Niestety, ta okazja wygasła 2 października 2022.
768° Zakończono
16
Opublikowano 30 września 2022

FreeNow 2x40% max 8 zł na taxi

Darmowa dostawa · FREE NOW Okazje
Avatar
Opublikowane przez Perdro
Dołączył w 2021
8
1.081

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

FreeNow 2x40% max 8 zł na taxi
FREE NOW Więcej szczegółów na FREE NOW
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

16 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Super fajnie Dzieki ze jestes
 2. Avatar
  Autor
  10972602-39B1a.jpg
 3. Avatar
  Dzięki!
  Avatar
  Mam vouchery 15 zł po 3-4 złote
 4. Avatar
  Super
 5. Avatar
  Na hulajki też działa (Edytowano)
 6. Avatar
  Działa, dziękuję.
 7. Avatar
  Uważajcie na te gowno firmę:
  W ubiegłą sobotę usunąłem konto, policzyli mi 93 zł za przejazd, który wyświetlał się w aplikacji za 33 zł. Po zgłoszeniu problemu bot automatycznie daje kupon -20 zł więc wiedzą o problemie. Po kontakcie z supportem - u nas zamówiony został przejazd taxi a nie lite i co nam pan zrobisz.
  Czekam na chargeback chociaż raczej marne szanse.
  Avatar
  No patrz, ja 2 dni temu miałem tak z Uberem, ale z ~35 zł zrobiło się ~81 zł. FreeNow przynajmniej coś dał, choć z 2 tygodnie temu u nich policzyło mi 5 zł więcej, więc jak dostałem 20 zł, to byłem "do przodu". Z Uberem nie wiem, ale tam to nawet ciężko trafić na miejsce, gdzie można składać reklamację, a po napisaniu, nawet nie ma się potwierdzenia mailowego.

  Na razie poczekam parę dni, jak nie odpiszą, zapytam jakiegoś rzecznika co o tym myśli, że klient nie widzi kwoty już po zatwierdzeniu przejazdu, nie jest informowany w trakcie, że kwota wzrośnie, a na końcu kursu dopiero widzi, gdy już sobie wezmą, ile uznali za "słuszne". Niby doliczyli sobie za czas i odległość - kierowca się spóźnił (miał być w 3 minuty, był w 12-15, klasyka), wjechał w korek, bo gdyby był 15:30, jeszcze było nieco luźniej, a za ~10-15 minut dłuższą jazdę dopieprzyli *2 (byłoby gdzieś tak, bo od pewnego pułapu "zniżka" już nie działa).

  Tak więc, póki jest ok, to ok, ale z tego wszystkiego, FreeNow troszkę lepsze jest pod tym względem, tj. reklamacji i kontaktu, bo jeśli chodzi o ceny, to jednak Uber/Bolt częściej mają (niby) lepsze kursy i są pewniejsze przy zamawianiu niż FN, na którego można się czasem nie doczekać, choć też ma swoje przebłyski i wychodzi najtaniej...

  Jedyne co, to trzeba byłoby wytępić te złodziejskie praktyki, bo obecnie "jak jest dobrze, to jest dobrze", a jak nie to można się odbić.
 8. Avatar
  nie tylko na taxi, w warunkach jest, że na wszystkie usługi i widzę, że na hulajdusze też działa
 9. Avatar
  11002432-aT5Jt.jpg
  Podobno jest nowy kod na ig, jak coś ciekawego to możecie dać znać
 10. Avatar
  Ile za min hulajnogi ma free now ?
Avatar