Niestety, ta okazja już wygasła
Furreal Friends Interaktywny kangur Mama Josie
129° Zakończono

Furreal Friends Interaktywny kangur Mama Josie

289zł359zł-19% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
1
129° Zakończono
Furreal Friends Interaktywny kangur Mama Josie
wrz 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W promocji zabawka Furreal Friends Interaktywny kangur Mama Josie na al.to.
300589-dvFxT.jpg

Mama Josie uwielbia opiekować się swoimi 3 małymi dziećmi. Pierwsze to chłopiec, drugie to dziewczynka, a trzecie – można się tego dowiedzieć dopiero po rozpakowaniu. Wtedy ta kochająca kangurza mama może opiekować się maluchami i bawić się z dziećmi, reagując na dotyk kombinacją dźwięków i ruchów. Kiedy nie jest zajęta opieką nad kangurkami, prawdopodobnie cieszy się swoim smoothie lub tańcem. Mama Josie uwielbia się bawić!

Ponad 70 kombinacji dźwięków i ruchówFurReal Interaktywny kangur Mama Josie reaguje na dotyk i głos ponad 70 kombinacjami realistycznych odgłosów i ruchów. Potrafi poruszać głową i ramionami, a także może trzymać swoje dziecko w łapach i je całować. Gdy zagra muzyka, Mama Josie będzie tańczyć. Nigdy nie jest nudno z tą kangurzą mamą.

300589-INyTF.jpg
Mama Josie lubi pić smoothie. Wydaje przy tym mnóstwo różnych dźwięków – chrupania, siorbania, a nawet czkawki i bekania. Opieka nad trójką maluchów to sporo pracy, ale kangurza mama cieszy się z każdej minuty. A dzieci będą zachwycone podczas zabawy z Mamą Josie. Mogą dać jej smakołyk, obserwować, jak wesoło tańczy i pomagać jej z małymi kangurkami. Cokolwiek Mama Josie zrobi, z pewnością urzeknie każdego.

W pudełku znajduje się: interaktywny kangur Mama Josie, 3 małe kangurki, 4 akcesoria oraz instrukcja. Zabawka do poprawnego działania potrzebuje 4 baterii AA (dołączono).
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
1 Komentarz
Mamamacita Qué bonita
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst