Niestety, ta okazja już wygasła
Fotelik Samochodowy Maxi Cosi Mobi XP 9-25  tyłem do kierunku jazdy
143° Zakończono

Fotelik Samochodowy Maxi Cosi Mobi XP 9-25 tyłem do kierunku jazdy

619zł799zł-23% Darmowa dostawa Darmowa
14
cze 15. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znowu na promocji

Myślę, że cena bardzo dobra. W al.to 949zł. Do wyboru kolor czarny i szary.
Pierwsza okazja, proszę o wyrozumiałość

Maxi Cosi Mobi XP to niedrogi i wygodny fotelik RWF. Pozwala na jeżdżenie tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania (mniej więcej do 4-5 roku życia dziecka). Zapewnia najbezpieczniejszą pozycję w aucie. Jest stabilny i posiada system ochrony bocznej. Mocowany za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Jeden z " trudniejszych " foteli rwf ale cena bardzo dobra.
gaja211215/06/2019 10:41

Jeden z " trudniejszych " foteli rwf ale cena bardzo dobra.


Rozwiniesz?
Mozna w nim lezec?
pilot17315/06/2019 10:45

Rozwiniesz?


Jak szukałam fotela to się właśnie napaliłam na mobi ze względu na cenę. Naczytałam się o skomplikowanym montażu więc pytam sprzedawcy a ten mi mówi że jak tam pracuje to jeszcze go nie montował. A upatrzony przeze mnie model stoi na półce już lata. Skorupa w mobim jest ta sama co priori czyli w zasadzie w modelu który jest od 15 lat na rynku. Na różnego rodzaju forach poświęconych rwf nie spotkałam się z mocno negatywnymi opiniami jeśli chodzi o użytkowanie. Znaczy jeśli fotel pasuje do auta i dziecka i ktoś poświęci wystarczająco dużo czasu żeby poprawnie go zamontować żeby się nie ruszał to jest to całkiem przyzwoita opcja. Jednak montaż nie należy do przyjemności bo brak blokady pasa i problemy z ustawieniem nogi powodują że fotel robi się mało stabilny a jak nie jest stabilny to nie jest też bezpieczny. Podana waga w mobim do 25 kg to też raczej pobożne życzenie.
Edytowane przez: "gaja2112" cze 15. 2019
Wrzuciłem dziś też fotelik pepper.pl/pro…099
Jest tez za 649 zł Britax-Romer King II Black Series Olive Green
Slavomir_Witton15/06/2019 10:58

Mozna w nim lezec?


W żadnym fotelu powyżej 9 kg nie można leżeć. Część ma opcję niewielkiego pochylenia jest to jednak subtelna różnica głównie po to by nie leciała głowa do przodu. Później jak dziecko jest coraz starsze i bardziej stabilne to i tą opcję powinno się kasować.
plus test ma?
gaja211215/06/2019 11:07

W żadnym fotelu powyżej 9 kg nie można leżeć. Część ma opcję niewielkiego p …W żadnym fotelu powyżej 9 kg nie można leżeć. Część ma opcję niewielkiego pochylenia jest to jednak subtelna różnica głównie po to by nie leciała głowa do przodu. Później jak dziecko jest coraz starsze i bardziej stabilne to i tą opcję powinno się kasować.


O to mi właśnie chodziło.. delikatne pochylenie...
KaGeeR15/06/2019 11:27

plus test ma?


W 2017 nie miał więc nie sądzę
KaGeeR15/06/2019 11:27

plus test ma?


Z plus test jest ten problem że nie testują zderzeń bocznych...Trzeba na to zwracać uwagę bo nie wszystkie foteliki z plus test mają coś pod tym kątem pomyślane. Dlatego idealny byłby fotelik z plus test i ADAC (badają boczne). Z dwojga złego ja już wole ADAC bo jak popatrzysz na foteliki które mają w nim wysokie noty to zawsze widać wzmocnienia na wypadek walnięcia bokiem. A plus test?
setuxri15/06/2019 12:28

Z plus test jest ten problem że nie testują zderzeń bocznych...Trzeba na to …Z plus test jest ten problem że nie testują zderzeń bocznych...Trzeba na to zwracać uwagę bo nie wszystkie foteliki z plus test mają coś pod tym kątem pomyślane. Dlatego idealny byłby fotelik z plus test i ADAC (badają boczne). Z dwojga złego ja już wole ADAC bo jak popatrzysz na foteliki które mają w nim wysokie noty to zawsze widać wzmocnienia na wypadek walnięcia bokiem. A plus test?

wiekszosc z plus test ma adac bo ten jest najpopularniejszy. a jak ma adac to ma jeszcze ten austariacki test (zapomniałem nazwy) takze można sobie porownac przod, bok i tkanine
KaGeeR15/06/2019 12:56

wiekszosc z plus test ma adac bo ten jest najpopularniejszy. a jak ma adac …wiekszosc z plus test ma adac bo ten jest najpopularniejszy. a jak ma adac to ma jeszcze ten austariacki test (zapomniałem nazwy) takze można sobie porownac przod, bok i tkanine


Oj polemizowałbym czy większość. Raczej mniejszość ale fakt że jak ma oba testy to na pewno jest OK.
1. Mobi montuje się tak samo jak każdy fotelik RWF z kat 9-25kg - zatem montaż nie jest trudniejszy.
2. Montaż nie jest trudny, jest banalny. Jest tylko lekko czasochłonny
3. Mobi ma test Folksam
4. Nie jest największy z RWF do 25kg (największy to Klippan Century)
5. Można pochylać, jak prawie każdym RWF'ie
6. Tyłem bezpiecznej nawet do 5 lat.
7. Przymierz przed zakupem.
8. To bardzo fajny fotelik
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od szogun413. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst