Niestety, ta okazja już wygasła
FRAK MĘSKI

 Wygladaj jak Lord
-267° Zakończono

FRAK MĘSKI Wygladaj jak Lord

1.595zł2.900zł-45% Darmowa dostawa Darmowa
17
-267° Zakończono
FRAK MĘSKI Wygladaj jak Lord
lip 16. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oto prezentujemy Państwu najbardziej elegancki z możliwych strojów męskich, jakim jest frak. Jest to kreacja typowo wieczorowa, wybierana tylko na wyjątkowe okazje. Uszyty przez Malibu Moda Męska, z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów. Składa się w 45% z wełny, 25% wiskozy oraz 30% z włókien poliestrowych. Podszewka zaś składa się w 100% z naturalnego materiału, jakim jest wiskoza, dzięki której skóra może swobodnie oddychać. Istnieje również możliwość wyboru tkaniny składającej się w 100% z wysokiej jakości wełny.

Elegancję tego stroju podkreśla wyrazisty kontrast pomiędzy czernią, a bielą. Prezentowany frak posiada czarną, dwurzędową marynarkę, którą oczywiście nie zapinamy. Jego znakiem rozpoznawczym są długie poły, często kojarzone z ogonem jaskółki. Spiczaste klapy obszyte są matowo połyskującym atłasem. Do tego tradycyjnie jest biała kamizelka z dużym wycięciem w kształcie litery V oraz klapami, którą opcjonalnie również można dokupić. Spodnie do fraka wykonane są z tej samej tkaniny i i posiadają lampas. Do zestawu dołączona jest także muszka, obowiązkowo w białym kolorze, jak również poszetka. Osobno można dokupić białe rękawiczki, czarny cylinder i laseczkę zakończoną efektowną, lecz nie narzucającą się białą gałką. Jako obuwie, obowiązkowo powinno nosić się czarne lakierki. Tak skompletowany strój z pewnością znakomicie sprawdzi się zarówno na wystawnym balu, jak również jako frak ślubny. W ofercie posiadamy także możliwość zakupu jedynie kamizelki frakowej wraz z muchą oraz poszetką.

Frak znany jest od roku 1740, kiedy to funkcjonował jako strój dzienny. Paradoksalnie, po roku 1845, aż po dzisiejszy dzień, jest on znany jedynie jako strój wyłącznie wieczorowy, ubierany na wyjątkowe okazje. Jednakże warto wiedzieć, iż zgodnie z etykietą frak można nosić także jako strój dworski, jak choćby na audiencji u króla czy papieża, ale także współcześnie jest on coraz częściej wybierany jako strój dla Pana Młodego. Z pewnością doda on mu animuszu oraz romantycznego uroku, w tym jakże ważnym dla niego dniu. Dla Pary Młodej, która pragnie, aby ten dzień był niezapomniany frak z pewnością wyróżni się wśród stylizacji ślubnych. Strój ten często wykorzystywany jest na, ostatnimi czasy bardzo modnych, ślubach czy weselach w stylu XIX-wiecznym, bądź tak zwanym „pałacowym".

Klasyczny, czarny frak jest to z pewnością mocny akcent nawiązującym do nurtu romantyzmu oraz postaci dandysa, skąd wszak wywodzi on również swoje korzenie. Jest to kreacja, która wygląda niezwykle szykownie i elegancko, z pewnością wywrze ogromne wrażenie na gościach. Warto także pamiętać, że gdy na zaproszeniu ślubnym czy weselnym widnieje enigmatyczny dla nas napis white tie oznacza to, iż obowiązuje nas dress code i to właśnie frak jest obowiązującym strojem. Pokazując się wówczas we fraku dajemy znak, że jesteśmy osobami obytymi na salonach i nie straszne nam są towarzyskie etykiety i niuanse wieczorowych kreacji.
Aktualizacje społecznościowe
17 Komentarzy
Bardzo zabawne. Minus.
Pianino gratis?
Raczej fortepian
Akurat na audiencje u króla, dzięki
ja dla mnie "bomba" +
30% poliestru za ponad 1,5 kafla - dziękuję, wolę postać.
Inna rzecz, że zakładając frak większość będzie myślała, że jesteś kelnerem.
Modeli to chyba ze starbucksa wzięli. Coś jak różowe polo na Sebie w Mielnie.
filippo16/07/2019 08:10

30% poliestru za ponad 1,5 kafla - dziękuję, wolę postać.Inna rzecz, że zak …30% poliestru za ponad 1,5 kafla - dziękuję, wolę postać.Inna rzecz, że zakładając frak większość będzie myślała, że jesteś kelnerem.mordko, poliestry dzisiaj to nie są te same materiały z których robiło się obrusy. To tak tylko informacyjnie.
Problem w PL jest taki że nie ma wiele imprez typu white tie a jak już są to ludzie są poubierani jak na mszę w kościele.
" Herbatka dla lorda tylko nie ta morda "
filippo16/07/2019 08:10

30% poliestru za ponad 1,5 kafla - dziękuję, wolę postać.Inna rzecz, że zak …30% poliestru za ponad 1,5 kafla - dziękuję, wolę postać.Inna rzecz, że zakładając frak większość będzie myślała, że jesteś kelnerem.


zakładasz, że większość zakłada frak?
#trudnajenzyk
20cmMiesa16/07/2019 09:45

mordko, poliestry dzisiaj to nie są te same materiały z których robiło się …mordko, poliestry dzisiaj to nie są te same materiały z których robiło się obrusy. To tak tylko informacyjnie.Problem w PL jest taki że nie ma wiele imprez typu white tie a jak już są to ludzie są poubierani jak na mszę w kościele.


Poli to Poli, nie ważne co z tego zrobisz, to nie jest materiał na garnitur, marynarkę, etc. Kiedyś założyłem na egzamin marynarkę 60% wełny - 40% poliestru, po 15 minutach zacząłem się gotować (marynarka poleciała do kontener).
Ponad 1500zł za 40% wełny i 30% poliestru, to żart (już jakaś Zara za pół tej ceny, będzie miała lepszy skład).
Edytowane przez: "filippo" lip 16. 2019
"Wygladaj jak Lord" mnie rozwaliło
dow16/07/2019 11:13

zakładasz, że większość zakłada frak?#trudnajenzyk


Specjalnie dla Ciebie:
Większość obserwujacych Cię, wyimaginowany posiadaczu fraka, pomysli że jesteś kelnerem

Lepiej?
filippo16/07/2019 11:44

Specjalnie dla Ciebie:Większość obserwujacych Cię, wyimaginowany pos …Specjalnie dla Ciebie:Większość obserwujacych Cię, wyimaginowany posiadaczu fraka, pomysli że jesteś kelneremLepiej?


filippo16/07/2019 08:10

30% poliestru za ponad 1,5 kafla - dziękuję, wolę postać.Inna rzecz, że zak …30% poliestru za ponad 1,5 kafla - dziękuję, wolę postać.Inna rzecz, że zakładając frak większość będzie myślała, że jesteś kelnerem.


Albo grabarzem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst