Niestety, ta okazja już wygasła

FroggieX FX-XS-C1-B - wielofunkcyjna podstawka chłodząca do Xbox Series X @OleOle!

sty 31. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

FroggieX FX-XS-C1-B - wielofunkcyjna podstawka do Xbox Series X za 189,90 zł w OleOle!
Dostawa jest bezpłatna.

496978-6dvWc.jpg
SYSTEM CHŁODZENIA

Konsola Xbox Series X posiada specjalnie zaprojektowane kanały przepływu powietrza, które rozprowadzają temperaturę generowaną przez zaawansowane zespoły w sposób równomierny. Jednak, aby w pełni wykorzystać wbudowany w urządzenie system chłodzenia, należy umieścić ją we właściwym miejscu i pozycji. Podstawka Froggiex została zaprojektowana w taki sposób, aby powstała przestrzeń między konsolą a powierzchnią, na której się znajduje. Specjalne otwory w podstawie urządzenia zapewniają swobodny przepływ powietrza, co pozwala na wykorzystanie pełni możliwości komory parowej i wentylatora wewnątrz konsoli. Dodatkowo przez zastosowanie systemu chłodzącego opartego na budowie podstawki system chłodzący jest zupełnie bezgłośny.

OBSŁUGA

Aby użyć podstawki Froggiex, należy podpiąć ją kablem, który znajduje się w zestawie do konsoli, w wyznaczonym miejscu. Następnie umieść pady na ładowarce, która pełni również funkcję stacji dokującej – po zakończeniu gry odłóż pady z powrotem w to miejsce i miej pewność, że są gotowe na kolejną rozgrywkę!

DESIGN SPÓJNY Z KONSOLĄ

Podstawka została zaprojektowana w taki sposób, aby tworzyła z konsolą i kontrolerami spójną całość.

496978-ojhyV.jpg
GRAJ BEZ OBAW

Zaawansowana technologia sprawi, że będziesz mógł grać bardzo długo, nie martwiąc się przy tym o problem rozładowanej baterii. Już nigdy nie zaskoczy Cię rozładowany kontroler w najmniej odpowiednim momencie.

ZAPOMNIJ O KABLACH

Produkt został stworzony w taki sposób, aby jak najbardziej ograniczyć ilość niepotrzebnych kabli i tym samym zajmowanego miejsca. Ładowanie odbywa się w bardzo prosty sposób, wszystko, co musisz zrobić to położyć kontrolery na ładowarce, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie.

GRAJCIE RAZEM

Zaproś znajomych i razem wybierzcie się w podróż w inny wymiar! Bo kto powiedział, że siedząc na kanapie, nie można przeżyć świetnej przygody? Rywalizujcie, albo współpracujcie, przeżywajcie wspólnie chwile pełne radości, uśmiechu i dobrej zabawy.

WYSOKA JAKOŚĆ

Do produkcji podstawki użyto wysokiej jakości materiałów. Produkty marki FROGGIEX cieszą się wśród graczy doskonałą opinią przez bardzo niski wskaźnik awaryjności.

496978-FhbBr.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz