena 234,72 € + 5,99 dostawa. Można zamówić z opcją oczekiwania na dostawę na stan magazynowy.


Wysyłka i sprzedaż przez Amazon. 262,11 € + 5,99 dostawa.

Informacje o tym produkcie
  • Trenuj jeszcze lepiej. Za pomocą pomiaru tętna bezpośrednio na nadgarstku. Określanie nasycenia tlenu. Monitorowanie aktualnych obciążeń treningowych. czas odpoczynku i wiele innych. Wszystko dla optymalnego treningu.
  • Jeden zegarek do wszystkich dyscyplin sportowych: na fenix 6 to profile sportowe do biegania. pływanie. jazda na rowerze. wędrówki. Golf. Jazda na nartach. joga i wiele innych. Zainstalowany bezpośrednio. Wystarczy wybrać swój rodzaj sportu i rozpocząć trening – bardzo łatwo.
  • Stylowe wzornictwo: przejrzysty design na nadgarstku: stylowy. sportowy. wytrzymały. Idealnie czytelny. Wyświetlacz o przekątnej 1,3" (33 mm) ze szkła Corning Gorilla Glass 3 ma stały wyświetlacz i jest oprawiony w lunetę z wytrzymałej stali nierdzewnej.
  • Powiadomienia i SMARTPHON. Zapłać zakupy bez kontaktu z fenix 6 – dzięki Garmin Pay. Nie przegapisz przychodzących wiadomości. wiadomości e-mail lub połączenia. Twój zegarek będzie Ci pokazał. nawet jeśli smartfon znajduje się w pokrowcu
  • Doskonały czas pracy baterii: Twój Garmin ma czas pracy baterii do 14 dni w trybie smartwatcha i do 50 godzin w trybie GPS UltraTrac. Za pomocą Power Manager można wydłużyć czas pracy baterii w trybie oszczędzania energii do 48 dni.

Produkt działa i wygląda jak nowy. Objęty 90-dniową gwarancją w ramach Amazon Renewed. - Produkt został profesjonalnie sprawdzony, przetestowany i oczyszczony przez wykwalifikowanych dostawców usług Amazon.
- Nie będą widoczne żadne niedoskonałości kosmetyczne, gdy urządzenie będzie trzymane na odległość wyciągniętej ręki.
- Produkty zawiera baterię której pojemność przekracza 80% pojemności nowego produktu.
- Akcesoria mogą nie być oryginalne, ale będą kompatybilne i w pełni funkcjonalne. Produkt może być zapakowany w inne niż oryginalne pudełko.
- Ten produkt kwalifikuje się do wymiany lub zwrotu w ciągu jednego roku od otrzymania, jeśli nie wygląda jak nowy lub nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Co zrobić, jeśli nie jestem w pełni usatysfakcjonowany/-na zakupem w ramach Amazon Renewed?

Dołożymy wszelkich starań, aby zakupy były dla Ciebie satysfakcjonujące. Jednakże, jeśli coś nie będzie Ci się podobać, możesz wymienić produkt lub otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 1 roku od jego otrzymania, korzystając z gwarancji Amazon Renewed. Możemy również pomóc Ci w rozwiązywaniu problemów technicznych i pomożemy Ci w dokonaniu zwrotu. W zakładce „Twoje zamówienia” kliknij „Uzyskaj wsparcie dot. produktu”.
Aktualizacje społecznościowe

43 Komentarze