Gang Świeżaków Pomarańcza i Banan z kartą Moja Biedronka
150°Zakończono

Gang Świeżaków Pomarańcza i Banan z kartą Moja Biedronka

11
lut 2. 2017
W Biedronce od 6.02 dla posiadaczy karty Moja Biedronka te 2 maskotki 50% taniej.

Cena regularna w Biedronce to 49,99zł.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

11 Komentarzy
serio? dajcie już spokój z tym badziewiem.
p.s na Aliexpress są dużo taniej
crhslut 2. 2017

serio? dajcie już spokój z tym badziewiem. p.s na Aliexpress są dużo tan …serio? dajcie już spokój z tym badziewiem. p.s na Aliexpress są dużo taniej

​Nie do końca. Brałem od 2 różnych sprzedawców banana z aliexpress i jeden jest mega podobny a drugi nieco tańszy bez papierowej metki i nieforemny taki. Oba oscylowaly w granicach 28 zł w listopadzie. Loteria na jaki wpust się trafi bo na zdjęciach wszystko piękne ładnie bo często fotografyja oryginały z których kopiuja.
Nie traktowałbym tego jak okazję, tylko wtopę Biedry, która po Świeżakowym szale liczyła na to, że głupie polaczki rzucą się jak szczerbaci na suchary na maskotki po 5 dych. I się przeliczyli. Teraz jest to próba wyzbycia się zalegających w każdym sklepie maskotek. Biedra powinna najpierw dostarczyć zalegle świeżaki z zapisów, a te "banany" dodawać za grosz w ramach przeprosin.
5 mim temu dostałem smsa - świeżak czeka na Ciebie w biedrze do 19.02
tohmlut 2. 2017

Nie traktowałbym tego jak okazję, tylko wtopę Biedry, która po Świeżakowym …Nie traktowałbym tego jak okazję, tylko wtopę Biedry, która po Świeżakowym szale liczyła na to, że głupie polaczki rzucą się jak szczerbaci na suchary na maskotki po 5 dych. I się przeliczyli. Teraz jest to próba wyzbycia się zalegających w każdym sklepie maskotek. Biedra powinna najpierw dostarczyć zalegle świeżaki z zapisów, a te "banany" dodawać za grosz w ramach przeprosin.

​Za pół ceny były już jakiś czas temu przed świętami. Ale z tego co widziałem to ludzie się nie zabijali o nie - tym bardziej jak wrócili do pełnej ceny
Rafal.Pitlut 2. 2017

5 mim temu dostałem smsa - świeżak czeka na Ciebie w biedrze do 19.02


a ja wciaz czekam. mialy byc w styczniu a tu luty i zadnej informacji.moje dziecie juz chyba zapomnialo o swiezakach teraz rodzice beda robic zakupy w lidlu, bo swiezakowe stikeez beda dodawac
nie spadają czekam jeszcze od polowy grudnia na gruszkę
Ja tez wciąż czekam na maskotke z zapisu..
ostatnio widziałem Pomarańczę Świeżaka za 8.99 w przecenie
A mnie zastanawia po cholerę komu te pluszaki, przecież nawet dzieciaki jak już nawet chcą się tym bawić to pewnie dzień, dwa i ląduje w kącie... Dekoracja z tego tez żadna. Za 50zl to można już kupić mały zestaw klocków lub fajną grę planszową a nie pluszowego banana;))
pio5lut 2. 2017

A mnie zastanawia po cholerę komu te pluszaki, przecież nawet dzieciaki j …A mnie zastanawia po cholerę komu te pluszaki, przecież nawet dzieciaki jak już nawet chcą się tym bawić to pewnie dzień, dwa i ląduje w kącie... Dekoracja z tego tez żadna. Za 50zl to można już kupić mały zestaw klocków lub fajną grę planszową a nie pluszowego banana;))

​Za 60 zł można Scrabble kupić czasem w Tesco, z bratem kupiliśmy niezależnie od siebie w dwóch różnych miastach. Oczywiście, nie na ten wiek, ale koszty takich pluszaków są ŻENUJĄCO WYSOKIE! Jakby się babcie ogarnely i rodzice, to takich kokosow na chińskim badziewiu by nie zarabiali!!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst