Niestety, ta okazja już wygasła
Fuzetea za darmo. Warszawa, Patelnia
391° Zakończono

Fuzetea za darmo. Warszawa, Patelnia

18
lip 15.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak w tytule. Rozdają Fuzetea z smakiem borówki na patelni.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
kogi15/07/2019 18:08

mieszkam w wawie, ale nie wiem co to patelnia - leci minus


Nie ma co się chwalić, że jest się słoikiem.

P. S. Nie wiesz, to zajrzyj do Google, to nie kosztuje.
Jak smakuje borówka na patelni?
18 Komentarzy
Jak smakuje borówka na patelni?
mieszkam w wawie, ale nie wiem co to patelnia - leci minus
kogi15/07/2019 18:08

mieszkam w wawie, ale nie wiem co to patelnia - leci minus


Nie ma co się chwalić, że jest się słoikiem.

P. S. Nie wiesz, to zajrzyj do Google, to nie kosztuje.
Nie polecam tego smaku, miodu w ogóle nie czuć. Zresztą go tam nie ma, jest tylko jakiś "ekstrakt"
16.30 bylo, o 17.00 juz nie widziałem.
I nie na patelni tylko ciut wyżej przy dworcu srodmiescie
Byłem rano - dziś nie dają - do zamknięcia !
Miesiu16/07/2019 13:44

Byłem rano - dziś nie dają - do zamknięcia !


Zwykle te darmowki trwają do 2 godzin
Dajcie już spokój na pepper że z tym fuze tea. Serio, już to widzę jak pół Warszawy lecicie po puszkę warta 2 zł. Jak będzie oferta że będzie można kupić 100 puszek po 50 gr to dopiero wrzucajcie, a nie robicie sobie darmowa reklamę. Acha i aby była jasność NESTEA>FUZETEA. A historia tego produktu jest taka że nestea czegoś tam nie dochowala i nestle czy tam inna firma mogła zerwać z producentem umowę. Wtedy stworzyli własny produkt aby więcej zarobić nestea zostawili na lodzie.
Bojeczka05/08/2019 06:37

Dajcie już spokój na pepper że z tym fuze tea. Serio, już to widzę jak pół …Dajcie już spokój na pepper że z tym fuze tea. Serio, już to widzę jak pół Warszawy lecicie po puszkę warta 2 zł. Jak będzie oferta że będzie można kupić 100 puszek po 50 gr to dopiero wrzucajcie, a nie robicie sobie darmowa reklamę. Acha i aby była jasność NESTEA>FUZETEA. A historia tego produktu jest taka że nestea czegoś tam nie dochowala i nestle czy tam inna firma mogła zerwać z producentem umowę. Wtedy stworzyli własny produkt aby więcej zarobić nestea zostawili na lodzie.


Gdzieś coś dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele. Najpierw się doinformuj a później odkopuj posty by zabłysnąć wiedzą. Producentem Fuzetea jest coca cola dla jasności.
kurasiak05/08/2019 07:26

Gdzieś coś dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele. Najpierw się doinformuj a …Gdzieś coś dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele. Najpierw się doinformuj a później odkopuj posty by zabłysnąć wiedzą. Producentem Fuzetea jest coca cola dla jasności.


To napisałem czy tam inna firma, po co atakujesz? Chodzi o proces i wkurzajaca, ciągle powtarzająca się promocje fusetea na pepperze
To puszka dla niemowlat?
Jaki cel mają takie wstawki? Bo za cholere nie mogę zrozumieć. Ktoś specjalnie pójdzie po mikro puszkę napoju, bo za darmo?
Bojeczka05/08/2019 09:09

To napisałem czy tam inna firma, po co atakujesz? Chodzi o proces i …To napisałem czy tam inna firma, po co atakujesz? Chodzi o proces i wkurzajaca, ciągle powtarzająca się promocje fusetea na pepperze


Bo Pepper stał się ostatnio dobrym miejscem do promocji. Nie ważne co piszą , aby o nas pisali. Promocja żadna , bo jechać po jedną puszkę nie ma sensu.
Filipczy05/08/2019 10:21

Jaki cel mają takie wstawki? Bo za cholere nie mogę zrozumieć. Ktoś spe …Jaki cel mają takie wstawki? Bo za cholere nie mogę zrozumieć. Ktoś specjalnie pójdzie po mikro puszkę napoju, bo za darmo?


Jaki cel ma Twój komentarz? Nie interesuje Cię? To może nie wchodź.
Felipe05/08/2019 10:23

Bo Pepper stał się ostatnio dobrym miejscem do promocji. Nie ważne co pi …Bo Pepper stał się ostatnio dobrym miejscem do promocji. Nie ważne co piszą , aby o nas pisali. Promocja żadna , bo jechać po jedną puszkę nie ma sensu.


Jesteś w okolicy i możesz nie wiedzieć. Nikt nie pisze, że masz jechać gdzieś po jedną puszkę. Chłopie nie jesteś pępkiem świata. Nie każda okazja jest skierowana do Ciebie.
Felipe05/08/2019 10:23

Bo Pepper stał się ostatnio dobrym miejscem do promocji. Nie ważne co pi …Bo Pepper stał się ostatnio dobrym miejscem do promocji. Nie ważne co piszą , aby o nas pisali. Promocja żadna , bo jechać po jedną puszkę nie ma sensu.Weź dwie - też jedną wypiję.
Marchewa05/08/2019 10:32

Jesteś w okolicy i możesz nie wiedzieć. Nikt nie pisze, że masz jechać gdzi …Jesteś w okolicy i możesz nie wiedzieć. Nikt nie pisze, że masz jechać gdzieś po jedną puszkę. Chłopie nie jesteś pępkiem świata. Nie każda okazja jest skierowana do Ciebie.

Jesteśmy społecznością peppera i tylko piszemy, że widzimy w tym normalna reklamę produktu a nie okazję. Nowy produkt to trzeba wypromować.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od iwan.dobrowolski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst