Niestety, ta okazja już wygasła
Frostpunk: Game of the Year edition w promocji dla subskrybentów newslettera GOG.com
158° Zakończono

Frostpunk: Game of the Year edition w promocji dla subskrybentów newslettera GOG.com

89,19zł178,39zł-50% Darmowa dostawa DarmowaGOG Okazje
14
158° Zakończono
Frostpunk: Game of the Year edition w promocji dla subskrybentów newslettera GOG.com
lis 19. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Frostpunk: Game of the Year Edition zawiera:

 • grę podstawową
 • oryginalną ścieżkę dźwiękową
 • cyfrowy artbook
 • Season Pass zawierający 3 dodatki – The Rifts, The Last Autumn i On The Edge

323580.jpg
Źródło: ŁG.

Opis

Frostpunk: Game of the Year Edition zawiera następujące elementy:
 • Frostpunk – pełna wersja gry

 • Frostpunk: Season Pass – zestaw trzech rozszerzeń do gry Frostpunk:
  • The Rifts - dostępne już minirozszerzenie, obejmujące nową mapę trybu „Nieskończoność” i nowy obiekt do budowania – most.

  • The Last Autumn - ten dodatek w olbrzymim stopniu wzbogaca świat Frostpunka za sprawą zupełnie nowego scenariusza, przełomowej mechaniki i wyjątkowej architektury, rozwijając przy tym znaną graczom opowieść oraz jej tło.

  • On The Edge („Na krawędzi”) - opowiada o mieszkańcach Nowego Londynu, którzy zostają wysłani na specjalną misję po ustaniu Wielkiej Zamieci.

 • Frostpunk Original Soundtrack - oryginalna ścieżka dźwiękowa z gry, skomponowana przez Piotra Musiała. Wszystkie utwory zostały zmiksowane i zmasterowane na potrzeby cyfrowego wydania albumu i są dostępne we wszystkich popularnych formatach.

 • Frostpunk: Digital Artbook - "New London. The art of Frostpunk” to wyjątkowe grafiki z gry, a także historie ludzi, którzy pracowali nad projektem graficznym, grafikami koncepcyjnymi i dziełami służącymi dalszej inspiracji.

Miasto musi przetrwać.

Frostpunk to połączenie gatunku city builder, society survival i strategii. Ciepło oznacza tu życie, a każda decyzja ma swoją cenę. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Twoim zadaniem jest wybudowanie ostatniego miasta na Ziemi oraz opieka nad społeczeństwem.

Optymalizacja i gospodarowanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację.

Jakie decyzje podejmiesz, by zapewnić społeczeństwu przetrwanie? Co zrobisz, kiedy będziesz na skraju wytrzymałości? I kim się wówczas staniesz?
Aktualizacje społecznościowe
Sprawdźcie pocztę, bo mogliście dostać na maila zniżkę za newsletter. Ja dostałem -50% na grę Frostpunk: Game of the Year Edition. Czy wszyscy dostali rabat na tę samą grę? Nie wiem. Screenshot z maila i oddaję swój kod: MUWTMYS8NKW6RXZFD7 323664-98p5u.jpg
GOG OkazjeGOG promo
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz