Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
388° Zakończono
9
Opublikowano 5 października 2022

Gaming Targi Koneser Technologicznie (Warszawa)

ZA DARMO0,01zł
Avatar
Opublikowane przez JohnChylka
Dołączył w 2019
774
1.688

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

15 października 2022, sobota
Od 10:00 Do 20:00
03-736 Warszawa, Plac Konesera 2

Targi Koneser Technologicznie, to najnowsze wydarzenie przygotowane dla fanów gamingu. Wstęp jest wolny! Na uczestników będą czekały liczne atrakcje dla całej rodziny, w tym m.in.:

✅ Najnowsze gry do przetestowania w strefie Free to Play – Między innymi gry ze studia Ubisoft oraz produkcje wydawane przez Cenega Polska.
✅ Nowoczesny sprzęt komputerowy, konsole i gogle VR. – Pokaz laptopów Hyperbook, w tym najnowszy model Hyperbook Liquid V17 - AMD oraz Intel z nowatorską zewnętrzną stacją chłodząca, która całkowicie zmienia podejście do systemu chłodzenia laptopów. Komputer działa znacznie ciszej, chłodniej i wydajniej. Stacja dzięki smukłej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca na biurku i można ją łatwo schować w plecaku.
✅ Turniej Rainbow Six Siege, a także zawody w inne gry z licznymi nagrodami.
✅ W ramach strefy Retro, zostaną udostępnione zabytkowe urządzenia. Wśród nich znajdą się m.in. NES (Super Mario, Excitebike), Nintendo 64 (Mario Kart 64, Super Smash Bros), Atari 65XE (Yoomp!), Commodore 64 (Boulder Dash, River Raid) oraz pecety z Windowsem XP spięte w sieć (Worms Armageddon, Quake III Arena). Wszystkie urządzenia będą w pełni interaktywne. Strefę buduje i obsługuje Fundacja Dawne Komputery i Gry
✅ W strefie Indie Games niezależni twórcy pochwalą się swoimi produkcjami. Dla odwiedzających będzie to okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat i sprawdzić je w akcji. Dla deweloperów natomiast – szansa na poznanie opinii tych, dla których przygotowują swoje produkcje.
✅ Strefa Virtual Reality – gdzie będzie można przetestować najnowsze gry VR, polskich i zagranicznych studiów developerskich.
Legia Esport Schools - W ramach stoiska umożliwimy odwiedzającym możliwość wzięcia w testach predyspozycji esportowych, które pozwolą na szybką diagnozę ich umiejętności.
✅ PHOTOmodeBook to wystawa autorstwa Rafała Szrajbera, która prezentuje zdjęcia wykonane przez artystę w różnych grach. Nazywane potocznie „screenami” projekty już dawno przestały być bowiem postrzegane jako zwykłe „zrzuty ekranu”. To obecnie forma sztuki, w której artystami i twórcami są użytkownicy gier, dlatego też deweloperzy coraz częściej dodają do swych produkcji tzw. photo mode, aby wspomagać tę ekspresję twórczą.
✅ Prezentacje studenckich projektów gier i prac konkursowych (Game Graphics Contest) – Zespołowego tworzenia gier komputerowych.
✅ Planowane są również strefy komiksu i fantasy, gdzie odwiedzający będą mogli zakupić akcesoria, książki, komiksy związane z grami i filmami.
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

9 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  jakie to smutne, że warszaffka zawsze musi zazdrościć targów z Poznania i robić własne słabe wersje (podróba Pyrkonu, podróba PGA)
  Avatar
  Nie musisz przychodzić na te słabe targi. Smucić się też nie warto. Zjedz Rogala marcińskiego na poprawę humoru.
 2. Avatar
  Dziękuję! Chyba się wybiorę
 3. Avatar
  Niby dla kogo jest ta impreza? Pomieszanie z poplątaniem. Mieszkam niedaleko, gram w gry i absolutnie się nie wybieram... Prezentacja produktów Hyperbooka w sosie z Indie Devow, prezentujących w 90% jakiś szajs do grania na Atari... Plus wystawa starych Atari... Plus giełda staroci... Wolę iść do lasu pograć na Nokii w węża...
 4. Avatar
  John wrzuca wstawkę która nie wymaga cenzury? :/
Avatar