Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Galador - Książę i Tchórz @ GOG

cze 6. 2022
To nie jest zwyczajna bajka!

Sen to czy koszmar? Galador, zupełnie zwyczajny chłopak z naszego świata, niespodziewanie odnajduje się w ciele księcia z odległych krain. Nagłe i szybkie przyjęcie godności książęcej ma swoje plusy, lecz jest także obarczone poważnymi wadami. Od książąt oczekuje się na przykład, że zawsze będą nieustraszeni i bohaterscy, a nasz bohater wyraźnie do walki się nie kwapi.

On chce jedynie wrócić do swojego prostego i spokojnego życia najszybciej jak to możliwe. Nie będzie to jednak łatwe zadanie! Musi bowiem najpierw przeżyć wiele ekscytujących i zabawnych przygód, na swojej drodze zaś spotkać dziwaczne postacie, które będą starały się przeszkodzić mu w powrocie do własnego świata. Oczywiście to nie wszystko – na Galadora czeka przede wszystkim wiele trudnych zagadek do rozwiązania.

Przeżyj ekscytujące przygody razem z księciem Galadorem, ciesz się zabawnymi dialogami i rozwiązuj przemyślne łamigłówki. Graficzna przygoda w komiksowym stylu jest wypełniona po brzegi poczuciem humoru, które nie raz cię zaskoczy, nie ma tu bowiem uroczych żabek, które przemieniają się w księcia. W Galadorze spotkasz natomiast niegrzeszące urodą księżniczki, sporo pijących magików, oderwanych od rzeczywistości pustelników, bogów myślących jedynie o interesach i wiele, wiele więcej nietuzinkowych postaci!

Tak więc pomóż księciu Galadorowi wrócić do jego znajomego otoczenia, baw się i daj się zainspirować tej graficznej przygodzie!

Cechy:
  • Przygoda w komiksowym stylu
  • 40 postaci w 38 lokalizacjach
  • Zabawne dialogi i sprytne łamigłówki
  • Łatwy w użyciu interfejs w stylu „point and click”
  • Kreskówkowy styl i ręcznie malowane grafiki
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy