Niestety, ta okazja już wygasła
Foteliki Britax (różne modele i kolory) / Britax-Romer Advansafix M i-Size Storm Grey
303° Zakończono

Foteliki Britax (różne modele i kolory) / Britax-Romer Advansafix M i-Size Storm Grey

999zł1.129zł-12% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
15
wrz 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na promocji dobre foteliki Britax-Romer ADVANSAFIX / KIDFIX 2 / KIDFIX² R w niezłych cenach na al.to.

Britax-Romer ADVANSAFIX IV M Grey Marble za 999 zł zniżka z 1129 zł:
al.to/p/5…tml
297889.jpg


Foteliki Britax-Romer KIDFIX 2 za 699 zł zniżka z 939 zł. Dostępne są w różnych kolorach, np. czarnym:
al.to/p/4…tml

297889.jpg


Britax-Romer KIDFIX² R za 639 zł zniżka z 759 zł. Dla tych fotelików też są dostępne różne warianty kolorystyczne, np.:
al.to/p/4…tml
297889.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
15 Komentarzy
Ładne te Kidfixy, ale dla mnie dyskwalifikacja za wystający bolec między nogami. Naprawdę mogli go lepiej zaprojektować.
grass-ik11/09/2020 13:59

Advansafix IV na …Advansafix IV na https://www.pinkorblue.pl/britax-roemer-fotelik-samochodowy-advansafix-iv-m-storm-grey-a292576.html jest za 901,00 zł ....


I 4,5% cashbacku na goodie.
W zeszły weekend kupiłem

Britax Romer Advansafix i-Size za 1350 i się zastanawiam czemu tyle przepłaciłem może mi to ktoś obeznany wytłumaczyć?
Kamil8511/09/2020 18:22

W zeszły weekend kupiłemBritax Romer Advansafix i-Size za 1350 i się za …W zeszły weekend kupiłemBritax Romer Advansafix i-Size za 1350 i się zastanawiam czemu tyle przepłaciłem może mi to ktoś obeznany wytłumaczyć?


Za mało przeglądasz pepper
Generalnie fotelik dobry, wadą jest materiał na którym zostają zacieki od potu dziecka.
bobomania11/09/2020 13:52

Ładne te Kidfixy, ale dla mnie dyskwalifikacja za wystający bolec między no …Ładne te Kidfixy, ale dla mnie dyskwalifikacja za wystający bolec między nogami. Naprawdę mogli go lepiej zaprojektować.


Widocznie jest powód jego umieszczenia tam. Może wymusza lepszą pozycję? Jak dziecko będzie praktycznie leżeć to podejrzewam że podczas wypadku źle się to skończy dla kręgosłupa.
bobomania11/09/2020 13:52

Ładne te Kidfixy, ale dla mnie dyskwalifikacja za wystający bolec między no …Ładne te Kidfixy, ale dla mnie dyskwalifikacja za wystający bolec między nogami. Naprawdę mogli go lepiej zaprojektować.


Ale co z nim jest nie tak? W końcu to dodatkowy punkt zaczepu pasa, żeby na brzuch się nie zsuwał.
Poza tym można go spokojnie zdemontować, jeśli Ci przeszkadza.
marian.kowalski0p312/09/2020 17:51

Widocznie jest powód jego umieszczenia tam. Może wymusza lepszą pozycję? Ja …Widocznie jest powód jego umieszczenia tam. Może wymusza lepszą pozycję? Jak dziecko będzie praktycznie leżeć to podejrzewam że podczas wypadku źle się to skończy dla kręgosłupa.


Nie chodzi o wymuszenie lepszej pozycji, tylko o specjalne prowadzenie dolnego pasa, który ma być w części biodrowej, a nie brzusznej. Inni producenci dają radę bez tego bolca, więc się da.
Taki bolec to też problem natury higienicznej. Wkładki do fotelików 15-36 kg nie mają na niego otworu, tak jak jest we wkładkach do fotelików do 18 kg. Moje dziecko po kupieniu wkładki przestało jęczeć, że mu zimno w pupę, więc nie wyobrażam sobie bez niej jazdy.
owca12/09/2020 17:51

Ale co z nim jest nie tak? W końcu to dodatkowy punkt zaczepu pasa, żeby n …Ale co z nim jest nie tak? W końcu to dodatkowy punkt zaczepu pasa, żeby na brzuch się nie zsuwał.Poza tym można go spokojnie zdemontować, jeśli Ci przeszkadza.


Jeśli zdemontujesz, to pas będzie trzymał dziecko za brzuch, a nie biodra, czyli odpada. Mój fotelik nie ma bolca, a trzyma w okolicy bioder.
Mamy - porządny fotelik
bobomania12/09/2020 18:33

Jeśli zdemontujesz, to pas będzie trzymał dziecko za brzuch, a nie biodra, …Jeśli zdemontujesz, to pas będzie trzymał dziecko za brzuch, a nie biodra, czyli odpada. Mój fotelik nie ma bolca, a trzyma w okolicy bioder.Ale sprawdziłeś to czy tak Ci się wydaje?
Bo ja sprawdzałem i nawet jak się nie używa tego "dynksa" to pas przebiega poprawnie. Zresztą sam producent dopuszcza demontaż.
Poza tym, do każdego fotelika trzeba przymierzyć dziecko, bo każde ma trochę inną budowę, która niekoniecznie jest kompatybilna z tym, co wymyślił producent. W moim przypadku niektóre foteliki za 1,5k się nie sprawdziły, właśnie dlatego, że pas przebiegał za wysoko.
owca12/09/2020 19:14

Ale sprawdziłeś to czy tak Ci się wydaje?Bo ja sprawdzałem i nawet jak się …Ale sprawdziłeś to czy tak Ci się wydaje?Bo ja sprawdzałem i nawet jak się nie używa tego "dynksa" to pas przebiega poprawnie. Zresztą sam producent dopuszcza demontaż.Poza tym, do każdego fotelika trzeba przymierzyć dziecko, bo każde ma trochę inną budowę, która niekoniecznie jest kompatybilna z tym, co wymyślił producent. W moim przypadku niektóre foteliki za 1,5k się nie sprawdziły, właśnie dlatego, że pas przebiegał za wysoko.


Kilka dni temu kupowałam dziecku fotelik w Osiem Gwiazdek. Bardzo spodobały mi się Kidfixy, ale sprzedawca zwrócił uwagę właśnie na ten bolec. Widział, że mi to przeszkadza, a mimo tego nie zasugerował demontażu.
Poza tym cytat ze strony o foteliki pod lupą "Ten czwarty punkt mocowania redukuje nacisk i zsuwanie się pasa bezpieczeństwa na brzuch, narządy wewnętrzne oraz kręgosłup lędźwiowy dziecka. Siły nacisku na brzuch i podbrzusze zostały dzięki niemu zredukowane o 35%." Rozumiem, że bez tego jest znacznie mniej bezpiecznie. Britax wymyślił opatentowaną technologię nie po to, żeby tego nie używać, a ja płacę za fotelik 1k nie po to, żeby był niebezpieczny.
bobomania12/09/2020 19:32

Kilka dni temu kupowałam dziecku fotelik w Osiem Gwiazdek. Bardzo …Kilka dni temu kupowałam dziecku fotelik w Osiem Gwiazdek. Bardzo spodobały mi się Kidfixy, ale sprzedawca zwrócił uwagę właśnie na ten bolec. Widział, że mi to przeszkadza, a mimo tego nie zasugerował demontażu. Poza tym cytat ze strony o foteliki pod lupą "Ten czwarty punkt mocowania redukuje nacisk i zsuwanie się pasa bezpieczeństwa na brzuch, narządy wewnętrzne oraz kręgosłup lędźwiowy dziecka. Siły nacisku na brzuch i podbrzusze zostały dzięki niemu zredukowane o 35%." Rozumiem, że bez tego jest znacznie mniej bezpiecznie. Britax wymyślił opatentowaną technologię nie po to, żeby tego nie używać, a ja płacę za fotelik 1k nie po to, żeby był niebezpieczny.


No ale z tego wcale nie wynika, że jak to zdemontujesz, to nagle fotelik stanie się niebezpieczny. Ja to rozumiem tak, że jeśli użyjesz naszego patentu, to naciski są -35%, niż jakbyś nie użył. Ale to wcale nie oznacza, że bez tego, są one większe niż w innych fotelikach.
Tak jak mówiłem, każdy fotelik trzeba przetestować, bo anatomia dziecka jest inna i u każdego dziecka trochę inaczej to się układa.

A co 8* to każdemu polecam ten sklep, bo mają zazwyczaj dużą wiedzę i duży wybór fotelików do przymiarki. Natomiast pamiętaj, że są to sprzedawcy. No i zazwyczaj wychodzi im, że najlepsza jest Takata
owca12/09/2020 19:42

No ale z tego wcale nie wynika, że jak to zdemontujesz, to nagle fotelik …No ale z tego wcale nie wynika, że jak to zdemontujesz, to nagle fotelik stanie się niebezpieczny. Ja to rozumiem tak, że jeśli użyjesz naszego patentu, to naciski są -35%, niż jakbyś nie użył. Ale to wcale nie oznacza, że bez tego, są one większe niż w innych fotelikach.Tak jak mówiłem, każdy fotelik trzeba przetestować, bo anatomia dziecka jest inna i u każdego dziecka trochę inaczej to się układa.A co 8* to każdemu polecam ten sklep, bo mają zazwyczaj dużą wiedzę i duży wybór fotelików do przymiarki. Natomiast pamiętaj, że są to sprzedawcy. No i zazwyczaj wychodzi im, że najlepsza jest Takata


Takaty chyba nie mieli, bo nawet nie zaproponowali do obejrzenia
Zresztą spodziewałam większego wyboru fotelików, ale i tak jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wzięłam jeszcze podnóżek Knee Guard i ostatecznie zapłaciłam 10% mniej niż w ich sklepie internetowym.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst