Obowiązuje do 31/12/2021lis 22. 2021
Od 1 grudnia będzie można odebrać i zachować: Frostpunk, Journey to the Savage Planet, Football Manager 2021, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered i nie tylko za pośrednictwem Amazon Prime Gaming.

Po odebraniu te gry będą Twoje na zawsze – niezależnie od Twojego statusu członkostwa Amazon Prime.

463401_1.jpg
  • Need for Speed Hot Pursuit — Need for Speed: Hot Pursuit to kolejna odsłona doskonale znanej serii gier wyścigowych rozpoczętej w 1994 roku przez firmę Electronic Arts. Tym razem za jedną z najbardziej dochodowych marek w historii rozrywki elektronicznej wzięło się studio Criterion Games, które znamy z konsolowych, szalonych wyścigów Burnout. Jak zwykle w grze pojawiają się najszybsze i najdroższe licencjonowane modele samochodów.

  • Frostpunk — Frostpunk jest połączeniem strategii czasu rzeczywistego i city buildera, wzbogaconym o wyraźnie zarysowane elementy survivalowe (twórcy mówią wręcz o opracowaniu nowego gatunku, nazwanego przez nich „society survival”). Za produkcję odpowiada polski zespół 11 bit studios, który zdobył światową sławę dzięki bestsellerowemu This War of Mine.

  • Journey to the Savage Planet — Przygodowa gra akcji, w której przemierzamy powierzchnię obcej planety, realizując stawiane przed nami zadania, zdobywając surowce potrzebne do wytwarzania coraz bardziej zaawansowanego wyposażenia czy wreszcie katalogując miejscową faunę i florę. Gra jest debiutanckim projektem zespołu Typhoon Studios. Mowa o firmie założonej przez Alexa Hutchinsona, czyli wieloletniego pracownika Ubisoftu, w którego portfolio można znaleźć między innymi gry z serii Assassin's Creed oraz Far Cry. Tytuł został wydany przez firmę 505 Games.

  • Football Manager 2021 — Football Manager 2021 to siedemnasta osłona popularnej serii menadżerów piłkarskich (jeśli bierzemy pod uwagę wyłącznie pełnoprawne tytuły). Gra kładzie nacisk na realizm, rozwijając i usprawniając wiele aspektów rozgrywki. Za opracowanie tej produkcji odpowiada studio Sports Interactive, które od lat sprawuje pieczę nad tym cyklem. Wydawcą ponownie jest firma Sega.

  • Morkredd — Gra logiczna, w której przemierzamy mroczny świat, gdzie cienie są zabójcze. W Morkredd przejmujemy kontrolę nad dwiema postaciami toczącymi świetlistą kulę przez pogrążone w mroku lokacje i rozwiązującymi rozmaite zagadki.

  • Spellcaster University — W grze zostajesz dyrektorem szkoły magii w barwnym świecie fantastyki heroicznej. Buduj szkołę, zarządzaj budżetem i zatrudniaj nauczycieli. Możesz stworzyć akademię czarnej magii, z najwybitniejszymi profesorami nekromancji i demonologii; skupić się na jedności z naturą i kształcić druidów i szamanów albo szkolić żądnych przygód magów, którym niestraszne są ciemne lochy i potwory. Cokolwiek wybierzesz, musisz się liczyć z atakami orków i zdaniem instytucji nadzorczych.

  • Youtubers Life — Przygotowana przez hiszpańskie studio U-Play Online gra symulacyjna, pozwalająca wcielić się w rolę vloggera, który u szczytu sławy wspomina swoje pierwsze kroki w branży.

  • Stubbs the Zombie w Rebel Without a Pulse — jest grą akcji TPP, w której wcielamy się w żądne zemsty zombie. Gra jest dziełem Wideload Games, firmy założonej przez Alexandra Seropiana – niegdysiejszego twórcę potęgi Bungie Software.

  • Tales of Monkey Island Complete Pack– Tales of Monkey Island to wyprodukowana przez firmę Telltale Games przygodówka z klasycznym interfejsem typu point & click. Gracz kieruje poczynaniami pirata Guybrusha Threepwooda, który wraz ze swą żoną Elaine poszukuje sposobu na pokonanie przypadkowo uwolnionej magii Voodoo.

Źródło: primegaming.blog/tis-the-season-for-even-more-new-free-games-and-in-game-content-for-prime-gaming-members-9fd509131336
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
123 Komentarze
Prześlij Komentarz