Niestety, ta okazja już wygasła

GAN 12 Maglev UV Coated, 3x3 Stickerless @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)
Jedna z najlepszych kostek do rywalizacji. Według mnie opłaca się za taką cenę

Informacje o tym produkcie
  • MAGNETYCZNA NOWA W 2021 - GAN 12 ma dwie wersje. GAN 12 M Leap ma GES Pro + i waży 61g. GAN 12 Maglev ma wbudowany nowy system Magnetycznych GESów i waży 66g. Obie przychodzą z Ulepszonym Pozycjonowaniem Krzyżaka 2.0, aby wspomóc magnesy, zmniejszyć tarcie i zwiększyć stabilność - wszystko za jednym zamachem. Dostępny w 2 wersjach powierzchni: UV / Matowej.
  • [TYLKO MAGLEV] INNOWACYJNE MAGNETYCZNE GESY - To początek ery magnetycznej elastyczności! GAN 12 Maglev używa dwóch odpychających się magnesów, pozbywając się tradycyjnych sprężynek, ale zachowując ich feeling. Kiedy kostka się porusza, siła odpychająca magnesów utrzymuje odległość centra, przez co kostka nie tylko sprawia wrażenie, jakby nie było tarcia, ale również całkowicie pozbywa się dźwięku tarcia sprężynek! Już po pierwszym ułożeniu będziesz zachwycony stabilnością i brakiem tarcia, które niezwykłe poprawiają szybkość układania.
  • TECHNOLOGIA SAMOWYRÓWNANIA - Dzięki Ulepszonemu Pozycjonowaniu Krzyżaka, w środku znajdują się długie magnesy skierowane na narożniki, przez co kostki GAN 12 M Leap i GAN 12 Maglev mają niewiarygodne samowyrównanie sięgające 30°. Kostki z serii GAN 12 same dokańczają ruch po przekroczeniu 30 stopni. Poczujesz płynność i łatwość poruszania!
  • FANTASTYCZNE DOPASOWYWALNE USTAWIENIA - Więcej dopasowywalnych ustawień to jedno z głównych ulepszeń serii GAN 12. Seria GAN 12 prezentuje 6 poziomów Elastyczności, 6 Odległości Środka i 7 różnych poziomów siły magnesów, co daje 252 kombinacji. Dzięki temu bez problemu dopasujesz kostkę do swoich potrzeb. Bez obaw! Instrukcja krok po kroku i potrzebne akcesoria do dopasowywania kostki są w zestawie!
  • KONTAKT Z ZESPOŁEM GAN – Wybierając firmę GAN, decydujesz się na markę z największą liczbą sukcesów w świecie kostek 3x3. Tu możesz otrzymywać najnowsze wiadomości związane z produktami firmy GAN, dołączać do grup fanów, czy nawet wpływać na przyszłe modele. Tutaj nie musisz się martwić o brakujące akcesoria czy niezadowalające odczucia. Nasz zespół obsługi klienta z pewnością Cię usatysfakcjonuje!

554039-SP0wC.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

6 Komentarzy