Niestety, ta okazja już wygasła

[FR] NOWA Konsola Nintendo Switch OLED (Biała) Amazon (1404zł* czytaj opis!)

kwi 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hej, na francuskim Amazonie możecie zakupić konsolę, chyba w ostatnim czasie, w najlepszej cenie!

310,49 € (ok. 1 437zł) + koszt przesyłki (ok. 5€)

A kupując po raz 1wszy w aplikacji można wykorzystać kod na 10€ - finalnie idzie opuścić do 303,43€ (1404,88zł) z przesyłką do pośrednika we Francji lub Niemiec a następnie ok. 30zł za przekierowanie tej przesyłki przez pośrednika do Polski.

Cenę dla porównania wziąłem z ceneo i sklepu G2A (którego nikt nie poleca, ale niech już będzie dla porównania) - 1643,13zł

WAŻNE:
Żeby kupić po podanej cenie, trzeba ustawić adres wysyłki na Niemcy (!jeżeli będziemy mieć ustawiony adres wysyłki Polski istnieje możliwość, że nie zobaczycie tej oferty poprawnie, tylko będzie inna cena, być może określona jako używana w stanie bardzo dobrym/dobrym!).
Jeżeli ktoś ma znajomych lub sam mieszka w Niemczech to ma problem z głowy a jeżeli nie a chciałby, może spróbować z pośrednikiem jak np. bodycar1.com/755…64- - i uprzedzając pytania JEST TO NÓWKA.

myślę, że +/- 30zł za pośrednika i możliwość kupna konsoli za ok. 1430zł jest tego warta aby trochę się wytężyć
PS. pamiętajcie tylko, żeby adres właściciela rachunku zgadzał się z danymi na karcie, którą płacicie bo inaczej płatność może zostać odrzucona

*Przewidywana dostawa między 4 a 27 Maja, może być szybciej ale nie musi.*

PS. Link do poprzedniej mojej wstawki z kolorem czerwono-niebieskim, gdzie cena była taka sama 310,49€ a teraz nieco podskoczyła do 329,99€ ale jest to wciąż świetna cena po zastosowaniu kodu itd. względem cen w Polsce :
pepper.pl/pro…194
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
48 Komentarzy
Prześlij Komentarz