[Gamiss] 15m wąż ogrodowy z 7 in 1 Spray Gun za ok 32 zł
222°Zakończono

[Gamiss] 15m wąż ogrodowy z 7 in 1 Spray Gun za ok 32 zł

12
sie 3. 2017
Rozciągalny 15m wąż ogrodowy z 7 in 1 Spray Gun

Cena spadnie do $8,99 z darmowym transportem jeśli użyjemy kod JUNENEW25 w koszyku
W promocji zielony kolor

Aktualizacje społecznościowe
Gamiss OkazjeGamiss kody rabatowe

Grupy

12 Komentarzy
Mam ten wąż już 3 rok i co rok to krótszy z 15 m zostało może z 6
radek.ridicksie 3. 2017

Mam ten wąż już 3 rok i co rok to krótszy z 15 m zostało może z 6 (anno …Mam ten wąż już 3 rok i co rok to krótszy z 15 m zostało może z 6


Oooo ciekawe
nie kupujcie tego "węża" to jakiś szajs, rozpada się szybko i pęka, w środku jest cieniutki gumowy wężyk który nie wytrzymuje samego przepływu wody i dodatkowo pęka od wysokiej temperatury..
acer123sie 3. 2017

nie kupujcie tego "węża" to jakiś szajs, rozpada się szybko i pęka, w środ …nie kupujcie tego "węża" to jakiś szajs, rozpada się szybko i pęka, w środku jest cieniutki gumowy wężyk który nie wytrzymuje samego przepływu wody i dodatkowo pęka od wysokiej temperatury..


potwierdzam niestety
Prawie jak w telezakupach mango
Na portalach aukcyjnych po 9.99
Mam go z ale drogo 5-15metrów za 11.99zł z pistoletem i dwiema szybko złączkami i kranowy jeszcze jakiś. Nic nie cieknie napełniony ciśnieniem i zablokowany wytrzymuje bez problemu. Podobno w środku jakaś gruba guma podwójna lateksowa.
Mam zielony i naprawdę to rewolucja jak łatwo można go zwinąć i się nie plącze ani nie łamie.
Ciekawe jak długo mi on wytrzyma. Ale warto nawet sam pistolet jest fajny z blokadą i regulacją oraz 7 trybów.:
Allegro.pl WĄŻ OGRODOWY X-HOSE
I jeszcze ta reklama od januszka, który twierdzi zgoła odmiennie od komentujących
Edytowane przez: "Cesarz" sie 3. 2017
Wąż słabej jakości, a nawet bardzo słabej. Pęka gumowa rurka od wysokiego ciśnienia i cieknie woda przy łączeniu pistoletu z końcówką od węża.
marcingp5sie 3. 2017

Mam go z ale drogo 5-15metrów za 11.99zł z pistoletem i dwiema szybko z …Mam go z ale drogo 5-15metrów za 11.99zł z pistoletem i dwiema szybko złączkami i kranowy jeszcze jakiś. Nic nie cieknie napełniony ciśnieniem i zablokowany wytrzymuje bez problemu. Podobno w środku jakaś gruba guma podwójna lateksowa.Mam zielony i naprawdę to rewolucja jak łatwo można go zwinąć i się nie plącze ani nie łamie.Ciekawe jak długo mi on wytrzyma. Ale warto nawet sam pistolet jest fajny z blokadą i regulacją oraz 7 trybów.:Allegro.pl WĄŻ OGRODOWY X-HOSE


to trzeba kupowac na allegro i opylac chinolom swoja droga , taka cena na allegro ... po ile oni te weze maja 1 usd czy jak . juz bez jaj komu sie to oplaca produkowac:)
uzylem 4 razy, za 4 razy kolo pistoletu guma pekla i tyle z tego weza bylo :P

@marcingp5 Nie wstyd ci sprzedawac takiego syfu ?
Ja nic takiego nie sprzedaję tylko kupiłem z tego linku.. u mnie się dobrze ten wąż sprawuje mogę nawet nagrać film że nic nie cieknie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst