Niestety, ta okazja już wygasła
Fotelik samochodowy Jane Ikonic i-Size 360
90° Zakończono

Fotelik samochodowy Jane Ikonic i-Size 360

1.349zł1.499zł-10% Darmowa dostawa Darmowa
6
90° Zakończono
Fotelik samochodowy Jane Ikonic i-Size 360
wrz 11.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szukając fotelika znalazłem ofertę z 10% rabatem na ten fotelik. Cena regularna w/g ceneo to od 1499zł, na allegro można czasem coś taniej szarpnąć, ale 1349zł to chyba obecnie najtaniej.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Kupiłem go stówę mniej niż tutaj więc bywał taniej. Fotelik dobry, bezpieczny (wg ADAC 3.5*)ale nie ma tej belki na nogi co dzięki temu mieści się w mniejszych autach ale mniej bezpieczne wg strony 8 gwiazdek.
MoiRRa jak się ma Jane ikonic do BabySafe Labrador babyhit.pl/pro…tml?
A ktoś wie jak do romer dualfix m?
JerzyJ11/09/2020 22:34

MoiRRa jak się ma Jane ikonic do BabySafe Labrador …MoiRRa jak się ma Jane ikonic do BabySafe Labrador https://babyhit.pl/product-pol-29177-BabySafe-Labrador-0-36kg-Fotel-Samochodowy.html?


Krzy7911/09/2020 23:00

A ktoś wie jak do romer dualfix m?


Dualfix M z tych trzech wyjdzie najlepiej, potem jane, na końcu babysafe. Dualfix M w wersji z zablokowana jazda przodem (czyli swingfix) przeszedł test plus, a to jest najbardziej rygorystyczny test badający bezpieczeństwo w razie wypadku. Na dodatek można powiedzieć, ze Britax jest segmentem premium, lepsza jakość wykonania, lepsze materiały niż babysafe. No i lablador to jest fotel 0-36kg, czyli może być cieżko z uzyskaniem fajnej pozycji dla powiedzmy roczniaka, a i tak nie starczy do końca. Zerknij tez na instrukcje labladora, tam jest strasznie dziwny montaz, jest isofix, ale i tak musisz użyć jeszcze albo top tethera Lub pasów samochodowych przy opcji tyłem, która jest tylko do 13kg, wiec niczym łupinka. Ogólnie przed zakupem polecam przejrzeć instrukcje wszystkich fotelików którymi jesteście zainteresowani, dział car list możecie jak coś ominąć Moim zdaniem lablador jest bardzo dziwnym fotelem i w sumie nie wiem w jakim momencie by sie nadal, bo dla noworodka nie, dla roczniaka słabo, bo tyłem tylko do 13kg, dla 4 latka tez niezbyt, bo zapinasz już pasem samochodowym, ale konstrukcja jest taka, ze nie starczy do końca przygody z fotelikiem, wiec jest niby do wszystkiego, ale w mojej opinii do niczego. Ogólnie z fotelikami najlepiej gdyby było tak: pierwszy rok - łupinka, bo da dziecku najlepsza pozycje, potem jakis rwf z wbudowanymi pasami do 18/23/25 kg, zależy co komu odpowiada najbardziej i potem dobry 15-36kg dopasowany do budowy ciała dziecka. Chodzi o bezpieczeństwo dziecka i moim zdaniem nie ma co przesadnie na tym oszczędzać, a dobrze dobrany fotelik potrafi zmienić komfort podróżowania całej rodziny P:)


Jacek_Klim11/09/2020 20:53

Kupiłem go stówę mniej niż tutaj więc bywał taniej. Fotelik dobry, bezpi …Kupiłem go stówę mniej niż tutaj więc bywał taniej. Fotelik dobry, bezpieczny (wg ADAC 3.5*)ale nie ma tej belki na nogi co dzięki temu mieści się w mniejszych autach ale mniej bezpieczne wg strony 8 gwiazdek.


jakiej belki na nogi? Bo i ramę antyrotacyjną ma i stopę, tak wiec jestem ciekawa o jaka Belkę chodzi.
MoiRRa12/09/2020 10:34

Dualfix M z tych trzech wyjdzie najlepiej, potem jane, na końcu babysafe. …Dualfix M z tych trzech wyjdzie najlepiej, potem jane, na końcu babysafe. Dualfix M w wersji z zablokowana jazda przodem (czyli swingfix) przeszedł test plus, a to jest najbardziej rygorystyczny test badający bezpieczeństwo w razie wypadku. Na dodatek można powiedzieć, ze Britax jest segmentem premium, lepsza jakość wykonania, lepsze materiały niż babysafe. No i lablador to jest fotel 0-36kg, czyli może być cieżko z uzyskaniem fajnej pozycji dla powiedzmy roczniaka, a i tak nie starczy do końca. Zerknij tez na instrukcje labladora, tam jest strasznie dziwny montaz, jest isofix, ale i tak musisz użyć jeszcze albo top tethera Lub pasów samochodowych przy opcji tyłem, która jest tylko do 13kg, wiec niczym łupinka. Ogólnie przed zakupem polecam przejrzeć instrukcje wszystkich fotelików którymi jesteście zainteresowani, dział car list możecie jak coś ominąć Moim zdaniem lablador jest bardzo dziwnym fotelem i w sumie nie wiem w jakim momencie by sie nadal, bo dla noworodka nie, dla roczniaka słabo, bo tyłem tylko do 13kg, dla 4 latka tez niezbyt, bo zapinasz już pasem samochodowym, ale konstrukcja jest taka, ze nie starczy do końca przygody z fotelikiem, wiec jest niby do wszystkiego, ale w mojej opinii do niczego. Ogólnie z fotelikami najlepiej gdyby było tak: pierwszy rok - łupinka, bo da dziecku najlepsza pozycje, potem jakis rwf z wbudowanymi pasami do 18/23/25 kg, zależy co komu odpowiada najbardziej i potem dobry 15-36kg dopasowany do budowy ciała dziecka. Chodzi o bezpieczeństwo dziecka i moim zdaniem nie ma co przesadnie na tym oszczędzać, a dobrze dobrany fotelik potrafi zmienić komfort podróżowania całej rodziny P:) jakiej belki na nogi? Bo i ramę antyrotacyjną ma i stopę, tak wiec jestem ciekawa o jaka Belkę chodzi.


No może ma ale nie wiem czy do końca spełni swoją rolę ma chronić nogi przed połamaniem, a taka niska średnio chroni nogi. Dla mnie odpowiednio rame posiada britax Romer dualfix na przykład.
Jacek_Klim12/09/2020 18:39

No może ma ale nie wiem czy do końca spełni swoją rolę ma chronić nogi prze …No może ma ale nie wiem czy do końca spełni swoją rolę ma chronić nogi przed połamaniem, a taka niska średnio chroni nogi. Dla mnie odpowiednio rame posiada britax Romer dualfix na przykład.


Trochę nie do końca jest jak piszesz. Rama antyrotacyjna robi robotę w momencie kiedy jest dopasowana do kanapy, w sensie przylega w jak największej części do jej oparcia, ze nie wciśniesz tam nic. Plusem dualfixa jest to, że stopę ramy antyrotacyjnej możesz ustawić w dwóch pozycjach, przekręcając ją i montując ponownie, ale dalej nie wielkość ma tu znaczenie, a jak najlepsze wbicie w kanapę, luzu ma praktycznie nie być, a wtedy spełni ona swoją funkcje, fotel się nie złoży z nogami dziecka, ani nie zacznie ‚latac’ na boki w trakcie wypadku. W skrócie dualfix z większa, ale niedopasowaną ramą będzie gorszym rozwiązaniem niż jane ikonic z rama przylegająca tak, ze kartki złożonej na półnie wciśniesz Tutaj jest to dość fajnie podsumowane: osiemgwiazdek.blogspot.com/201…m=1
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst