Niestety, ta okazja już wygasła
-127° Zakończono
GARETT Kids 2
maj 23.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Smartwatch lokalizator GPS Garett Kids 2
funkcje: wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych, krokomierz, monitor snu, budzik, przycisk SOS
możliwość lokalizacji dziecka, odtworzenia trasy, zdalnego podsłuchu, kontroli połączeń telefonicznych, wysyłania notatek głosowych, ustawienia Geo Ogrodzenia (strefy, poza którą dziecko nie może wychodzić)
wymagane zainstalowanie aktywnej karty microSIM z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową i włączonym pakietem internetowym
alarm ściągnięcia/zagubienia zegarka
czas ładowania: 2?h; czas czuwania: 70 h
wodoodporna obudowa IP54.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
16 Komentarzy
Generalnie użyteczny gadżet ale czas czuwania zawyżony jakieś 10 razy, chyba że chodzi o czas bez karty SIM
Drogo...po 99 zł kupowałem w zeszłym roku ten model
On ma łączność tylko po 2G, a te nadajniki już od dawna są wyłączane. Także z zasięgiem jest co raz gorzej.
Miałem kids 4, zasięg łapał jak leżał na parapecie, w domu lipa. A telefony z tą samą karta, ale po 3G i LTE, działaja idealnie. Także nie polecam.

Teraz mam Media-Tech mt864, który obsługuje LTE, działa bardzo fajnie i szybko.
Zdalnego podsluchiwania? Czyli dziecko jest w szkole i moge sie wdzwonic i słuchać cos sie dzieje? Czy osoby postronne nie powinny byc informowane, ze są na podsłuchu? Black Mirror jak sie patrzy.
MrZet23/05/2020 19:01

Zdalnego podsluchiwania? Czyli dziecko jest w szkole i moge sie wdzwonic i …Zdalnego podsluchiwania? Czyli dziecko jest w szkole i moge sie wdzwonic i słuchać cos sie dzieje? Czy osoby postronne nie powinny byc informowane, ze są na podsłuchu? Black Mirror jak sie patrzy.Twoje dziecko, twoje prawo wiedzieć co się z nim dzieje.
Jak by moje jak było małe taki gadżet miało to może kutwa mieniąca się nauczycielką by go za uszy nie szarpała ...
Matiap23/05/2020 18:56

On ma łączność tylko po 2G, a te nadajniki już od dawna są wyłączane. Także …On ma łączność tylko po 2G, a te nadajniki już od dawna są wyłączane. Także z zasięgiem jest co raz gorzej. Miałem kids 4, zasięg łapał jak leżał na parapecie, w domu lipa. A telefony z tą samą karta, ale po 3G i LTE, działaja idealnie. Także nie polecam.Teraz mam Media-Tech mt864, który obsługuje LTE, działa bardzo fajnie i szybko.


Ciekawe ...
4438943-bbNKI.jpg
4438943-ssXRM.jpg
Chucky23/05/2020 21:03

Ciekawe ...[Obrazek] [Obrazek]


Zależy od miasta. Ale nadajniki 2G są już wyłączane. Takie info mam z bok swoich sieci (mam telefony w dwóch sieciach)
Matiap23/05/2020 21:05

Zależy od miasta. Ale nadajniki 2G są już wyłączane. Takie info mam z bok s …Zależy od miasta. Ale nadajniki 2G są już wyłączane. Takie info mam z bok swoich sieci (mam telefony w dwóch sieciach)


W jakim niby są wyłączone ?
Sieci rezygnują z używania starych technologii na rzecz nowych. Tak mi wyjaśniono.
Nie kupujcie tego shitu. Ja popełniłem ten błąd i kupiłem dziecku na komunię. Po kilku tygodniach trzeba ładować 2xdziennie. Reszta też do niczego.
Matiap23/05/2020 21:10

Sieci rezygnują z używania starych technologii na rzecz nowych. Tak mi w …Sieci rezygnują z używania starych technologii na rzecz nowych. Tak mi wyjaśniono.


telepolis.pl/for…ae2
Matiap23/05/2020 21:05

Zależy od miasta. Ale nadajniki 2G są już wyłączane. Takie info mam z bok s …Zależy od miasta. Ale nadajniki 2G są już wyłączane. Takie info mam z bok swoich sieci (mam telefony w dwóch sieciach)Ktoś ci głupot nagadał. Nie będą wyłączane, pasma GSM mają inne przeznaczenia i cechy. Operatorzy mają interes w tym, by działały.
ZnamSięNaWszystkim23/05/2020 22:19

Ktoś ci głupot nagadał. Nie będą wyłączane, pasma GSM mają inne przezna …Ktoś ci głupot nagadał. Nie będą wyłączane, pasma GSM mają inne przeznaczenia i cechy. Operatorzy mają interes w tym, by działały.Niestety poza nickiem nie masz o tym bladego pojęcia :P
Usługi głosowe są już dawno przenoszone do 3G, a 2G ma w większości miejsc słabszy sygnał, no i logiczne jest że nie ma sensu utrzymywanie do tego samego nadajników w 2 technologiach zwykle na tym samym maszcie.
Chucky23/05/2020 21:19

https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=24&t=129774&sid=15b2777fc5986be41ae1c70220fc3ae2na co się powołujesz, bo nie bardzo załapałem ? na te swobodne wypociny takich "ZnamSięNaWszystkim" tyle że na telepolis ?
jak by nadajniki 2G nadal pracowały w takiej ilości jak były to każdy świadomy użytkownik ustawiałby wybór sieci na 2G a nie auto niestety od dłuższego czasu marnie to działa, a są miejsca że masz 3G i LTE a 2G ani śladu.
k.jarzyna.ze.szczecina23/05/2020 23:10

Niestety poza nickiem nie masz o tym bladego pojęcia :PUsługi głosowe są ju …Niestety poza nickiem nie masz o tym bladego pojęcia :PUsługi głosowe są już dawno przenoszone do 3G, a 2G ma w większości miejsc słabszy sygnał, no i logiczne jest że nie ma sensu utrzymywanie do tego samego nadajników w 2 technologiach zwykle na tym samym maszcie.


Nie masz argumentów i czepiasz się nicka. 3G od początku były wykorzystywane do połączeń głosowych.
Moja rada : idź na grzyby z LTE i 3G.
Bez odbioru.
ZnamSięNaWszystkim24/05/2020 10:47

Nie masz argumentów i czepiasz się nicka. 3G od początku były wyk …Nie masz argumentów i czepiasz się nicka. 3G od początku były wykorzystywane do połączeń głosowych. Moja rada : idź na grzyby z LTE i 3G.Bez odbioru.Na grzyby to się chodzi z koszykiem, ale o czym dyskutować z dzieciakiem co się zna na wszystkim :P
Może jeszcze nas czymś oświecisz w końcu tylko kilkanaście lat w technice tej branży pracuję :P
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst