Niestety, ta okazja już wygasła
Galaxy S9 - sprzedaje EMPIK
464° Zakończono

Galaxy S9 - sprzedaje EMPIK

2.599zł3.599zł-28% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
42
sie 22. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

99375.jpg
Dobra cena na galaxy S9 - sprzedaje Empik.

Dostępne są też inne kolory.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

Najlepsze komentarze
Bo to sprzedaje Bestcena przez Empik
Podpowiem wam troszkę lepsze rozwiązanie.

Zapiszcie się do programu Komputronik VIP:
komputronik.pl/vip
Dziś S9 jest w ramach tego programu za 3399 zł.

W ramach promocji "Samsung Odkup" dostaniecie gwarantowane 400 zł zwrotu na konto bankowe + wartość używanego telefonu.
Jak to działa?
Kupujecie telefon od oficjalnego partnera handlowego Samsung. Lista partnerów jest w regulaminie (Empiku na niej nie ma):
images.samsung.com/is/…463
Po 10 dniach od uruchomienia telefonu, w aplikacji Samsung Members pojawi się wam specjalny kod.
Wchodzicie na stronę:
samsung.kupimyto.pl/
i wyceniacie swój stary telefon, który będziecie musieli wysłać. Większość starych telefonów, nawet w dobrym stanie, jest wyceniana na 1,85 zł, więc warto wysłać im coś, czego nie będzie wam szkoda. Musicie oczywiście posiadać telefon, który jest przez nich akceptowany, bo lista jest ograniczona. Stare Nokie guziczkowe w większości odpadają. Ja wysyłałem Sony Ericsson K800i oraz ZTE Blade - oba wyceniono na 1,85 zł. W kolejnym punkcie podajecie swój kod z aplikacji Samsung Members, który podnosi wartość waszego starego telefonu o gwarantowane 400 zł. Wypełniacie papiery do końca, drukujecie, pakujecie i zamawiacie darmowego kuriera DHL. Kurier przyjeżdża, odbiera paczkę i wiezie ją do Frankfurtu nad Odrą. Po 2 dniach dostajecie potwierdzenie, że paczka dotarła do firmy asgoodasnew electronics GmbH i ich specjaliści będą się teraz zajmowali oceną stanu telefonu. Potem zwykle 14 dni oczekiwania i przelew trafia na podane wcześniej konto bankowe. Cała korespondencja odbywa się w jęz. polskim, gdyby ktoś miał obawy. Mi wypełnienie papierów zajęło pół godziny, kolejne pół to zaoranie telefonu i spakowanie go. Musi być tylko telefon, oryginalna ładowarka i kabel. Nic więcej nie chcą i nawet proszą, żeby nie wrzucać do pudełka żadnych papierów, słuchawek itp.

Dodatkowo od Samsunga dostaniecie teraz głośnik Marshall Action:
ceneo.pl/376…456
Jeśli się pospieszycie zanim będzie ich wysyp na allegro, sprzedacie go za min. 500 zł.
Tu jest regulamin promocji "Razem Bardziej" i również nie ma Empiku na liście partnerów:
images.samsung.com/is/…463

Od komputronika dostaniecie jeszcze oryginalny uchwyt Samsuna.

I jeszcze na koniec: po rejestracji w programie Samsung Guard S9 dostaniecie dodatkowy rok ochrony na telefon (szczegóły w załączniku do regulaminu). Regulamin również obejmuje tylko wybranych partnerów handlowych:
images.samsung.com/is/…463

Jeśli podsumujecie wszystko, to wychodzi: 3399 zł - 401,85 zł zwrotu - 500 zł za głośnik = 2497,15 zł. Jeśli uda się sprzedać głośnik drożej (i/lub uchwyt do telefonu), to wyjdzie jeszcze taniej niż w Empiku. No i gwarancja pewna i ten dodatkowy rok ochrony.

Byłbym zapomniał: każdy z tych regulaminów wyraźnie podkreśla, że promocja dotyczy zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, więc śmiało możecie brać na firmę i wrzucać w koszty. Przy takim zakupie rękojmia odpada, więc zostaje gwarancja Samsunga, co jest dodatkowym argumentem, żeby kupić telefon z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Przy zakupie w Empiku możecie liczyć na gwarancję "warunkową" u Samsunga, tj. naprawią jeśli nie będzie zbyt drogo lub nie naprawią, jeśli nie będzie się im opłacało ew. nie będę mieli części. W różnych krajach obowiązują różne normy, są montowane inne moduły GSM, LTE, BT, WiFi, anteny, czujniki, itp. Wystarczy, że usterka będzie dotyczyła jednego z elementów zamontowanych na płycie głównej, który nie występuje w Polsce i naprawa może zostać odrzucona. Jedno z oficjalnych stanowisk serwisu Samsung, brzmi tak: "Obecnie firma Samsung Electronics Polska nie oferuje usługi gwarancji międzynarodowej. Wynika to z faktu, iż produkowane telefony komórkowe dostosowane są do potrzeb i możliwości poszczególnych krajów. Oznacza to, iż ich parametry oraz zainstalowane fabrycznie usługi mogą się zmieniać, a co za tym idzie, autoryzowane serwisy mogą nie być w stanie naprawić ewentualnych usterek przez wzgląd na brak dostępu do części zamiennych lub oprogramowania. W przypadku urządzeń które zostały zakupione w sprzedaży detalicznej w innych krajach europejskich, oferowana jest usługa gwarancji warunkowej która jest jednorazowa. Nie jest to jednak pełnoprawna naprawa gwarancyjna. Jeżeli koszt naprawy był większy od wartości sprzętu, lub naprawa nie jest możliwa z powodu zbyt rozległej usterki, urządzenie nie będzie wymienione. Naprawie nie podlega też oprogramowanie, gdyż serwis nie ma możliwości go przeinstalować. Do przeprowadzenia takiej bezpłatnej naprawy, jest jednak konieczne okazanie w serwisie dowodu zakupu. Bez tego dokumentu, naprawa nie będzie możliwa. Pełna gwarancja jest oferowana wyłącznie dla urządzeń, które zostały wprowadzone na polski rynek przez polski oddział firmy Samsung."
Edytowane przez: "Ktośtaki" sie 23. 2018
42 Komentarze
Taka cena już z miesiąc tam wisi - sprzedawane przez empik, ale bez gwarancji,że trafi się polska dystrybucja.
Bo to sprzedaje Bestcena przez Empik
Cena dobra, ale niestety Empiku nie ma na liście partnerów Samsung odkup.
Filip_Frelsie 22. 2018

Bo to sprzedaje Bestcena przez Empik


Zazwyczaj tak, ale nie tym razem, tym razem to właśnie empik jest sprzedawcą
Czy to wersja dual sim ? Bo chyba nie wszystkie s9 to duale ?
Sprzedawcą jest Bestcena bądź inny twór. Gdy wybierzesz bardziej legitnego sprzedawcę cena podwyższa się do 3299, 3999 ...
Mozna jakos zbic cene bo zacna, ale 2600 to wciaz za duzo na moja biedacka kieszen xD?
wujaszekcarlossie 22. 2018

Sprzedawcą jest Bestcena bądź inny twór. Gdy wybierzesz bardziej legitnego …Sprzedawcą jest Bestcena bądź inny twór. Gdy wybierzesz bardziej legitnego sprzedawcę cena podwyższa się do 3299, 3999 ...


Sprzedawcą jest empik, S9 sprzedawane przez BestCena jest jako osobna pozycja po wyszukaniu Galaxy S9 na stronie empiku.
Edytowane przez: "towcaleniejestmaildospamu" sie 22. 2018
Chyba że jak to w Empiku bywa, kasę zapłacisz i zamrozisz bo zamówienie anulują
Grzes250522/08/2018 14:59

Taka cena już z miesiąc tam wisi - sprzedawane przez empik, ale bez g …Taka cena już z miesiąc tam wisi - sprzedawane przez empik, ale bez gwarancji,że trafi się polska dystrybucja.


Rozwiniesz coś? Empik sam (pomijając wypożyczanie strony), sprzedaje elektronikę z innych rynków w Polsce?
Filip_Frel22/08/2018 15:01

Bo to sprzedaje Bestcena przez Empik


Bestcena sprzedaje za 2589,63zł
towcaleniejestmaildospamu22/08/2018 15:30

Rozwiniesz coś? Empik sam (pomijając wypożyczanie strony), sprzedaje el …Rozwiniesz coś? Empik sam (pomijając wypożyczanie strony), sprzedaje elektronikę z innych rynków w Polsce?


Tak jak wiele innych sklepów - Sferis na przykład. Poczytaj fora ,bardzo dużo jest o tym. Nie ma obowiązku sprzedawania polskiej dystrybucji, musi być europejska. Dlatego Samsung w swoich promocjach ma tylko sklepy, które mają polską dystrybucję.
Zdaje sie ze mozna sobie odebrac w salonie i rozwiac watpliwosci przed zaplaceniem
towcaleniejestmaildospamu22/08/2018 15:32

Bestcena sprzedaje za 2589,63zł


Empik ma z dystrybucji bestściemy więc możesz mieć tel z Hondurasu nawet.
Edytowane przez: "Max5454" sie 22. 2018
No ale to dual czy ni
Grzes2505sie 22. 2018

Tak jak wiele innych sklepów - Sferis na przykład. Poczytaj fora ,bardzo d …Tak jak wiele innych sklepów - Sferis na przykład. Poczytaj fora ,bardzo dużo jest o tym. Nie ma obowiązku sprzedawania polskiej dystrybucji, musi być europejska. Dlatego Samsung w swoich promocjach ma tylko sklepy, które mają polską dystrybucję.


MyCenter zwykle jest na liście a mają dystrybucję np rumuńskie
ancymon101sie 22. 2018

No ale to dual czy ni


Z tego co mi wiadomo każdy s9/s9+ jest dual SIM
Max5454sie 22. 2018

Empik ma z dystrybucji bestściemy więc możesz mieć tel z Hondurasu nawet.


Empik i bestcena to dwie osobne oferty w tej okazji.
I co z tego?
A ja widzę:
Sprzedaje empik.com
Cena empik.com: 3599,00 zł
Koszt dostawy: Salon empik - 0,00 zł
Produkt w magazynie empiku
Wysyłamy w 24 godziny
Edytowane przez: "xaos" sie 22. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst