Niestety, ta okazja już wygasła

Frytownica powietrzna BlitzWolf BW-AF2 z Czech

cze 8. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Frytownica powietrzna BlitzWolf BW-AF2 z Czech. Zdrowe jedzenie + aplikacja Polecam

BlitzWolf BW-AF2 to smart frytownica powietrzna/beztłuszczowa z obsługą telefonem. Jest też następcą i ulepszoną wersją popularnej BW-AF1. Posiadam od prawie roku i polecam.

To co wyróżnia urządzenie, to przede wszystkim sterowanie smartfonem. Możemy łatwo i wygodnie sterować, wybierać z wbudowanych przepisów lub ustawiać własne temperatury i czasy pieczenia. W trakcie pracy w App widać też upływający czas i nie trzeba podchodzić do urządzania.

Frytownice posiadam od blisko roku. Nie używam codziennie, ale co jakiś czas jak najbardziej. Robione były frytki mrożone i z surowych ziemniaków, piersi kurczaka, paluszki rybne, bagietka, udka kurczaka i cały kurczak (tak, wejdzie do kosza). Wszystko wyszło smaczne i upiekło się szybko.

kod: BGBHAF26
87,99$ wersja smart
79,19$ wersja zwykła

Korzystanie z urządzenia jest bardzo wygodne, bo nie trzeba rozgrzewać piekarnika, maszyna działa od razu. Jest bezpiecznie, bo nie można się poparzyć. Nie ma też roznoszących się na cały dom zapachów. No i smak też jest świetny.

Frytownica jest bardzo prosta w obsłudze. Jak pisałem, można sterować telefonem, lub panelem dotykowym. Na górze sa dotykowe przyciski i wyświetlacz. Można ustawić temperature i czas. Po skończonym pieczenia frytownica wydaje dźwięk. Urządzenie ma naprawdę duży kosz na składniki, taki rodzinny (5l), cały z metalu. Wizualnie bardzo fajne, prosta konstrukcja.

Zdecydowanie mogę polecić w tej cenie. Jak ktoś szuka takiego urządzenia to jak najbardziej jest to dobry wybór. Autem jest duży pojemnik, duża moc i łatwość obsługi. No i sterowanie aplikacją.
Frytownica z postu AF2 jest też mniejsza od starszej wersji AF1, dzięki czemu potrzebuje mniej miejsca na blacie.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz