Niestety, ta okazja już wygasła
Hulajnoga elektryczna, Foxrim Glide 8,5" (czarny)
412° Zakończono

Hulajnoga elektryczna, Foxrim Glide 8,5" (czarny)

999zł1.299zł-23% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
17
lis 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dojedziesz wszędzie!
Opracowując Foxrim Glide zadaliśmy sobie pytanie, czym najbardziej się przejmujemy sami korzystając z hulajnóg elektrycznych. Pierwszą odpowiedzią u wszystkich był ZASIĘG. Z myślą o codziennych dojazdach wyposażyliśmy Foxrim Glide w baterię o pojemności 8Ah. Możesz ważyć mało, albo dużo, z takim zapasem energii i tak wszędzie dojedziesz. A jeżeli już uda Ci się dojechać "do końca baterii" to pełne jej naładowanie zajmuje tylko 5h.

Ile to pójdzie?
Zaraz, zaraz, zasięg to nie wszystko, liczy się również FUN. Silnik o mocy 250W to znacznie więcej niż potrzebujesz w codziennym ruchu. Trzy tryby: Eco, Standard i Sport dadzą Ci możliwość wyboru pomiędzy większym zasięgiem a lepszymi osiągami. Foxrim Glide ze względów bezpieczeństwa i przepisów prawa jest fabrycznie ograniczony do prędkości 23km/h. Użytkownicy odblokowujący to ograniczenie robią to we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność.

PRĘDKOŚĆ
TEMPOMAT
Jak po maśle
Naszą trzecią troską była wygoda użytkowania. Wyposażyliśmy hulajnogę w koła na tyle duże, aby pomagały wybierać nierówności i krawężniki, ale na tyle małe, żeby zachować maksymalną zwrotność. Pozbyliśmy się zawodnych dętek i zastosowaliśmy amortyzujące otwory w kołach. Pozostawiliśmy hulajnodze stopkę do parkowania i system szybkiego składania, kiedy musisz ją przenieść. A na długą drogę wprowadziliśmy tempomat, który utrzymuje prędkość nie męcząc nadgarstka na manetce.

Bezpieczeństwo - przede wszystkim
Nie zapominamy o podstawach. Foxrim Glide jak każdy pojazd dopuszczony do ruchu ma oświetlenie aktywne (LED) i pasywne (odblaski), dzwonek i hamulec. Ale zadbaliśmy o to żeby hamulec był bezwzględnie skuteczny, dlatego zastosowaliśmy tylny hamulec tarczowy oraz przedni elektroniczny w silniku, który zapobiega poślizgom. Dodatkowo tylne światło LED miga podczas hamowania aby ostrzec użytkowników drogi za Tobą.

SŁUCHAWKI
ODZYSKIWANIE ENERGII
A co z Ziemią?
No tak, o to też się martwimy. Poza uniwersalną użytecznością, zabawą i wygodą przemieszczania hulajnogi to również ogromny oddech dla środowiska od spalin samochodowych. A jeżeli coś już robić to robić najlepiej jak się da. Nie tylko zastosowaliśmy komponenty, które najbardziej efektywnie zamieniają energię elektryczną na kinetyczną, ale również odzyskujemy energię w odwrotną stronę podczas kiedy hamujesz.
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
taka sama cena również na OleOle:
oleole.pl/des…tml
Najlepsze komentarze
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz