42°
Zakończono
FujiFilm XF1 za 499 pln 50% Taniej @ Allegro
FujiFilm XF1 za 499 pln  50% Taniej @ Allegro
RTV/AGD/FOTOOkazje Allegro

FujiFilm XF1 za 499 pln 50% Taniej @ Allegro

Na aukcji można zakupić aparat fotograficzny FujiFilm XF1 za 499 pln + 19 pln przesyłka, cena w Media Markt to 1099 pln. Ilość ograniczona.
saturn.pl/apa…...


6 Komentarzy

Pepper

@Another Cena jest świetna, ale szkoda, że sprzedawca bez praktycznie przeszłości na Allegro, nie wiadomo skąd wysyłka, ani ile gwarancji (czy w polskiej dystrybucji coś się załatwi w razie czego).

Autor

@Kaban masz rację, ale cena kusi. Na poprzedniej aukcji tego użytkownika sporo się ich sprzedało

Pepper

@Another I na tą chwilę jeden tylko z tego komentarz jest. Nie mówię od razu, że to przekręt - ale trzeba być ostrożnym. Wcześniej można było odebrać sprzęt osobiście w Bielsku-Białej, a teraz niby nie. Z ciekawości - kupiłeś?

Autor

@Kaban kupiłem w piątek, w sobote już dostałem numer paczki, dziś powinna dojść, fakt adres sprzedawcy z Bulowic może jeszcze jest mozliwy odbiór osobisty

Autor

@Kaban listonosz przyniósł teraz
Więc tak, aparacik zafoliowany i oklejony plombą FujiFilm, wszystko pofoliowane, jest pełen komplet taki jak podaje producent, jest płyta z oprogramowaniem po PL, jest PL menu, jest ładowarka europejska, jest Warrany Booklet i po polsku pisze by zarejestrować aparat na ich stronie a dowód zakupu zachować w razie gwarancji, do aparatu był paragon( Kobietka niewiele taniej kupiła ten aparat). Wszystko działa śmiga jestem zadowolony przede wszystkim z ceny

zdjęcia poniżej
fotosik.pl/pok…tml
fotosik.pl/pok…tml

Pepper

Kusi - zwłaszcza, że na Sony RX100 zawsze będzie szkoda pieniędzy, a lustrzanki często nie chce się nosić

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst